Catchmaster
Pułapka na myszy klejowa, lep na myszy. Catchmaster 72TC3.

Pułapka na myszy klejowa, lep na myszy. Catchmaster 72TC3.

Cena: 2,99 3,99

Skuteczne połączenie
Właściwości:

- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się złapanemu gryzoniowi,
- pułapka na myszy nie zawiera żadnych toksyn,
- lep na myszy może być używany w temperaturze od -5 do + 50 stopni °C,
- tekturowa powierzchnia o wymiarach 25 cm x 10,2 cm. 
- higieniczne, bezkontaktowe pozbywanie się martwego gryzonia
- silny wabik w kleju

Silny atraktant

Myszy i inne gryzonie nie mogą się oprzeć żeby wejść na lep. Silne atraktanty zawarte w kleju o aromacie masła orzechowego silnie zwabiają gryzonie.

Wyjątkowo bezpieczna

Lep na myszy nie zawiera żadnych trucizn ani toksyn. Pułapka na myszy wykorzystuje w działaniu specjalny klej który uniemożliwia myszom odlepienie się od pułapki. Może być użyta wszędzie tam gdzie nie można używać innych rozwiązań deratyzacyjnych. Lep na myszy posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej.

Trwały klej

Lep na myszy jest bardzo wydajnym rozwiązaniem w swoim działaniu. Pułapka na myszy może być wykorzystana kilkukrotnie po usunięciu schwytanej myszy. Zastosowany klej posiada specjalny skład chemiczny który zapobiega jego wyschnięciu, przez co lep na myszy może być wykorzystywany przez długi okres czasu.

Bezpieczeństwo

Z uwagi na silny klej, pułapka powinna być trzymana z dala od małych dzieci i zwierząt domowych. W takim wypadku zalecamy użycie lepu na myszy wraz z chwytaczem dostępnym tutaj.lep na myszy, catchmaster, klej na myszy, pułapka lepowa


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce zwalczania

Lep na myszy może zostać użyty w takich miejscach jak spiżarnie, pokoje, łazienki, poddasza, piwnice, szpitale, motele, zakłady produkcyjne i wiele innych. W celu zwiększenia skuteczności użycia lepów, łapka na myszy powinna zostać umieszczona w głównym ośrodku występowania gryzoni tak aby szansa ich schwytania była większa. Pułapka na myszy ze względu na swoją specyfikację może zostać użyta wszędzie tam gdzie używanie środków chemicznych i toksycznych jest zabronione. 

Sposób działania

Pułapka na myszy wykorzystuję do wabienia myszy specjalnie skomponowaną mieszaninę aromatów spożywczych. Myszy zwabione zapachem zostają przyklejone do źródła kleju bez możliwości ucieczki. 

Specyfikacja i sposób użycia:

Pułapka klejowa na myszy składa się z kawałka tektury podzielonego równe części. Tektura jest podzielona by można było lep rozrywać. W ten sposób możesz otrzymać aż 6 pasków lepu lub 2 składane pułapki do chwytacza.


W opakowaniu znajduję się:

- lep na myszy 1 sztuka.
 
Pułapka na myszy klejowa, lep na myszy. Catchmaster 72TC3.
Pułapka na myszy klejowa, lep na myszy. Catchmaster 72TC3.
Pułapka na myszy klejowa, lep na myszy. Catchmaster 72TC3.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder