Zatrute Ziarno. Trutka zbożowa.


Skuteczne zbożowe trutki na szczury w formie zatrutego ziarna. Użycie tej formy trutki na gryzonie pozwala szybko pozbyć się szczura bez wywoływania podejrzliwości u tych gryzoni. Zatrute ziarno sprawdza się szczególnie w miejscach gdzie gryzonie są wyjątkowo przyzwyczajone do tego typu pokarmu (np. magazyny, silosy zbożowe, produkcja żywności).

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce! Wspieramy firmy DDD - zapytaj o rabat.

Katalog

1kg Trutka na szczury, trutka na myszy. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 1kg.

16,49 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury, gryzonie. Toxan płatki 200g bromadiolone.

Toxan płatki 200g to alternatywa dla trutek zbożowych. Nadaje się do miejsc gdzie gryzonie są przyzwyczajone do żerowania na tradycyjnej żywności. Dzięki formie płatków owsianych myszy i szczury nic nie podejrzewają. Bromadiolon 0,04g/kg.

10,99 zł

Zobacz

10kg Trutka na szczury, trutka na myszy. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 10kg.

119,00 zł

Zobacz

Trutka na szczury, trutka na myszy. Muribrom - zatrute ziarno <b>3kg</b>.

Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Muribrom to śmiertelnie skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych gryzoni z naszego otoczenia. Sprzedawana na wagę. Cena hurtowa za 3kg.

37,47 zł

Zobacz

Trutka na szczury, trutka na myszy. Muribrom - zatrute ziarno <b>5kg</b>.

Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Muribrom to śmiertelnie skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych gryzoni z naszego otoczenia. Sprzedawana na wagę. Cena hurtowa za 5kg.

59,95 zł

Zobacz

Trutka na szczury, gryzonie.. Muribrom - zatrute ziarno <b>10kg</b>.

Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Muribrom to śmiertelnie skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych gryzoni z naszego otoczenia. Sprzedawana na wagę. Cena hurtowa za 10kg.

99,00 zł

Zobacz

Trutka zbożowa na myszy, szczury Vaco. Ziarno zatrute Bromadiolon 226g.

Trutka zbożowa na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolone 0,05g/kg. Zawartość 226g.

13,99 zł

Zobacz

10kg Sakarat Brodikill trutka na szczury, myszy zatrute ziarno. Brodifakum.

Trutka na myszy i szczury Sakarat Brodikill. Trucizna Brodifakum 0,05g/kg. Zawartość 10kg.

179,00 zł

Zobacz

10kg Sakarat Bromabait trutka na szczury, myszy zatrute ziarno. Bromadiolone.

Trutka na myszy i szczury Sakarat Brodikill. Trucizna Bromadiolone 0,05g/kg. Zawartość 10kg.

129,00 zł

Zobacz