TRIXIE
Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6

Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6

4.4 Ocena 4.4 / 5 (opinii: 5)

Cena: 12,99

Skuteczne połączenie

Skuteczna, humanitarna pułapka na myszy Trixie. Łapie, nie zabija.


Pułapka na myszy Trixie przeznaczona jest do szybkiego, humanitarnego łapania myszy. Żywołapka na myszy została wyposażona w specjalny mechanizm zatrzaskowy, który uaktywnia się w momencie kiedy do wnętrza dostanie się gryzoń.

Humanitarna pułapka na myszy nie krzywdzi w żaden sposób łapanych gryzoni, jest dla nich bezpieczna. Posiada otwory wentylacyjne, a solidne wykonanie z przezroczystego materiału pozwoli na wczesne stwierdzenie gryzonia w pułapce.

trixie żywołapka na myszy

Wewnątrz możesz umieścić przynęte o silnym i intensywnym zapachu, która z łatwością wabi gryzonie np. masło orzechowe. Tak skonstruowana pułapka na myszy pozwoli pozbyć się gryzoni z domu, piwnicy i garażu. Jej niewielki rozmiar pozwala na położenie jej niemal wszędzie.

Żywołapka na myszy Trixie bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych


W przeciwieństwie do tradycyjnych łapek zabijających to urządzenie możesz użyć w pobliżu dzieci i zwierząt domowych. Myszołapka Trixie nie posiada elementu zabijającego. Nie przytrzaśnie łapy kota ani psiego nosa. To bardzo dobry sposób by złapać mysz a dzieci nie musiały patrzeć na śmierć gryzonia. Dziecko może obserwować złapaną myszkę. Wspólne wypuszczanie gryzonia może być dla dziecka świetną przygodą i uczyć szacunku dla zwierząt.


żywołapka na myszy, pułapka żywołowna na myszy, chwytacz na myszy, myszołapka, pułapka na myszy
Łatwa w użyciu 

Pułapka na myszy jest urządzeniem wyjątkowo łatwym i prostym w użyciu. Łapki na myszy wystarczy położyć w miejscu, w którym stwierdzono występowanie myszy, w odstępie około 2-3 metrów między sobą. Żywołapkę na myszy Trixie łatwo umyjesz. To urządzenie wielokrotnego użytku.


żywołapka-na-myszy-instrukcja-obsługi-jak-złapać-mysz


Właściwości:

Wysoka skuteczność potwierdzona wieloma testami,

Innowacyjny mechanizm zapadkowy,

Nie krzywdzi łapanych gryzoni,

Wysoka jakość wykonania, odporne na uszkodzenia tworzywo sztuczne,

Przeźroczysty materiał pozwala na podgląd wnętrza żywołapki,

Do użytku profesjonalnego oraz domowego.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Pułapka na myszy dzięki swoim kompaktowym rozmariom może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, kuchnie, garaże, szopy, piwnice itp. Prawidłowo rozlokowany system pułapek na myszy pozwala na pewne i skuteczne ograniczenie populacji myszy na danym terytorium.

Specyfikacja

Pułapka na myszy została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Mechanizm zatrzaskowy żywołapki ulega zamknięciu w momencie, w którym zwabiony gryzoń znajdzie się w środku. Pułapka na myszy została wyposażona w specjalne otwory wentylacyjne, które dają możliwość swobodnego oddychania schwytanym gryzoniom. 

 

Długość: 17 cm
Szerokość: 6 cm
Wysokość: 4,5 cm
Waga: 62g
 
W opakowaniu znajduję się: 

- pułapka na myszy żywołowna. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6
Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6
Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6
Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy. ODS6
Oceny i komentarze użytkowników

4 4

W ciągu jednego dnia 4 myszy więc jestem zadowolony, ale następnym razem zakupie metalową wersje takiej pułapki bo plastik dla myszy to niewielka przeszkoda
Napisał(a): , dnia

3 3

Łapka jest bardzo skuteczna. Niestety myszy potrafią zjeść jej elementy. Kupiłem 3 szt. Po tygodniu jedną łapkę musiałem wyrzucić bo myszy wygryzły dziurę na zewnątrz. Pozostałe tez już mają pogryzione zapadki. Chyba lepiej kupować metalowe łapki.
Napisał(a): , dnia

5 5

Bardzo polecam,myszki wchodziły chętnie po czekoladę i lekko się zdziwiły próbując wyjść. Łatwość wypuszczenia .Radzę kupić 2 pułapki żeby nadążyć z wypuszczaniem, ja tak miałam.
Napisał(a): , dnia

5 5

Działa super - mieliśmy sporo myszy. W ciągu godziny złapało się około 5-6. Polecamy połączenie tej z ''Wabik na myszy i szczury. Przynęta na gryzonie Wabiwax. 200g.''. Polecamy ;)
Napisał(a): , dnia

5 5

Działa bez zarzutu. Mysz złapała się po tygodniu.
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder