Odstraszacz kotów. Odstraszacz na koty.


Bezpańskie koty wchodzą do Twojego ogrodu? Odstraszacz kotów to rozwiązanie, które pozwoli na pozbycie się niepożądanego kota. Odstraszanie kotów jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne.

Jak pozbyć się kota z ogrodu?


Ultradźwiękowy odstraszacz kotów. Bezpańskie i wałęsające się koty nie dość, że zanieczyszczają Twój wypielęgnowany ogród, roznoszą kleszcze to jeśli jesteś posiadaczem swojego kota czy psa mogą na nie przenieść choroby. Odstraszacz kotów do ogrodu pozwala pozbyć się problemu z kotem w ogrodzie. Urządzenia do odstraszania kotów ultradźwiękami pozwalają na stworzenie systemu, który odstraszy koty od ogrodu. Koniec ze zniszczonymi od kociego moczu krzewami, niemiłym zapachem i odchodów będących siedliskiem zarazków. Ultradźwięki na koty to nowoczesna metoda sprawdzona w skutecznym działaniu.

Środki odstraszające koty. Co odstrasza koty? W naszej ofercie znajdziesz wybrane przez nas skuteczne preparaty, repelenty, środki chemiczne lub wyciągi z roślin w koncentracie, które odstraszają koty. Ich zapach jest słabo wyczuwalny i zazwyczaj przyjemny dla ludzi, jednak koty go nie tolerują i starają się unikać. Punktowe opryskanie środkiem na koty krzewów, iglaków skutecznie zniechęca koty od sikania w miejscu użycia preparatu. Dostępne są preparaty takie jak spray odstraszający koty, koncentraty do wykonaniu oprysku na koty czy też specjalne granulaty.

Potrzebujesz skuteczny odstraszacz na koty w ogrodzie? Tylko w Odstraszanie.pl - pełna oferta odstraszaczy posiadających pozytywne opinie.


Katalog

Kunagone Odstraszacz na koty. Odstraszacz kotów do ogrodu, domu.

Skuteczny odstraszacz na koty do domu, ogrodu, balkonu Kunagone. Skuteczny sposób na pozbycie się kotów z posesji.

13,99 zł 10,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Odstraszacz na koty. Odstraszacz kotów STV610.

Odstraszacz kotów Mega-Sonic cat repeller firmy Defenders STV to wysokiej klasy ultradźwiękowy odstraszacz kotów. Odstraszacz na koty jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię w promieniu 12 metrów o kącie 98 stopni.

259,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Odstraszacz kotów, psów. Odstraszacz na koty, psy STV 620.

Odstraszacz Defenders STV620 to profesjonalny odstraszacz kotów, psów, lisów oraz innych zwierząt. Odstraszacz emituje ultradźwięki, dźwięki o wysokiej częstotliwości niesłyszalne przez ucho ludzkie.

249,00 zł

Zobacz

Kolce na koty. Kolce przeciw kotom 23cm x 9cm.

Polipropylenowe kolce na koty o wymiarach 23cm x 9cm pozwalające na zabezpieczenie powierzchni przed wtargnięciem zwierząt takich jak koty, kuny, łasice, itp.

12,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Odstraszacz kotów STV606. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów Mega Sonic Cat Repeller to produkt brytyjskiego producenta urządzeń odstraszających. Urządzenie jest w stanie pokryć powierzchnię o wielkości 100 m2. Odstraszacz kotów został wyposażony w fotokomórkę wychwytującą ruch.

189,00 zł 149,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.

Wodny odstraszacz kotów pozwala przegonić koty, lisy, wiewiórki, zające czy też ptaki z miejsc takich jak trawniki, ogrody czy też kwietniki. Urządzenie na fotokomórkę rozpryskuję wodę przez 5 sekund w promieniu 10 metrów.

239,00 zł 179,00 zł

Zobacz

Odstraszacz psów, kotów stacjonarny Pest-X 220.6. Odstraszacz na psy i koty.

Ultradźwiękowy odstraszacz psówi kotów jest przeznaczony do zwalczania wyjątkowo uporczywych psów i bezpańskich kotów w sposób przyjazny dla środowiska, bez zanieczyszczeń i chemikaliów. Najlepszy sposób na psa lub kota.

169,00 zł 159,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów wodoodporny na zewnątrz, do ogrodu 4w1.

Wodoodporny odstraszacz kotów z 4 głośnikami pozwala na skuteczne odstraszanie kotów z ogrodu. Najmocniejszy ultradźwiękowy odstraszacz na koty na rynku!

299,00 zł

Zobacz

Kolce na koty. Kolce przeciw kotom 45x3cm kątownik.

Kolce na koty o wymiarach 45cm x 3cm pozwalające na zabezpieczenie i ochronę działki, posesji przed wtargnięciem zwierząt. Kolce przeciw kotom w kształcie kątownika.

12,99 zł

Zobacz

Kolce na koty. Kolce przeciw kotom na płot 45x4,5cm.

Kolce na koty zabezpieczające przed wchodzeniem kotów. Wymiary maty to 45cm x 4,5cm. Kolce przeciw kotom pozwalają zabezpieczyć teren przed wtargnięciem zwierząt.

12,99 zł

Zobacz

Przenośny odstraszacz kotów STV632. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów STV632 pozwala na odstraszanie kotów ultradźwiękami. Urządzenie swoim wyglądem przypomina pistolet. Posiada wskaźnik laserowy co znacznie ułatwia celowanie. 2 tryby działania - dźwięki i ultradźwięki.

139,00 zł

Zobacz

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

To nie jest zwykły odświeżacz powietrza. Eliminator to neutralizator przykrych zapachów. Usunie nawet najbardziej przykre zapachy. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

28,90 zł

Zobacz