TRIXIE

Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 2)

Cena: 12,99

Wyjątkowo skuteczna

Pułapka na myszy przeznaczona jest do szybkiego łapania myszy. Żywołapka została wyposażona w specjalny mechanizm zatrzaskowy, który uaktywnia się w momencie kiedy do wnętrza dostanie się gryzoń. Pułapka na myszy nie krzywdzi w żaden sposób łapanych gryzoni, jest dla nich bezpieczna. Wewnątrz możesz umieścić przynęte o silnym i intensywnym zapachu, która z łatwością wabi gryzonie np. masło orzechowe.

żywołapka na myszy, pułapka żywołowna na myszy, chwytacz na myszy, myszołapka, pułapka na myszy
Łatwa w użyciu 

Pułapka na myszy jest urządzeniem wyjątkowo łatwym i prostym w użyciu. Łapki na myszy wystarczy położyć w miejscu w którym stwierdzono występowanie myszy, w odstępie około 2-3 metrów między sobą. Urządzenie wielokrotnego użytku.

żywołapka-na-myszy-instrukcja-obsługi-jak-złapać-mysz


Właściwości:

- nie krzywdzi łapanych gryzoni,
- wyjątkowo skuteczna w działaniu.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Pułapka na myszy dzięki swoim kompaktowym rozmariom może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, kuchnie, garaże, szopy, piwnice itp. Prawidłowo rozlokowany system pułapek na myszy pozwala na pewne i skuteczne ograniczenie populacji myszy na danym terytorium.

Specyfikacja

Pułapka na myszy została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Mechanizm zatrzaskowy żywołapki ulega zamknięciu w momencie, w którym zwabiony gryzoń znajdzie się w środku. Pułapka na myszy została wyposażona w specjalne otwory wentylacyjne, które dają możliwość swobodnego oddychania schwytanym gryzoniom. 

 

Długość: 17 cm
Szerokość: 6 cm
Wysokość: 4,5 cm
Waga: 62g
 
W opakowaniu znajduję się: 

- pułapka na myszy żywołowna. 
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Działa super - mieliśmy sporo myszy. W ciągu godziny złapało się około 5-6. Polecamy połączenie tej z ''Wabik na myszy i szczury. Przynęta na gryzonie Wabiwax. 200g.''. Polecamy ;)
Napisał(a): , dnia

5 5

Działa bez zarzutu. Mysz złapała się po tygodniu.
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator