Samochodowy odstraszacz kun VIANO Car Duo LED. Odstraszacz kun do samochodu.

110,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

viano car duo led, odstraszacz na kuny, odstraszacz kun, odstraszacz kun do samochodu, sposób na kuny, co na kuny do samochodu

Samochodowy odstraszacz kun Vano Car Duo Led

Odstraszacz kun VIANO Car Duo LED to ultradźwiękowy odstraszacz samochodowy, który skutecznie odstrasza kuny, myszy i szczury od auta. Urządzenie zostało wyposażone w dwa buzery oraz diodę błyskową wysokiej jasności. Ultradźwięki w połączeniu z mocnymi błyskami bezproblemowo radzą sobie nawet z najbardziej opornymi szkodnikami. Moduł automatycznej zmiany częstotliwości ultradźwięków zapobiega przyzwyczajaniu ziwerząt do sygnału odstraszacza. Odstraszacz kun automatycznie się wyłącza po uruchomieniu silnika. Ponowne, automatyczne uruchomianie odstraszacza następuje po zgaszeniu silnika. 

Łatwy w użyciu, prosty w montażu

Samochodowy odstraszacz kun i gryzoni jest urządzeniem prostym w użyciu, które wystarczy podłączyć wewnątrz samochodu, ciężarówki do akumulatora z napięciami od 12 V/DC do 15 V/DC. Odstraszacz kun do samochodu może być również podłączony do zewnętrznego źródła zasilania o napięciu 12 V/DC (dopływ prądu 12 V/DC < 50 mA).  Dwa przewody (długości 90cm) zakończone konektorami oczkowymi podłączamy pod śruby klem akumulatora. Bardzo prosty montaż odstraszacza kun Viano jest szczegółowo wyjaśniony w załączonej do urządzenia polskiej instrukcji. Urządzenie posiada wbudowany bezpiecznik - dodatkowe zabezpieczenie przeciwzwarciowe naszej instalacji. 

viano odstraszacz kun do samochodu, viano do samochodu, viano samochodowy, odstraszacz kun do samochodu, odstraszacz na kuny do samochodu, odstraszacz gryzoni do samochodu, samochodowy odstraszacz kun, viano niebieski

Przebieg odstraszania

Samochodowy odstraszacz kun i myszy emituje ultradźwięki i jasne światło stwarzając bardzo niekorzystne środowisko dla kun, myszy i szczurów. Zwierzęta nie chcąc przebywać w otoczeniu samochodu, a te bardzo zdeterminowane zostają zmuszone do opuszczenia komory silnika zmiennym sygnałem ultradźwięków i silnym światłem drażniącym ich przyzwyczajone do ciemności oczy. Niebieski odstraszacz Viano Car Duo Led skutecznie odstraszy zwierzęta takie jak kuny, łasice, szczury i myszy od naszego samochodu. Nie odstrasza kotów i psów.

Bezpieczny dla środowiska

Samochodowy odstraszacz kun emituje dźwięki oraz ultradźwięki bezpieczne dla środowiska i otoczenia. Odstraszacz na kuny nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych. Zakres słyszalnych dźwięków nie jest niebezpieczny dla ludzi oraz odstraszanych zwierząt. 

Wyprodukowany w Polsce
 
Odstraszacze VIANO to produkcja rodzimej Polskiej firmy, z dużym doświadczeniem w branży. Wysoka jakość wykonania, oraz serwis urządzeń znajdujący się na terenie kraju jest wyjątkowym atutem odstraszaczy kun VIANO.
 
Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji dokładnie testowane
 

Skuteczny sposób na kuny i gryzonie w samochodzie

Samochodowy odstraszacz na kuny VIANO może zostać zamontowany bezpośrednio pod maską pojazdu, kuny oraz łasice wybierają to miejsce jako schronienie przegryzając przy tym przewody. Pogryzione pod maską przewody elektryczne, hamulcowe, olejowe, chłodnicze, klimatyzacyjne czy od komputerów pokładowych, to nie tylko straty materialne, niejednokrotnie bardzo wysokie, ale też duże zagrożenie wypadkowe. Urządzenie posiada elektroniczny moduł, który wyłącza urządzenie po odpaleniu silnika oraz automatycznie go włącza po zgaszeniu silnika. Urządzenie wyróżnia prostota montażu - podłączamy dwa przewody zakończone konektorami oczkowymi bezpośrednio do akumulatora.

Specyfikacja

Zasilanie: 12V
Pobór prądu: 15mA
Wymiary: 85x65x36 mm
Kąt emisji ultradźwięku: do 120 stopni
Zmienny zakres częstotliwości od 16kHz do 45kHz
Zasięg ultradźwięku: do 200 metrów
Temperatura pracy: -30 do +70 stopni


Zestaw zawiera:
● odstraszacz kun ultradźwiękowy,
● instrukcja obsługi

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.

Odstraszacz kun, myszy, szczurów, gryzoni. Mocny VIANO 220V.

Odstraszacz szczurów i myszy marki VIANO to urządzenie wykorzystujące w swym działaniu silne ultradźwięki emitowane w zmiennym natężeniu. Nie pozwala to na przyzwyczajenie się gryzoniom do nieprzyjaznego otoczenia.

82,80 zł

Sprawdź teraz

Bezprzewodowy odstraszacz na kuny, gryzonie do domu Viano Cable-Free ODA-1.

Bezprzewodowy odstraszacz na kuny, gryzonie do domu Viano Cable-Free ODA-1.

Odstraszacz na kuny VIANO Cable-Free ODA-1 to najlepszy sposób na myszy, szczury, a także kuny czy łasice. Automatycznie zmieniające się dźwięki  pozwalają łatwo i skutecznie pozbyć się nawet bardzo opornych szkodników.

169,00 zł

Sprawdź teraz

Radarowy odstraszacz kun, myszy, gryzoni do samochodu Viano OS4.

Radarowy odstraszacz kun, myszy, gryzoni do samochodu Viano OS4.

Sprawdzony odstraszacz kun i gryzoni do samochodu Viano. Trzecia generacja urządzeń odstraszających, do walki z szkodnikami wykorzystuje zmienne sygnały dźwiękowe oraz efekt stroboskopowych błysków.

129,00 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz kun i gryzoni VIANO Quadro na baterie.

Odstraszacz kun i gryzoni VIANO Quadro na baterie.

Przenośny odstraszacz gryzoni i kun. Urządzenie dzięki zasilaniu bateriami jest niezależne od gniazdek elektrycznych i może być umieszczone w dowolnym miejscu.

79,00 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz kun i gryzoni VIANO Quattro-LED.

Odstraszacz kun i gryzoni VIANO Quattro-LED.

Odstraszacz myszy i kun Viano Quattro-Pro to skuteczne działanie agresywnych ultradźwięków, które dzięki budowie urządzenia rozchodzą się w 360° pokrywając swym działaniem obszar aż 1000 m!

139,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie