Środek na korniki spray. Preparat na korniki Propal Herkules S.

Cena: 14,25

    14.25 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
Skuteczne połączenie
Propal Herkules - mocny preparat na korniki i inne szkodniki drewna

Preparat na korniki przeznaczony do zwalczania szkodników drewna tj. korniki, kołatki i spuszczele. Środek na korniki pozwala zwalczać owady dorosłe i ich larwy. Środek do zwalczania korników skutecznie pozwala zwalczyć początkowe stadia porażenia drewna, nie wymagające profesjonalnej fumigacji. Sprawdza się w przypadku prewencyjnego zabezpieczania drewna przed wnikaniem korników i innych szkodników drewna. Jest środkiem eliminującym owady z już zainfekowanego drewna. Gdy niezbędne jest dotarcie w głębsze pratie drewna zalecane jest stosowanie dołączonego wężyka, który pozwala precyzyjnie aplikować preparat na korniki przez otwory wykonane w drewnie przez owady. 


środek na korniki, preparat na korniki, spray na korniki, propal herkules s


Zwalcza

- korniki, kołatki i spuszczele
- osy, muchy i komary
- karaluchy, prusaki i pluskwy


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu

Preparat na korniki jest stosowany do oprysku miejsc porażonych przez korniki i inne szkodniki drewna. Znajdzie szerokie zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych, w pomieszczeniach gospodarczych.  Właściwości biobójcze uzyskujemy już po około 2 dniach od zastosowania środka na korniki. Efekt działania utrzymuje się przez 6 miesięcy.

W celu aplikacji preparatu w miejscach trudno dostępnych i do miejsc gnieżdżenia się owadów użycć rurki przedłużającej dołączonej do opakowania. Rurkę wcisnąć w otwór dyszy rozpyłowej i aplikować preparat w miejscach tj. : kanaliki w drewnie, szczeliny, szpary, przejścia rur, przewodów i ciągów wentylacyjnych, miejsca za boazerią, tapetami, listwami podłogowymi, obrazami, meblami, za obudowami zlewów, wanien, za i pod pralkami, lodówkami itp. 

 

Skład:


neopynamina forte
stężenie: 3,4 g/l (0,4%),
Numer CAS 1166-46-7  

cyfenotryna 
stężenie10,2 g/l (1,2%) 
Numer CAS 39515-40-7 

numer pozwolenia: 4077/10

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Pojemność: 300 ml

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsekcji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na owady: 30 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 30 minut.
- powierzchnie mogące mieć kontakt z żywnością należy dokładnie zmyć przy pomocy dostępnych detergentów.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 


Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.blog odstraszanie baner

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator