Fregata
muchakron 10 wp preparat na muchy środek trutka na muchy

Muchakron Plus 10 WP 125g. Oprysk, trutka, preparat na muchy.

Cena: 27,50 32,50

Skuteczne połączenie
Silny lep na muchy. Pułapka lepowa na muchy Effect rolka 10m.
Silny lep na muchy. Pułapka lepowa na muchy Effect rolka 10m.

Cena: 27,99 zł
24,99 zł

Muchakron Plus 10 WP - preparat na muchy, trutka na muchy.

Preparat na muchy Muchakron Plus 10WP pozwoli z powodzeniem pozbyć się much z otoczenia. Środek na muchy można stosować w trzech formach: metodą oprysku po rozcieńczeniu wodą, malowania po wymieszaniu z wodą lub wykładania jako trutka na muchy. Proszek po rozcieńczeniu może być użyty do malowania ram okiennych i parapetów oraz innych nasłonecznionych powierzchni tj. elewacje, ściany, tarasy, balkony gdzie występuje problem z muchami.

Muchakron Plus 10WP to chwalony przez wielu rolników i hodowców zwierząt skuteczny preparat na muchy w oborach, cielętnikach, chlewniach, kurnikach i innych pomieszczeniach gospodarczych oraz w higienie sanitarnej. 

muchakron, środek na muchy, oprysk na muchy, preparat na muchy, zwalczanie much


Skutecznie zwalcza muchy
Aż 2 substancje czynne - azametyfos i trikozen
Prosty w użyciu
Szeroki zakres zastosowań

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Sposób użycia Muchakron Plus 10 WP
 
Preparat w postaci proszku przeznaczony do stosowania w formie trutki pokarmowej, zawiesiny do oprysku lub pasty.
 
Sporządzić zawiesinę do oprysku według zaleceń etykiety. Opryskiwać ok. 30% powierzchni pomieszczenia - miejsca najczęstszego gromadzenia się much, nasłonecznione ściany, drzwi, okna, słupy itp. 625 g preparatu wystarcza do zwalczania much w pomieszczeniu o powierzchni ścian i sufitów ok. 200 m².
 
Zalecenia

Jako pasta do malowania: Według zaleceń etykiety preparat wymieszać z letnią wodą do otrzymania pasty nadającej się do nakładania pędzlem. Ok. 2,5% powierzchni pomieszczenia powinno być pokryte pastą.Malować miejsca najczęstszego gromadzenia się much - nasłonecznione ściany, drzwi, okna, parapety, słupy itp. Można też malować paski kartonu, folii plastikowej, sklejki lub cienkie deseczki i rozwieszać je pod sufitem. 250 g preparatu wystarcza do zwalczania much w pomieszczeniu o powierzchni podłogi ok. 100 m².

Jako trutka pokarmowa: Preparat starannie wymieszać z mlekiem w proszku lub cukrem pudrem w proporcji według zaleceń etykiety. Tak przygotowaną trutkę pokarmową rozłożyć w porcjach, w płytkich pojemnikach, na wysokości 1,5 – 2 m od podłogi, w miejscach nasłonecznionych, na parapetach, na belkach itp.


Specyfikacja
 
Substancja czynna: azametyfos 10%,  trikozen 0,05%
 
Numer pozwolenia: 805/24

Karta charakterystyki
 
Zawartość: 125g
 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
muchakron 10 wp preparat na muchy środek trutka na muchy
trutka na muchy preparat na muchy muchakron
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Venit Bros na muchy 400ml. Preparat, środek na muchy do malowania.

Bros na muchy Venit to gotowy do użycia preparat na muchy na okna do malowania, który wabi muchy. Działa po 15 minutach do 8 tygodni. Do domu, stajni, chlewni i in. Pojemność 400ml zabezpiecza 400m2.

56,99 zł

Zobacz

Venit Bros na muchy 100ml. Preparat, środek na muchy do malowania.

Bros na muchy Venit to gotowy do użycia preparat na muchy na okna do malowania, który wabi muchy. Działa po 15 minutach do 8 tygodni. Do domu, stajni, chlewni i in. Pojemność 100ml zabezpiecza 100m2.

16,39 zł

Zobacz

Preparat Cimex out 100ml. Oprysk na komary, kleszcze, pluskwy, muchy.

Cimex-out to środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów. Z uwagi na wysoką odporność na temperaturę polecany do zabezpieczania elewacji, tarasów, balkonów, obór, chlewni itp. Pojemność: 100 ml

69,00 zł 59,00 zł

Zobacz

Sektosep 30g. Permetryna 20%. Preparat na muchy do oprysku.

Sektosep to preparat owadobójczy w formie proszku do stosowania metodą oprysku po rozcieńczeniu z wodą skutecznie zwalczający muchy. Opakowanie 30g.

19,99 zł 17,99 zł

Zobacz

Sektosep 1,5 kg. Oprysk na muchy. Permetryna proszek 20%.

Sektosep to preparat na muchy w formie proszku do rozcieńczenia z wodą i stosowania jako oprysk na muchy. Środek zawiera wysokie stężenie permetryny (20%). Opakowanie 1,5kg.

399,99 zł 369,00 zł

Zobacz

POLECAMY

maggots na muchy środek preparat na larwy much do obory stajni chlewni

Preparat owadobójczy Maggots do zwalczania larw much. Środek ten można stosować w stajniach, chlewniach, śmietnikach czy na fermach. Preparat stosuje się metodą oprysku lub polewania po rozcieńczeniu z wodą. 5kg.

389,00 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder