Unichem
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.

1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.

4.8 Ocena 4.8 / 5 (opinii: 4)

Cena: 32,99

Skuteczne połączenie

ratimor logo


Najlepsza trutka na szczury i myszy. Pasta Ratimor saszetki na szczury z brodifakum.


Niebieska pasta Ratimor brodifakum w saszetkach to najskuteczniejsza trutka na szczury, która najsilniej przyciąga gryzonie. Pasta w saszetkach Ratimor jest najmocniejszym środkiem na szczury, myszy i inne gryzonie. Użycie silnego preparatu gryzoniobójczego jakim jest brodifakum oraz wyselekcjonowanych aromatów wabiących sprawia, że trutka na szczury Ratimor nie ma sobie równych.

Jest aż o 50% bardziej atrakcyjna w porównaniu ze zwykłą żywnością. Dzięki większej mocy i szybkiemu działaniu niebieska trutka Ratimor jest w rezultacie tańsza w użyciu i pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację. Już pojedyncze karmienie rodentycydem wykazuje zabójczo skuteczne działanie wobec gryzoni. Trutka na szczury Ratimor drugiej generacji jest sprawdzonym, wyjątkowo silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala szybko zwalczyć gryzonie (do 2 tygodni w zależności od nasilenia problemu).

spacja

Uwaga!

Trutka zwalcza również kuny, krety, nornice, norniki i inne gryzonie. By uchronić te zwierzęta przed przypadkowym spożyciem trutka Ratimor powinna być stosowana w stacjach deratyzacyjnych. 

spacja

 

Niebieska trutka na szczury RATIMOR pasta sprawdza się najlepiej spośród dostępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w przypadku stosowania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie zawsze wybiorą RATIMOR

Ze względu na dodatkowe tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie chętnie powracają do niej, nie tracąc zainteresowania trutką. Dzięki wyjątkowo gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęt domowe. Porównaj moc czerwonej i niebieskiej pasty i sam podejmij decyzję dawkowanie trutki na myszy, szczuty ratimor brodifakum


Skuteczna trutka na szczury gdy wszystkie inne zawodzą!

 

 

Ratimor, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta

Z Ratimor oszczędzasz!

 

Wybierz mocne trutki na szczury Ratimor posiadające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na szczury najczęściej ostatecznie jest tańsza w użytkowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najlepszych i skutecznych aromatów, które wabią gryzonie. Szczury i myszy wprost nie mogą się oprzeć rodentycydom Ratimor. 

Zadbaj o bezpieczeństwo wokół domu!

Zawiera Bitrex - wyjątkowo gorzką w smaku substancję, która zmniejsza ryzyko przypadkowego spożycia trutki przez ludzi i zwierzęta domowe. Pamiętaj, że każda trutka musi być wyłożona w odpowiednio oznaczonych i zabezpieczonych stacjach deratyzacyjnych.

 

Właściwości:

- 5 razy mocniejsza niż czerwona pasta

- tańsza w użyciu 

- Bardzo szybki efekt dzięki wysokiej zawartości brodifakum.

- Nie wywołuje podejrzliwości u gryzoni - za szybko działa!

- najsilniej wabi gryzonie.

- Bardziej soczysta i “smaczniejsza” dla gryzoni niż inne trutki!

Najlepszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

- Zawiera gorzki Bitrex


ratimor profesjonalna trutka

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Najlepsza trutka na szczury w saszetkach dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

 • Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 10g)
 • Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).
 • Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.
 • Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.
 • Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.

Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury Ratimor należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury Ratimor powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Ratimor pasta nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

jak dawkować trutkę na szczury ratimor

Pamiętaj!

Każda trutka powinna być wykładana w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych. Karmniki deratyzacyjne na trutkę znajdziesz u nas TUTAJ.

trutka na szczury w stacji deratyzacyjnej


Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Ratimor pasta- 1kg.

skład: brodifakum 0,029 g/kg (0,0029%), bitrex


Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Genialna trutka.
Napisał(a): , dnia

5 5

Po stosowaniu wielu trutek doatepnych na rynku moge stwierdzic ze Najlepsza trutka po 2tygodniach wytrulo nawet najmniejsze osobniki. Szczerze polecam
Napisał(a): , dnia

5 5

po tygodniu już nic nie ma
Napisał(a): , dnia

4 4

dobrze działa
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

5kg Najsilniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.

Bardzo mocna trutka na szczury pasta w saszetkach. Zabójczo skuteczna, jednodawkowa trutka - wystarczy jedno karmienie. Brodifakum 0,029 g/kg. Zawartość worek 5 kg.

179,00 zł 164,00 zł

Zobacz

25kg Ratimor pasta brodifakum. Mocna, silna trutka na szczury, gryzonie.

Ratimor trutka na myszy i szczury pasta w saszetkach. Zabójczo skuteczna - wystarczy jedno karmienie. Brodifakum 0,029g/kg. Zawartość 25kg.

665,00 zł 539,00 zł

Zobacz

POLECAMY

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Ratimor bromadiolone pasta.

Ratimor trutka na myszy i szczury w formie pasty w saszetkach. Zabezpieczona przed wilgocią, nie pleśnieje. Bromadiolon 0,05g/kg. 1kg.

24,99 zł

Zobacz

Ratimor 25kg bromadiolone pasta. Trutka na szczury, gryzonie.

Ratimor trutka na myszy i szczury w formie pasty w saszetkach. Zabezpieczona przed wilgocią, nie pleśnieje. Bromadiolon 0,05g/kg. 25kg.

447,00 zł 424,00 zł

Zobacz

 • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

  Sprawdź

  Placeholder
 • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

  Sprawdź

  Placeholder