ANTYKUNA
Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.

Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.

Cena: 299,00

Odstraszacz kun na zewnątrz Antykuna Podwójny wodoodporny.


Podwójny, wodoodporny odstraszacz kun Antykuna to dwa osobne urządzenia zespolone ze sobą długim, hermetycznym przewodem. Jeśli potrzebujesz zamontować odstraszacze na kuny w miejscach narażonych na wilgoć i deszcz, bądź pomieszczeniach wymagających certyfikowanych urządzeń to odstrszacze Antykuna hermetyk są wodoodporne (norma IP64B). Odstraszacze kun Antykuna z powodzeniem sprawdzają się w dużych obiektach magazynowych, przetwórstwa i fabrykach jako odstraszacze myszy i szczurów.  Zaawansowany mikroprocesor jest zaprogramowany na emitowanie zmiennych ultradźwięków. Naprzemienne frazy (zwrotki) ultradźwięków ciągle atakują słuch kuny i gryzoni nowymi sygnałami, które są dla nich nie do zniesienia. Kuna nie może się do tego przyzwyczaić. Takich rozwiązań nie stosują inne odstraszacze kun!

Zbezpiecza: domy, strychy, poddasza, piwnice, garaże, magazyny, parkingi - miejsca nie zadaszone, narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Miejce montażu: przy rynnach spustowych, narożniki budynków, elewacje

Odstrasza: kuny, łasice, myszy, szczury

podwójny odstraszacz kun. antykuna odstraszacz

Potwierdzone działanie

Odstraszacz ANTYKUNA przetestowały już setki zadowolonych klientów. Odpowiednio zamontowane odstraszacze kun ANTYKUNA chronią dom przed kuną i gryzoniami. Koniec z nieprzespanymi nocami! Bądź mądry przed szkodą! Chroń dom przed kuną i zaoszczędź na niepotrzebnych kosztach napraw remontowych.

POLSKI produkt

W przeciwieństwie do innych firm ANTYKUNA powstaje na terenie naszego kraju. Producent gwarantuje jego niezawodne działanie poparte badaniami laboratoryjnymi. Odstraszacz na kuny zaprojektowano specjalnie do skutecznego odstraszania kun, myszy i szczurów. Każdy odstraszacz ANTYKUNA został sprawdzony przed oddaniem w Twoje ręce. 
 

wodoodporny odstraszacz kun, antykuna, domowy odstraszacz kun

Wybierz podwójny, hermetyczny odstraszacz Antykuna na zewnątrz!


- wodoodporna konstrukcja (IP64B),
- odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne,
- dwa głośniki o szerokim stożku emitowanych ultradźwięków 160º,
- zaawansowany mikroprocesor,
- zmienne ultradźwięki,
- 2m przewodu doprowadzającego do gniazdka, 4m przewodu pomiędzy odstraszaczami,
- 3 lata gwarancji producenta!

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób działania:

Odstraszacz kun ANTYKUNA działa na zasadzie emisji zmiennych ultradźwięków. Jedynie ultradźwiękowy odstraszacz kun o zaprogramowanym mikroprocesorze zapewnia skuteczne działanie.  Emisja uciązliwych i irytujących dla gryzoni i kun sygnałów dźwiękowych pozwala na wytworzenie w danym miejscu bariery ochronnej.
 
Zastosowanie:

Na zewnątrz budynków w celu zabezpieczenie miejsc przedostawania się gryzoni we wszystkich miejscach nie zadaszonych oraz narażonych na wilgoć.

Koszty napraw szkód wyrządzonych przez kuny - nowe poszycie dachu, instalacja, usuwanie skutków pożaru często przekaczają wielokrotnie koszt prawidłowego zabezpieczenia domu przed kuną. Aby pozbyć się kuny i spać spokojnie bez kuny na strychu należy odpowiednio chronić swój dom.

Ultradźwiękowe odstraszacze kun ANTYKUNA HERMETYK to seria wodoodpornych odstraszaczy kun przeznaczonych do montażu na zewnątrz domu, na elewacji. Puszka urządzenia, głośnik oraz przewody zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

jak kuna wchodzi do domu, kuna na strychu
 
Gdzie zamontować odstraszacz kun w domu? 

Odstraszacz kun montujemy poprzez przykręcenie łapy montażowej do wybranej powierzchni  (np. ścian budynku, konstrukcji dachów, narożniki, miejsca parkingowe). Po dokręceniu należy ustawić głośnik w stronę podłoża pod kątem 35-40 stopni tak aby fale z głośnika omiatały chroniony obszar.  Aby chronić odpowiednio cały dom należy zabezpieczyć odstraszaczami wszystkie potencjalne miejsca wejścia kuny na dach. Powstanie w ten sposób ochronna kurtyna ultradźwiękowa. Odstraszacz musi pracować całą dobę 365 dni w roku (kuny nie biorą sobie urlopu a grasują również w ciągu dnia). W celu użycia odstraszacza Antykuna jako odstraszacz myszy i szczurów polecamy montaż na wysokości ok. 1m i ustawienie głośników pod kątem ok. 40 stopni.
 

odstraszacz kun na domu, do elewacji

Jak zamontować odstraszacz kun?
 
1. Sprawdź czy zestaw jest kompletny.
2. Znajdź miejsce, w którym zamontujesz urządzenie mając na uwadze potencjalne miejsca wchodzenia kuny do miejsca, które zabezpieczasz.
3. Zamontuj urządzenie za metalową łapę montażową.
4. Urządzenie należy montować do powierzchni drewnianych wkrętami, do betonowych kołkami (w zestawie)
5. Podłącz urządzenie do źródła prądu 230V za pomocą hermetycznego przewodu. Urządzenie zacznie emitować zmienne ultradźwięki.
 
Odstraszacz kun Antykuna aby był skuteczny musi pracować 24h/dobę przez cały rok. Pamiętaj, że ultradźwięki nie działają poprzez ściany, suchy tynk, płyty OSB i drewno.

ZE ZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ZALECANE JEST JAK NAJDŁUŻSZE ZASILANIE ODSTRASZACZY PRĄDEM STAŁYM 230V ORAZ PODŁĄCZANIE ZASILACZY DO GNIAZD HERMETYCZNYCH.
INSTALACJE  I PODŁĄCZENIA ELEKTRYCZNE WINNY WYKONYWAĆ OSOBY Z ODPOWIEDNIMI UPRAWNIENIAMI ( np.SEP)
 
Specyfikacja:

Pobór prądu: max. 100 mA ( w czasie generowania impulsów)
Zakres częstotliwości 08 - 40 KHz (zmienna)
Kąt rozchodzenia się ultradźwięków do 160º
Zasilanie 230V wtyczką hermetyczną
Input 230V- 50-60Hz  100mA
Output 13V 650mA  IP64B
 
W zestawie:

- Odstraszacz antykuna,
- instrukcja,
- 2m hermetyczny przewód zasilający 230V
- kołki rozporowe i wkręty montażowe.


Skuteczny sposób na kunę w domu o dużej powierzchni? Sprawdź większe zestawy!

4x odstraszacz na kuny w domu SPRAWDŹ

6 sztuk odstraszaczy na kuny do domu, na strych, elewację SPRAWDŹ

9x domowy odstraszacz kun na strych, zewnętrzny i wewnętrzny SPRAWDŹ
 
Jeżeli w Twoim domu zauważyłeś już ślady działalności lub/i uszkodzenia spowodowane przez kuny należy koniecznie oczyścić te miejsca i usunąć zapachy pozostawione przez zwierzęta, aby działanie ostraszacza było skuteczne.

Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.
Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.
Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.
Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.
Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.
Odstraszacz kun zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Podwójny.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder