Odstraszacz kotów. Odstraszacz na koty.


Bezpańskie koty wchodzą do Twojego ogrodu? Odstraszacz kotów to rozwiązanie, które pozwoli na pozbycie się niepożądanego kota. Odstraszanie kotów jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne.

Jak pozbyć się kota z ogrodu?


Ultradźwiękowy odstraszacz kotów. Bezpańskie i wałęsające się koty nie dość, że zanieczyszczają Twój wypielęgnowany ogród, roznoszą kleszcze to jeśli jesteś posiadaczem swojego kota czy psa mogą na nie przenieść choroby. Odstraszacz kotów do ogrodu pozwala pozbyć się problemu z kotem w ogrodzie. Urządzenia do odstraszania kotów ultradźwiękami pozwalają na stworzenie systemu, który odstraszy koty od ogrodu. Koniec ze zniszczonymi od kociego moczu krzewami, niemiłym zapachem i odchodów będących siedliskiem zarazków. Ultradźwięki na koty to nowoczesna metoda sprawdzona w skutecznym działaniu.

Środki odstraszające koty. Co odstrasza koty? W naszej ofercie znajdziesz wybrane przez nas skuteczne preparaty, repelenty, środki chemiczne lub wyciągi z roślin w koncentracie, które odstraszają koty. Ich zapach jest słabo wyczuwalny i zazwyczaj przyjemny dla ludzi, jednak koty go nie tolerują i starają się unikać. Punktowe opryskanie środkiem na koty krzewów, iglaków skutecznie zniechęca koty od sikania w miejscu użycia preparatu. Dostępne są preparaty takie jak spray odstraszający koty, koncentraty do wykonaniu oprysku na koty czy też specjalne granulaty.

Potrzebujesz skuteczny odstraszacz na koty w ogrodzie? Tylko w Odstraszanie.pl - pełna oferta odstraszaczy posiadających pozytywne opinie.


Katalog

Kolce na koty. Kolce przeciw kotom 23cm x 9cm.

Polipropylenowe kolce na koty o wymiarach 23cm x 9cm pozwalające na zabezpieczenie powierzchni przed wtargnięciem zwierząt takich jak koty, kuny, łasice, itp.

12,99 zł 9,99 zł

Zobacz

Kolce na koty. Kolce przeciw kotom 45x3cm kątownik.

Kolce na koty o wymiarach 45cm x 3cm pozwalające na zabezpieczenie i ochronę działki, posesji przed wtargnięciem zwierząt. Kolce przeciw kotom w kształcie kątownika.

12,99 zł 9,99 zł

Zobacz

Kolce na koty. Kolce przeciw kotom na płot 45x4,5cm.

Kolce na koty zabezpieczające przed wchodzeniem kotów. Wymiary maty to 45cm x 4,5cm. Kolce przeciw kotom pozwalają zabezpieczyć teren przed wtargnięciem zwierząt.

12,99 zł 9,99 zł

Zobacz

Neutralizator zapachów Eliminator. Dezodoryzator 600ml.

Neutralizator przykrych zapachów. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

25,49 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. Odstraszacz kotów przenośny Space Dog II Isotronic.

Przenośny odstraszacz psów możemy zabrać ze sobą na spacer jeśli obawiamy się ataku bezpańskich psów. Po naciśnięciu przycisku "GoAway" urządzenie rozpoczyna emisje ultradźwięków, dźwięków które są wyjątkowo nieprzyjemne dla odstraszanych zwierząt.

58,95 zł

Zobacz

Uniwersalny zasilacz do urządzeń firmy STV.

Zasilacz sieciowy 9V jest kompatybilny z produktami firmy: STV 600, STV 610, STV 620, STV 649. Zestaw zawiera przedłużacz o długości 7 m.

69,90 zł

Zobacz

Odstraszacz zwierząt Ultrasonic AnimalChaser. Odstraszacz psów i kotów.

Odstraszacz psów i innych zwierząt AnimalChaser jest w stanie zabezpieczyć teren przed niepożądaną obecnością zwierząt. Odstraszacz kotów wykorzystuje w działaniu metodę ultradźwiękową.

99,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów. Odstraszacz psów. Solarny, Ultradźwiękowy.

Odstrasza psy i koty z trawników, klombów kwiatów, karmników dla ptaków, posesji itp. Odstraszacz psów i kotów ciągle emituje zmieniające się sygnały ultradźwiękowe, które zniechęcają/płoszą koty i psy bez robienia im krzywdy.

189,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. Odstraszacz kotów. Przenośny, na baterie Isotronic.

Przenośny, ultradźwiękowy odstraszacz psów i kotów. Bezpieczny dla ludzi. Brak kabli, 40m2 zasięgu!

189,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Przenośny odstraszacz kotów STV632. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów STV632 pozwala na odstraszanie kotów ultradźwiękami. Urządzenie swoim wyglądem przypomina pistolet co znacznie ułatwia celowanie. Odstraszacz kotów został również wyposażony w wskaźnik ultradźwiękowy.

139,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów AnimalCHASER, środki na koty Bros do ogrodu.

Zestaw pozwalający kompleksowo odstraszyć koty z ogrodu. Pokonaj bezpańskie koty siłą ultradźwięków i aż 3 różnych preparatów marki Bros.

139,00 zł

Zobacz

BESTSELLER

Odstraszacz kotów STV606. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów Mega Sonic Cat Repeller to produkt brytyjskiego producenta urządzeń odstraszających. Urządzenie jest w stanie pokryć powierzchnię o wielkości 100 m2. Odstraszacz kotów został wyposażony w fotokomórkę wychwytującą ruch.

159,00 zł 149,00 zł

Zobacz