VIANO
Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.

Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 62,90

odstraszacz kun, odstraszacz myszy, odstraszacz szczurów, odstraszacz gryzoni, odstraszacz na kuny, odstraszanie zwierząt, viano, odstraszacz na szczury, odstraszacz na gryzonie, viano
Prosty w użyciu

 
Odstraszacz szczurów i myszy marki VIANO to urządzenie wykorzystujące w swym działaniu silne ultradźwięki emitowane w zmiennym natężeniu. Nie pozwala to na przyzwyczajenie się gryzoniom do nieprzyjaznego otoczenia. Wydawane przez odstraszacz ultradźwięki są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, natomiast tworzą negatywne dla myszy, szczurów środowisko zmuszając je do zmiany otocznia. Każdy zestaw zawiera 1 sztukę odstraszacza na myszy.
 
Bezpieczny dla środowiska
 
Odstraszacz myszy generuje ultradźwięki słyszalne przez myszy, szczury oraz inne gryzonie. Może być stosowany w miejscach, w których zakazane jest używanie rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych, jest urządzeniem bezpiecznym dla środowiska. Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy jest bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt domowych.
 
Duży zasięg działania
 
Urządzenie efektywnie zabezpiecza swoim działaniem powierzchnie do 200 m². Urządzenie przeznaczone do użytku wewnętrznego. 

ulradźwięki, odstraszacz gryzoni, sposób na myszy

 Wyprodukowany w Polsce

 
Odstraszacze VIANO to produkcja rodzimej Polskiej firmy, z dużym doświadczeniem w branży. Wysoka jakość wykonania, oraz serwis urządzeń znajdujący się na terenie kraju jest wyjątkowym atutem odstraszaczy kun VIANO.
 
Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji dokładnie testowane
 
Właściwości:
 
- odstraszacz zwierząt może odstraszyć kuny, myszy, szczury

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zastosowanie

Odstraszacz myszy VIANO nadaję się do używania wszędzie tam gdzie występuje problem z myszami lub problem ze szczurami. Znajdzie zastosowanie w hotelach, spiżarniach, szpitalach, placówkach dydaktycznych, restauracjach oraz wielu innych miejscach gdzie używanie tradycyjnych metod chemicznych oraz mechanicznych jest zabronione. 

Sposób działania

Generowane ultradźwięki wywołują stres i odczucie wysokiego dyskomfortu u okolicznych myszy oraz szczurów. Gryzonie zostają zmuszone do opuszczenia miejsc znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia. Urządzenie należy podłączyć do gniazdka sieciowego. Nie należy zasłaniać, czy zastawiać urządzenia przedmiotami, które ograniczą możliwość falowego rozchodzenia się ultradźwięków w pomieszczeniu. Odstraszacz myszy powinien być uruchomiony przez 24h dziennie siedem dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji korzystania z urządzenia.


Specyfikacja:

Zasilanie 230V z sieci

Pobór prądu 70mA

Wymiary 85x85 mm

Kąt emisji ultradźwięku do 120 stopni

Zasięg ultradźwięku do 200 metrów

Temperatura pracy -30 do +70 stopni


Zestaw zawiera:

- odstraszacz gryzoni do kontaktu VIANO
- instrukcja obsługi


 
 
Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.
Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.
Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.
Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Mieszkamy w kamienicy na parterze... Do pewnego momentu było spokojnie.. Aż pewnego dnia zaczol nas terroryzowac jakiś gryzon.. Powiem Wam że był tak upierdliwy i głośny jakby miał młotek że sobą... Trafiłem w internecie na odstraszacz VIANO.. po włączeniu było słychać jego prace ale bez problemu zasnelismu w sypialni gdzie był włączony... Spalismy spokojnie do 5 naro.. Jak wstałem żona powiedziała " wyłącz terrorysta zwial" ???? po wyłączeniu po dosłownie 5 minutach usłyszeliśmy że wtargna.. Słyszałem go z kuchni... Odrazu włączyłem VIANO
. Żona słyszała jak ten terrorysta daje dyla ????... Polecamy w 100 % produkt świetnie radzi sobie z niegrzeczny i gośćami.. ???? Jeszcze raz polecamy bo warto spokojnie się wyspać ????‍♀️????‍♂️.. Dzięki VIANO ????????
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder