Kemo
Kemo L010, dodatkowy głośnik do odstraszacza kun Kemo.

Kemo L010, dodatkowy głośnik do odstraszacza kun Kemo.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 24,99

kemo

Skuteczność działania

Głośnik uzupełniający do odstraszaczy kun Kemo M161. Dzięki głośnikowi dźwięk rozchodzi się na większą odległość. Odstraszacz kun kemo z zamontowanym głośnikiem L010 pozwala na lepsze przenoszenie ultradźwięków. Po podłączeniu do głośniczka rury PCV o długości co najmniej 30 cm, wraz z odstraszaczem Kemo M161 otrzymujemy działko ultradźwiękowe o zasięgu akustycznym do 300m! W zestawie z odstraszaczem zwierząt Kemo M161 jest jeden głośniczek L010. Dokupując drugi otrzymujemy działko emitujące ultradźwięki w dwóch różnych kierunkach jednocześnie.

Bezpieczeństwo

Odstraszacz na kuny i gryzonie wykorzystuje w działaniu ultradźwięki - dźwięki niesłyszalne dla człowieka. Ultradźwięki nie krzywdą odstraszanych zwierząt, powodują jedynie u nich uczucie dyskomfortu. Generowane ultradźwięki są niesłyszalne przez większość ludzi i zwierzęta domowe. Odstraszacz Kemo m042 nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych.

Niemiecka marka i jakość wykonania

Kemo to światowy lider wśród producentów odstraszaczy zwierząt. Niemiecka jakość i dbałość o wszystkie szczegóły sprawiły, że odstraszacze kun KEMO stały się marką rozpoznawalną globalnie.

Każde urządzenie jest w czasie i na końcu produkcji dokładnie testowane!odstraszacz kun, kemo

Właściwości:

- wraz z dedykowanymi odstraszaczami i generatorami ultradźwięków marki Kemo skutecznie odstrasza kuny, łasice, wydry, bobry, dziki oraz inne dzikie zwierzęta© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
  
Przeznaczenie

Głośnik uzupełniający dla odstraszaczy Kemo w celu wyraźnego poszerzenia akustycznego obszaru działania.

Montaż:

Montaż głośnika należy przeprowadzić w ten sposób aby był chroniony przed wodą. (np. pod krawędzią dachu). Funkcjonowanie urządzenia wskazuje dioda świecąca. Montaż głośnika dodatkowego należy przeprowadzić w ten sposób, aby na drodze od głośnika do ochranianej powierzchni nie było żadnych przeszkód.
Kemo L010, dodatkowy głośnik do odstraszacza kun Kemo.
Kemo L010, dodatkowy głośnik do odstraszacza kun Kemo.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

kupiłem ten głośnik i odstraszacz dużo lepiej się sprawuje, polecam
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder