Fregata
Toxan płatki bromadiolone 10kg. Zatrute płatki na szczury, myszy.

Toxan płatki bromadiolone 10kg. Zatrute płatki na szczury, myszy.

Cena: 239,00 289,00

Skuteczne połączenie

Toxan płatki bromadiolone 10kg.


Skuteczna trutka na myszy to nie tylko silny środek gryzoniobójczy, ale również metoda podania. Płatki Toxan są traktowane przez gryzonie jak pokarm. Dzięki użyciu sprawdzonej substancji czynnej jaką jest bromadiolon- skuteczność takiego zestawienia jest niemal pewna. Taki sposób na myszy, będzie jeszcze bardziej skuteczny, jeśli gryzonie, które zwalczasz są przywykłe do tego typu pożywienia. 

Bromadiolon to substancja gryzoniobójcza drugiej generacji, której już jedno spożycie wywołuje u gryzoni zaburzenia w krzepnięciu krwi. Trucizna na szczury Toxan pozwala pozbyć się problemu z gryzoniami już w około 2 tygodnie

Trutka na szczury Toxan zawiera również dodatek bitrexu. To bardzo gorzka substancja, skutecznie zapobiegająca przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Trutka jest gotowa do użycia, nie musisz nic mieszać. Wystarcz, że otworzysz opakowanie i umieścisz w docelowych miejscach.


Skuteczna trutka na myszy, trutka toxan płatki na myszy, trutka na myszy, trutka na szczury


Silna trutka na myszy, szczury. Toxan w formie płatków z bromadiolone.


- Płatki to atrakcyjna dla gryzoni forma podania.
- Bromadiolon- to jednodawkowa, skuteczna substancja gryzoniobójcza.
- Dodatek gorzkiej substancji (Bitrex), chroni przez przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe..
- Gotowe do użycia- wystarczy rozsypać.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Umieścić trutkę w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. Środek gryzoniobójczy należy umieścić wzdłuż ścian pomieszczeń. Toxan płatki nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 


trutka na myszy płatki, trutka płatki, toxan płatki, płatki owsiane trutka, trutka na szczury, sposób na myszy, mysz w domu, najskuteczniejszy sposób na myszy, sposoby na myszy
Pamiętaj!

Każda trutka powinna być wykładana w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych przytwierdzonych do podłoża.

Zalecenia

Trutki na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na myszy i szczury Toxan płatki 10kg 

skład: bromadiolon 0,004g/100g, bitrex

numer pozwolenia:  PL/2013/0080/A

Pliki do pobrania:

Karta charakterystyki Toxan płatki

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Toxan płatki bromadiolone 10kg. Zatrute płatki na szczury, myszy.
Toxan płatki bromadiolone 10kg. Zatrute płatki na szczury, myszy.
Toxan płatki bromadiolone 10kg. Zatrute płatki na szczury, myszy.
Toxan płatki bromadiolone 10kg. Zatrute płatki na szczury, myszy.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder