Aspermet 200 EC 250ml. Oprysk na kleszcze, komary. Permetryna 20%

119,00 zł

Cena jednostkowa:
47,60 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Aspermet 200EC. Skuteczny oprysk na pluskwy, komary, kleszcze.

Aspermet 200 EC od Asplant to oprysk owadobójczy w koncentracie stosowany przez profesjonalistów na komary, kleszcze w ogrodzie, mrówki, pluskwy, karaluchy oraz inne owady. Środek owadobójczy Aspermet 200EC to permetryna w wysokim stężeniu 20% stosowana od lat w zwalczaniu owadów. Z uwagi na dużą zawartość permetryny, która odstrasza pluskwy może być stosowany jako odstraszacz pluskiew (repelent). Jeśli wiesz, że pluskwy pojawiły się w bloku odstraszysz je opryskując ramy drzwi i okien, wpusty rur c.o., kratki wentylacyjne. 
 
Zastosowanie:
 
Aspermet 200 EC to oprysk na owady przeznaczony do zwalczania: much, komarów, kleszczy, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. Środek owadobójczy Aspermet przeznaczony jest także do zwalczania szkodliwych owadów takich jak: wołek zbożowy, mól ziarniak, mklik mączny itp.
 
Aspermet 200EC posiada rejestrację pozwalającą na stosowanie go w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności.

 
Na ile wystarcza Aspermet 200EC?

 

250ml preparatu 25l oprysku   500m2 powierzchni

oprysk na komary, oprysk na kleszcze, aspermet, Aspermet 200, Aspermet 200 EC, Aspermet asplant, oprysk na pluskwy, preparat na pluskwy, oprysk na karaluchy, oprysk na muchy, permetryna na kleszcze w ogrodzie, permetryna oprysk

Właściwości:
 
bardzo skuteczny oprysk na komary,
mocny oprysk na kleszcze w ogrodzie
polecany preparat na pluskwy
wysokie stężenie permetryny 20%!
można stosować w przedszkolach, żłobkach, szpitalu© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Jak sporządzić oprysk ASPERMET 200 EC?
 
Dawkowanie 

Dawkowanie preparatu oraz sposób wykonania zabiegu zależy od miejsca zwalczania i gatunku zwalczanego owada.
 
Zwalczanie owadów (np. pluskwy, karaluchów, prusaków) w pomieszczeniach
 
metoda oprysku - zalecane stężenie: 2% (200 ml środka w 10 l wody), przy dawce 1 litr cieczy roboczej na 20m2 powierzchni
zamgławianie za pomocą wytwornic aerozolowych: w dawce 0,15 l preparatu w 1,3 l bezwonnego oleju wazelinowego na 1000 m2 dezynsekowanej powierzchni

Zwalczanie komarów na zewnątrz budynków
 
zabieg ULV ("zimna mgła"): Sporządzić 5% roztwór wodny preparatu Aspermet 200 EC (500ml w 10l wody). Część użytej do sporządzenia roztworu wody zaleca się zastąpić nośnikiem stosowanym w zabiegach ULV, który poprawia skuteczność. 10 litrów cieczy roboczej wystarcza do opryskania powierzchni 1ha zabieg "gorącą mgłą": Sporządzić ciecz roboczą rozcieńczając preparat w ilości 0,5 litra i 0,5 - 1,5 litra nośnika wodą do 5 litrów. Tak przygotowana ciecz robocza wystarcza do zamgławiania 1ha powierzchni  

Zwalczanie kleszczy na zewnątrz budynków 
 
metoda oprysku: sporządzić 1% roztwór Aspermetu 200 EC w wodzie (100ml preparatu w 10 litrach wody) i wymieszać intensywnie. Stosować w dawce 1l roztworu roboczego na 20m2 powierzchni
 
 
W naszej ofercie znajdziesz opryskiwacze ciśnieniowe dostępne TUTAJ, które znacznie ułatwią użycie tego produktu.


oprysk na komary, oprysk na kleszcze, aspermet, Aspermet 200, Aspermet 200 EC, Aspermet asplant, oprysk na pluskwy, preparat na pluskwy, oprysk na karaluchy, oprysk na muchy, permetryna na kleszcze w ogrodzie, permetryna oprysk
 
Jak wykonać oprysk z użyciem preparatu ASPERMET 200EC?
 
w pomieszczeniach:
 
1. Zabieg można wykonać przy pomocy typowego opryskiwacza ciśnieniowego.
2. Podczas wykonywania oprysku dokładne pokryć cieczą dezynsekowane powierzchnie (do momentu początku jej minimalnego ściekania).
3. Opryskiwać należy nie więcej niż 1/3 powierzchni pomieszczenia.
4. W przypadku zwalczania owadów biegających (prusaków, karaluchów itp.) szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca ich gnieżdżenia (naroża ścian i podłóg, szpary, szczeliny, przejścia rur i przewodów, miejsca za listwami, tapetami i wykładzinami, wannami, szafkami zlewozmywaków, tyle części mebli i obrazów, okapy itp.).
5. W przypadku zwalczania much opryskiwać należy powierzchnie, na których muchy przebywają najchętniej (nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, przegrody, miejsca składowania odpadków - o ile nie są wykorzystywane jako karma dla zwierząt itp.).
 
na zewnątrz (zwalczanie komarów i kleszczy):
 
1. Zabieg należy wykonać równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do dezynsekcji w ciepłe i bezwietrzne dni, podczas których nie są spodziewane opady deszczu.
2. Unikać wykonywania zabiegu przy ekstremalnie wysokich temperaturach, które mogą spowodować osłabienie skuteczności działania substancji aktywnej.
3. Zabieg wykonywać wcześnie rano lub późnym wieczorem w czasie spoczynku komarów i kleszczy oraz przed oblotem owadów pożytecznych, omijając rośliny kwitnące.
3. Nie ma przeciwwskazań do przebywania na terenie objętym zabiegiem dezynsekcji po upływie 2 godzin od jego zakończenia.
 
Czas działania

Czas działania preparatu zależny jest od jakości wykonanego zabiegu, rodzaju opryskiwanej powierzchni, temperatury, wilgotności, zapylenia itp. Na powierzchniach bielonych wapnem szybko ulega dezaktywacji. Przestaje działać po umyciu, wytarciu, spłukaniu opryskanej powierzchni.
 
Specyfikacja

Substancje czynne: permetryna (200 g/l),

Numer pozwolenia 3869/09

Pojemność : 250ml

KARTA CHARAKTERYSTYKI ASPERMET 200EC


UWAGA: 
Kupując ten produkt oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z środkiem na szerszenie mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.
 
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Środek na korniki, spuszczele, kołatki owady w drewnie 1L NO PEST WOOD BARRIER.

Środek na korniki, spuszczele, kołatki owady w drewnie 1L NO PEST WOOD BARRIER.

Środek na korniki, spuszczele, kołatki i inne szkodniki drewna NO PEST WOOD BARRIER przeznaczony do zabezpieczania drewna i zwalczania owadów i ich larw niszczących drewno. Pojemność: 1L.

28,49 zł

Sprawdź teraz

Aspermet 200 EC 1l Permetryna. Oprysk na komary, kleszcze, muchy.

Aspermet 200 EC 1l Permetryna. Oprysk na komary, kleszcze, muchy.

ASPERMET 200 EC jest niezwykle silnym preparatem przeznaczonym do zwalczania owadów latających, biegających i pełzających m.in. much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. Pojemność 1l.

269,00 zł

Sprawdź teraz

KAFAR 600 EC 1L. Najsilniejszy środek na pluskwy, oprysk na komary, muchy, karaluchy.

KAFAR 600 EC 1L. Najsilniejszy środek na pluskwy, oprysk na komary, muchy, karaluchy.

KAFAR 600EC to nowoczesny preparat do oprysku, który charakteryzuje niespotykana skuteczność w zwalczaniu owadów takich jak pluskwy, komary, muchy, karaluchy, mrówki, rybiki cukrowe, pchły w domu. Pojemność 1L.

489,00 zł

Sprawdź teraz

Afanisep pylisty 150g. Proszek na karaluchy, mrówki, na pluskwy.

Afanisep pylisty 150g. Proszek na karaluchy, mrówki, na pluskwy.

AFANISEP Pylisty to preparat owadobójczy w postaci proszku do opylania. Skutecznie zwalcza plukswy, mrówki, pchły, karaluchy, prusaki, mole, rybiki cukrowe i inne owady.

19,99 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250g. Środek na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250g. Środek na mrówki.

Proszek na mrówki VACO 250g zawierający aż 3 substancje z wabikiem zwalczające mrówki i ich gniazda. Skuteczny środek na mrówki w kuchni, domu, ogrodzie. Pojemność 250g.

24,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie