NO-PEST
no pest na pająki, 4insect na pająki

Środek na pająki spray NO PEST. Preparat na pająki 500ml.

Cena: 19,99 25,49

Najlepszy środek na pająki. Skuteczny preparat przeciw pająkom NO PEST 4Insect AL spray.

 
Środek na pająki NO PEST 4Insect AL spray to skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania pająków w domach, mieszkaniach, piwnicach, spiżarniach, garażach i innych pomieszczeniach domowych.
 
NO PEST 4Insect AL to od razu gotowy do użycia oprysk na pająki. Środek zawiera aż 2 sprawdzone substancje czynne - cypermetrynę oraz geraniol. Dzięki temu preparat działa już po 30 minutach od użycia a wydłużony efekt działania utrzymuje się jeszcze przez 48h. 

Dzięki wygodnej butelce z atomizerem łatwo i precyzyjnie rozpylisz środek na wybrane powierzchnie, a ze względu na kontaktowe działanie preparatu, nawet bezpośrednio na zauważone pająki. 
 
Płyn wystarcza na aż 50m2 powierzchni opryskiwanej!


środek na pająki, spray na pająki, no pest na pająki

Uniwersalne działanie insektycydu pozwala zwalczć nim również inne owady domowe tj. np: pluskwy, karaluchy, prusaki, mrówki i inne. 
 
NO PEST 4Insect AL na pająki można stosować w biurach, domach, mieszkaniach, hotelach itpśrodek na pająki, preparat na pająki, spray na pająki, płyn na pająki, 4insect na pająki, 4insect no pest

Środek na pluskwę NO PEST 4Insect AL


Szybkie i długotrwałe działanie.
Likwiduje pająki już po 30 minutach od zastosowania!
Zwalcza również: pluskwy, mrówki, karaluchy, rybiki cukrowe, prusaki i inne owady biegające
Aż 2 sprawdzone substancje czynne
Potwierdzona 100% skuteczność działania
Bardzo wydajny i zabójczo skuteczny
Gotowy do użycia
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na pluskwy NO PEST 4Insect AL

Preparat przeznaczony do zwalczania pająków jak również rybików cukrowych, pluskiew, karaluchów, mrówek,prusaków i innych owadów biegających.
 
Środek na pająki można stosować w: mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, obiektach handlowych, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.
 
Przed użyciem zlokalizuj miejsca gromadzenia się pająków (rogi pomieszczeń, tylne ścianki mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki pająków). 
 

1. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem.
2. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji.
3. Oprysk wykonać z odległości 20-30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, na których przebywają lub mogą występować pająki
4. Używać 10 ml preparatu na 1m2 (jedno naciśnięcie rozpyla ok. 0,5ml).
5. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godz., a następnie wywietrzone przez ok. 1 godz.
6. W razie konieczności powtórzyć zabieg. 


Środki bezpieczeństwa:

Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty użytku codziennego. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. W przypadku stosowania na zewnątrz należy zachować szczególną ostrożność, gdy wieje silny wiatr. Jeśli w ciągu 24 godz. od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony. Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego oprysk można wykonywać bezpośrednio na zwalczane insekty. Stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych. Preparat przechowywać szczelnie zamknięty i suchy, w chłodnym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać z dala od źródła ognia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od środków spożywczych, napojów i pasz.


Pozwolenie Nr 7818/19
 
Skład:
Cypermetryna 5 g/kg; Geraniol 0,1 g/kg

Pojemność: 500ml.
 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
no pest na pająki, 4insect na pająki
środek na pająki, preparat na pająki, spray na pająki, no pest na pająki, 4insect na pająki, co na p
co na pająki, środki na pająki, zwalczanie pająków, jak pozbyć się pająków
Środek na pająki spray NO PEST. Preparat na pająki 500ml.
Środek na pająki spray NO PEST. Preparat na pająki 500ml.
Środek na pająki spray NO PEST. Preparat na pająki 500ml.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder