• Polecamy

Odstraszacz kun do domu Antykuna 5 głośników. Domowy odstraszacz kun 5w1.

369,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Odstraszacz kun do domu 5 głośników. Odstraszacz na kuny na zewnątrz Antykuna 5w1.


Odstraszacz kun Antykuna 5w1 to doskonałe zabezpieczenie Twojego domu przed kuną. W odstraszaczu na kuny 5w1 zamontowano aż 5 głośników, które działają jednocześnie w 5-ciu kierunkach zabezpieczając w sumie aż 800°. Nie ważne jak go zamontujesz - zadziała. Może być montowany zarówno do belki na strychu jak i do podłoża. 

 

odstraszacz kun antykuna, antykuna, zewnętrzny odstraszacz kun, odstraszacz kun na zewnątrz, odstraszacz kun do domu, domowy odstraszacz kun, odstraszacz na kuny antykuna, kuna na strychu, odstraszacz na kuny na strych, odstraszacz kun na strych


Urządzenie zostało zamknięte w wodoodpornej obudowie, dzięki temu bez przeszkód może być używane na zewnątrz budynków i w miejscach o większej wilgotności powietrza. Odstraszacz zabezpieczy nie tylko Twój dom, strych, garaż i parking, ale również ogród czy altanę.

Ultradźwiękowy odstraszacz Antykuna pozwoli Ci zabezpieczyć obszar około 360m2. Odstraszacz na kuny znajdzie również zastosowanie w odstraszaniu innych szkodników. Antykuna 5w1 skutecznie odstrasza myszy, szczury i inne gryzonie.


W odstraszaczu zastosowano specjalnie zaprogramowany mikroprocesor, który odpowiada za zmianę natężenia i częstotliwości dźwięków. Dzięki temu urządzenie jest skuteczniejsze, ponieważ szkodniki nie są w stanie przystosować się do uciążliwych dla siebie sygnałów.

Odstraszacz gryzoni Antykuna jest produkowany w Polsce.odstraszacz kun antykuna, antykuna, zewnętrzny odstraszacz kun, odstraszacz kun na zewnątrz, odstraszacz kun do domu, domowy odstraszacz kun, odstraszacz na kuny antykuna, kuna na strychu, odstraszacz na kuny na strych, odstraszacz kun na strych


 

Szukasz skutecznego sposobu na kunę i inne szkodniki? Hermetyczny odstraszacz kun i gryzoni Antykuna 5w1.


- Hermetyczna obudowa pozwala bez obaw użytkować urządzenie nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych.
- Aż 5 głośników w jednym urządzeniu!
- Zabezpiecza około 360m2 powierzchni.
- Emituje zmienne ultradźwięki zapobiegające przyzwyczajaniu się szkodników do generowanych sygnałów.
- Może być stosowany w wielu miejscach.
- Działa na kuny, myszy, szczury i inne gryzonie.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób działania:

Odstraszacz kun ANTYKUNA działa na zasadzie wysyłania ciągle zmiennych ultradźwięków. Ultradźwiękowy odstraszacz kun ma zaprogramowany mikroprocesor, który zapewnia skuteczne działanie przez emisję uciążliwych i irytujących dla gryzoni i kun sygnałów dźwiękowych.

Zastosowanie:

Na zewnątrz budynków w celu zabezpieczenie miejsc przedostawania się szkodników we wszystkich miejscach nie zadaszonych oraz narażonych na wilgoć.

jak kuna wchodzi do domu, kuna na strychu
Gdzie zamontować odstraszacz kun w domu? 

Odstraszacz kun montujemy poprzez przykręcenie łapy montażowej do wybranej powierzchni  (np. ścian budynku, konstrukcji dachów, narożniki, miejsca parkingowe). Po dokręceniu należy ustawić głośnik w stronę podłoża pod kątem 35-40 stopni tak aby fale z głośnika omiatały chroniony obszar.  Aby chronić odpowiednio cały dom należy zabezpieczyć odstraszaczami wszystkie potencjalne miejsca wejścia kuny na dach. Powstanie w ten sposób ochronna kurtyna ultradźwiękowa. Odstraszacz musi pracować całą dobę 365 dni w roku (kuny nie biorą sobie urlopu a grasują również w ciągu dnia).

odstraszacz kun na domu, do elewacji
Jak zamontować odstraszacz kun?
 
