Pokarm dla ptaków. Ziarno dla ptaków, mieszanki.


Pokarm dla ptaków na Odstraszanie.pl? Wielu naszych klientów stosuje ekologiczne metody zwalczania owadów bez użycia insektycydów. Ptaki w ogrodzie to ekologiczna metoda zwalczania owadów. Ptaki są bardzo skuteczne pozwolą pozbyć się gąsienic, zwalczaniu pająków, larw chrząszczy uszkadzających owoce i wielu innych szkodników.

Czym karmić ptaki zimą?

Ptaki powinny spożywać odpowiednio dobraną dla siebie karmę. Specjalna karma zimowa dla dzikich ptaków zapewni im przetrwanie oraz spełni swoją funkcję odżywczą. Karma zimowa dla ptaków typowo hodowlanych może mieć zupełnie inny skład niż karma dla dzikich ptaków. Popularnym pokarmem na zimne dni jest ziarno słonecznika dla ptaków oraz specjalne mieszanki dla ptaków zimujących. Pamiętaj, że ptaków nie należy dokarmiać chlebem, gotowaną kaszą itp gdyż zawierają dużo soli. To co smakuje Tobie może zaszkodzić ptakom.

Dokarmiaj ptaki! Wybierz odpowiednie ziarno dla ptaków. Zatrudnij naturalnych pracowników by wytępić owady w ogrodzie!

Katalog

BESTSELLER

1kg Pokarm dla ptaków zimujących. Ziarno dla ptaków, dla sikorek.

Wysokiej jakości pokarm dla ptaków na zimę. Ziarno dla ptaków zimujących zostało przygotowane z największą dbałością o jakość. Składniki nie zawierają GMO. Doskonały pokarm dla sikorek i innych małych ptaków zimujących w Polsce. Masa netto 1kg.

5,99 zł

Zobacz

Kule tłuszczowe dla ptaków. Pokarm dla sikorek, pyzy 35szt.

Kule tłuszczowe to karma dla dzikich ptaków w formie pyzy z tłuszczu wołowego z ziarnami zbóż. Kula tłuszczowa to cenne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. Opakowanie 35sztuk.

26,25 zł

Zobacz

 25kg Pokarm dla ptaków uniwersalny. Ziarno dla ptaków, mieszanka.

Wysokiej jakości uniwersalny pokarm dla ptaków. Odpowiednio dobrana mieszanka ziaren to doskonała karma dla ptaków całoroczna. Pozwoli dokarmiać ptaki przez cały rok. Domieszka nasion oleistych zapewnia energię pozwalając ptakom przetrwać zimę. Waga 25kg.

49,75 zł

Zobacz

25kg Najlepszy pokarm dla ptaków na zimę. Mieszanka, karma dla ptaków zimujących.

Zimowa karma dla ptaków zawierająca nasiona oleiste oraz ziarna zbóż. Idealny pokarm dla sikorek i innych ptaków przylatujących do karmnika. Pokarm dla ptaków w worku 25kg.

89,00 zł

Zobacz

Słonecznik dla ptaków, sikorek. Pokarm dla sikorek słonecznik czarny 1kg.

Słonecznik dla ptaków (sikorek) to nasiona zawierające wysokiej jakości tłuszcze roślinne stanowiące efektywne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. Nasiona słonecznika dla ptaków w wygodnym opakowaniu 1kg.

3,79 zł

Zobacz

BESTSELLER

5kg Pokarm dla ptaków zimujących. Ziarno dla ptaków, dla sikorek.

Wysokiej jakości pokarm dla ptaków na zimę. Ziarno dla ptaków zimujących zostało przygotowane z największą dbałością o jakość. Składniki nie zawierają GMO. Doskonały pokarm dla sikorek i innych małych ptaków zimujących w Polsce. Masa netto 5kg.

19,50 zł

Zobacz

Duża kula tłuszczowa dla ptaków. Pyza, pokarm dla sikorek na zimę 500g.

Duża kula tłuszczowa dla ptaków. Pyza to doskonały pokarm na zimę dla sikorek. Masa: 500g.

5,90 zł

Zobacz

Wielka kula tłuszczowa dla ptaków. Pokarm dla ptaków, duża pyza 500g

Kula tłuszczowa dla ptaków to bogaty w tłuszcze i wysokiej jakości ziarno wysoko energetyczny pokarm, który pozwoli przetrwać zimę. Kula tłuszczowa stanowi idealny pokarm dla sikorek i innych niewielkich ptaków zimujących. Duża pyza dla ptaków 500g.

5,29 zł

Zobacz

Kule tłuszczowe dla ptaków w karmniku. Pyzy dla ptaków w karmniku 4szt.

Kule tłuszczowe dla ptaków 4 sztuki w wygodnym karmniku, gotowe do zawieszenia. Powieszony karmnik z pyzami mieszczącymi aż 4 kule dla ptaków wystarcza na długo i nie wymaga częstej wymiany.

24,90 zł

Zobacz

500g Walec tłuszczowy. Pokarm dla ptaków, sikorek w postaci walca.

Walec tłuszczowy dla ptaków to bogaty w tłuszcze i wysokiej jakości ziarno to wysoko energetyczny pokarm, który pozwoli przetrwać zimę. To idealny pokarm dla sikorek i innych małych, dzikich ptaków, gdy nie posiadasz karmnika. Masa netto: 500g.

4,99 zł

Zobacz

Pokarm dla dzikich ptaków. Kolba z ziarnem, smakers dla ptaków 100g.

Pokarm dla ptaków w postaci mieszanki ziarna i suszonych owoców w formie kolby do zawieszenia. Smakers dla ptaków zimujących jest bogaty w składniki odżywcze chętnie wybierane przez ptaki. Masa netto: 100g (2x50g)

3,49 zł 2,89 zł

Zobacz

Orzechy i kule tłuszczowe dla dzikich ptaków. Łańcuch dla ptaków na zimę.

Łańcuch dla ptaków. Uzupełniający pokarm dla ptaków dziko żyjących. Idealny sposób na dokarmianie dzikich ptaków w okresie zimowym. Kule tłuszczowe i orzeszki ziemne dla ptaków w formie łańcucha do zawieszania.

7,99 zł 4,99 zł

Zobacz