Unichem

1kg Najmocniejsza trutka na szczury, myszy pasta. Ratimor brodifakum.

4.5 Ocena 4.5 / 5 (opinii: 2)

Cena: 21,97

Skuteczne połączenie

ratimor


Najlepsza trutka na szczury i myszy. Pasta Ratimor saszetki na szczury z brodifakum.


- 5 razy mocniejsza niż czerwona pasta

 

- Dzięki swej większej mocy jest w rezultacie tańsza w użyciu i pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację.

 

- Bardzo szybki efekt: zabójcze działanie już po pojedynczym spożyciu dzięki wysokiej zawartości brodifakum.

- Nie wywołuje podejrzliwości u gryzoni - za szybko działa!

 

Saszetki RATIMOR dzięki swej wyjątkowej soczystości i starannie dobranym aromatom najsilniej przyciągają gryzonie


- Bardziej soczysta i “smaczniejsza” dla gryzoni niż inne trutki!

 

- Najlepszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!


- Dzięki wyjątkowo gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęt domowe 


Szybka w działaniu i sprawdzona trutka na gryzonie

Zabójczo skuteczne działanie brodifacoum - najmocniejszego środka gryzoniobójczego. Już pojedyncze karmienie rodentycydem wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na szczury Ratimor drugiej generacji jest wyjątkowo silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Jedno "karmienie" wystarcza do tego aby trutka na szczury zaczęła działać. Zaleca się sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.


Porównaj moc czerwonej i niebieskiej pasty i sam podejmij decyzję dawkowanie trutki na myszy, szczuty ratimor brodifakum


Skuteczna trutka na szczury gdy wszystkie inne zawodzą!

 

PASTA RATIMOR to najskuteczniejsza trutka na szczury, która najsilniej przyciąga gryzonie. Jest o 50% bardziej atrakcyjna w porównaniu ze zwykłą żywnością. To sprawia, że sprawdza się najlepiej spośród dostępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w przypadku stosowania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie zawsze wybiorą RATIMOR

Szczury i myszy nie przejdą obojętnie obok trutki Ratimor, nawet jeśli w pobliżu jest naturalna żywność!

Miękka przynęta na szczury Ratimor jest skuteczna wobec wszystkich gryzoni. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdzie jest dostępna naturalna żywność gryzoni. Ze względu na dodatkowe tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie chętnie powracają do niej, w związku z czym, jest to bardzo skuteczny sposób na gryzonie.

 

Ratimor, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta

Z Ratimor oszczędzasz!

 

Wybierz mocne trutki na szczury Ratimor posiadające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na szczury najczęściej ostatecznie jest tańsza w użytkowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najlepszych i skutecznych aromatów, które wabią gryzonie. Szczury i myszy wprost nie mogą się oprzeć rodentycydom Ratimor. 


Najlepsza trutka na szczury w saszetkach dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

  • Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 10g)
  • Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).
  • Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.
  • Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.
  • Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.ratimor profesjonalna trutka

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Przed użyciem trutki na myszy i szczury Ratimor należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury Ratimor powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Ratimor pasta nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

jak dawkować trutkę na szczury ratimor

Pamiętaj!

Każda trutka powinna być wykładana w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych. Karmniki deratyzacyjne na trutkę znajdziesz u nas TUTAJ.

trutka na szczury w stacji deratyzacyjnej


Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 


ratimor, brodifakum, brodifacoum, pasta, trutka na szczury
 
 
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Ratimor pasta- 1kg.

skład: brodifakum 0,05 g/kg, bitrex


Produkt do użytku profesjonalnego. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

blog odstraszanie baner

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Oceny i komentarze użytkowników

5 5

po tygodniu już nic nie ma
Napisał(a): , dnia

4 4

dobrze działa
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator

Produkty pokrewne

Najmocniejszy lep na szczury, myszy. Pułapka klejowa Ratimor, klej na szczury.

Najmocniejszy lep szczury, myszy, gryzonie wyposażony w silny klej i wyjątkowo atrakcyjny orzechowo-waniliowy wabik. Pułapka klejowa na szczury Ratimor pozwala skutecznie pozbyć się szczurów i wytępić myszy.

8,99 zł

Zobacz