1. Sprawdź czy zestaw jest kompletny.
2. Znajdź miejsce, w którym zamontujesz urządzenie mając na uwadze potencjalne miejsca wchodzenia kuny do miejsca, które zabezpieczasz.
3. Zamontuj urządzenie za metalową łapę montażową.
4. Urządzenie należy montować do powierzchni drewnianych wkrętami, do betonowych kołkami (w zestawie)
5. Podłącz urządzenie do źródła prądu 230V za pomocą hermetycznego przewodu. Urządzenie zacznie emitować zmienne ultradźwięki.
 
Odstraszacz kun Antykuna aby był skuteczny musi pracować 24h/dobę przez cały rok. Pamiętaj, że ultradźwięki nie działają poprzez ściany, suchy tynk, płyty OSB i drewno.

ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ZALECANE JEST JAK NAJDŁUŻSZE ZASILANIE ODSTRASZACZY PRĄDEM STAŁYM 230V ORAZ PODŁĄCZANIE ZASILACZY DO GNIAZD HERMETYCZNYCH.
INSTALACJE  I PODŁĄCZENIA ELEKTRYCZNE WINNY WYKONYWAĆ OSOBY Z ODPOWIEDNIMI UPRAWNIENIAMI ( np. SEP)
 
Specyfikacja:

Pobór prądu: max. 200 mA ( w czasie generowania impulsów)
Zakres częstotliwości: 8 - 40 KHz (zmienna)
Kąt rozchodzenia się ultradźwięków: 5x160º
Zasilanie 230V wtyczką hermetyczną
Input 230V- 50-60Hz
Output 13V 650mA 
 
W zestawie:

- Odstraszacz na kuny Antykuna 5-głośnikowy
- instrukcja
- 5m przewód zasilający 230V
- kołki rozporowe i wkręty montażowe.
Jeżeli w Twoim domu zauważyłeś już ślady działalności lub/i uszkodzenia spowodowane przez kuny należy koniecznie oczyścić te miejsca i usunąć zapachy pozostawione przez zwierzęta, aby działanie odstraszacza było skuteczne.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 


Zobacz podobne produkty

Odstraszacz na kuny zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Zespolony (2w1).

Odstraszacz na kuny zewnętrzny, wodoodporny. Antykuna Zespolony (2w1).

Odstraszacz kun do montażu na zewnątrz domu (wodoodporny) z dwoma głośnikami po obu stronach urzadzenia.

279,00 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz kun wodoodporny na zewnątrz, parking. Antykuna 4w1.

Odstraszacz kun wodoodporny na zewnątrz, parking. Antykuna 4w1.

Wodoodporny odstraszacz kun z 4 głośnikami ANTYKUNA Hermetyk pozwala na skuteczne odstraszanie kun i gryzoni z parkingów i magazynów.

349,00 zł

Sprawdź teraz

Najlepszy odstraszacz kun do samochodu. Antykuna Mini 12V.

Najlepszy odstraszacz kun do samochodu. Antykuna Mini 12V.

Odstraszacz kun ANTYKUNA MINI, wodoodporny głośnik, z zaawansowanym mikroprocesorem emitującym zmienne ultradźwięki w paśmie 18-35kHz. Samodzielny montaż bez utraty gwarancji na samochód. 3 lata gwarancji producenta!

169,00 zł

Sprawdź teraz

Wodoodporny odstraszacz kun na parking. Antykuna 4w1.

Wodoodporny odstraszacz kun na parking. Antykuna 4w1.

Wodoodporny odstraszacz kun z 4 głośnikami ANTYKUNA Hermetyk pozwala na skuteczne odstraszanie kun i gryzoni z parkingów i magazynów.

349,00 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz kun, gryzoni, kotów na noc Antykuna Predator cichy

Odstraszacz kun, gryzoni, kotów na noc Antykuna Predator cichy

Antykuna Predator to działający w nocy cichy odstraszacz ultradźwiękowy, skutecznie chroniący parkingi, garaże przydomowe i podziemne oraz podjazdy przed kunami, gryzoniami jak również kotami. 4 głośniki w jednym urządzeniu rozstawione co 90 stopni działają w promieniu 360° wokół odstraszacza.

369,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie