VIANO
Odstraszacz szczurów solidny VIANO. Odstraszacz na szczury.

Odstraszacz szczurów solidny VIANO. Odstraszacz na szczury.

Cena: 59,95

odstraszacz szczurów, odstraszacz na szczury, odstraszacz gryzoni, odstraszacz na gryzonie
Prosty w użyciu

 
Odstraszacz szczurów marki VIANO to solidna konstrukcja i prosta budowa. Te dwie cechy stanowią o jego niezawodności. Emitowane przez odstraszacz myszy silne ultradźwięki nie pozwalają na przyzwyczajenie się gryzoniom do nieprzyjaznego otoczenia. Wydawane przez odstraszacz ultradźwięki są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, natomiast tworzą negatywne dla myszy, szczurów środowisko zmuszając je do zmiany otocznia. Każdy zestaw zawiera 1 sztukę odstraszacza na szczury. Specjalna opaska zaciskowa pozwala na łatwy montaż urządzenia na elementach takich jak barierki, rury itp.
 
Bezpieczny dla środowiska
 
Odstraszacz gryzoni generuje ultradźwięki słyszalne przez myszy, szczury oraz inne gryzonie. Może być stosowany w miejscach, w których zakazane jest używanie rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych, jest urządzeniem bezpiecznym dla środowiska. Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy jest bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt domowych.
 
Duży zasięg działania
 
Urządzenie efektywnie zabezpiecza swoim działaniem powierzchnie do 200 m². Urządzenie przeznaczone do użytku wewnętrznego. 

ulradźwięki, odstraszacz gryzoni, sposób na myszy

Wyprodukowany w Polsce

 
Odstraszacze VIANO to produkcja rodzimej Polskiej firmy, z dużym doświadczeniem w branży. Wysoka jakość wykonania, oraz serwis urządzeń znajdujący się na terenie kraju jest wyjątkowym atutem odstraszaczy kun VIANO.
 
Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji dokładnie testowane
 
Właściwości:
 
- odstraszacz myszy
- odstraszacz szczurów
- odstraszacz kun

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zastosowanie

Odstraszacz szczurów VIANO nadaję się do używania wszędzie tam gdzie występuje problem z myszami lub problem ze szczurami. Znajdzie zastosowanie w hotelach, spiżarniach, szpitalach, placówkach dydaktycznych, restauracjach oraz wielu innych miejscach gdzie używanie tradycyjnych metod chemicznych oraz mechanicznych jest zabronione. 

Sposób działania

Generowane ultradźwięki wywołują stres i odczucie wysokiego dyskomfortu u szczurów. Gryzonie zostają zmuszone do opuszczenia miejsc znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia. Urządzenie należy podłączyć do gniazdka sieciowego. Nie należy zasłaniać, czy zastawiać urządzenia przedmiotami, które ograniczą możliwość falowego rozchodzenia się ultradźwięków w pomieszczeniu. Odstraszacz myszy powinien być uruchomiony przez 24h dziennie siedem dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji korzystania z urządzenia.

Specyfikacja:

Zasilanie 230V z sieci

Pobór prądu 50 mA

Wymiary 85x85 mm

Kąt emisji ultradźwięku do 120 stopni

Zasięg ultradźwięku do 200 metrów

Temperatura pracy -30 do +70 stopni


Zestaw zawiera:

- odstraszacz gryzoni do kontaktu VIANO
- instrukcja obsługi

 
Odstraszacz szczurów solidny VIANO. Odstraszacz na szczury.
Odstraszacz szczurów solidny VIANO. Odstraszacz na szczury.
Odstraszacz szczurów solidny VIANO. Odstraszacz na szczury.
Odstraszacz szczurów solidny VIANO. Odstraszacz na szczury.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder