STV Defenders
Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.

Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.

Cena: 199,00 239,00

Skuteczny odstraszacz na koty do ogrodu

Odstraszacz kotów STV Defenders Jet-Spraypozwala wyjątkowo skutecznie odstraszyć koty lecz również lisy, wiewiórki, zające, ptaki ze stawów, trawników, kwietników oraz wielu innych miejsc wymagających interwencji człowieka. Odstraszacz kotów został wyposażony w fotokomórkę która wykrywa ruch zwierzęcia, w momencie jego wykrycia rozpryskuje wodę przez okres 5 sekund w celu odstraszenia zwierząt. 

Łatwy w obsłudze

Odstraszacz kotów Jet-Spray STV 414 wystarczy podłączyć do zwykłego węża ogrodowego, więcej informacji o obsłudze urządzenia znajdą Państwo na kolejnej stronie. 

Bezpieczny

Wodny odstraszacz kotów odstrasza zwierzęta poprzez rozpryskiwanie wody, urządzenie nie krzywdzi odstraszanych zwierząt, jest dla nich bezpieczne.

odstraszacz kotów, odstraszacz na koty, jet-spray

Właściwości:

- innowacyjna metoda odstraszania zwierząt,
- zasięg 10 metrów w linii prostej,
- zasilany 2 bateriami typu AA,
- odstraszacz aktywuje się na 5 sekund po czym przechodzi w stan czuwania.© odstraszanie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Sposób instalacji

- Odkręć cztery śruby z osłony komory baterii, zdejmij osłonę baterii i włóż 2 baterie typu AA (brak w zestawie), następnie zamontuj osłonę.
- Przełóż wodny odstraszacz kotów przez górną część obudowy czujnika i dokręć starannie ręcznie, aby uniknąć przecieków.
- Do wysokich kwietników lub większych gatunków szkodników zastosuj przedłużenie rury umocowując je na dole obudowy czujnika. Obudowę czujnika można także podłączyć bezpośrednio do wtyczki, upewniając się, że połączenie jest szczelne, aby uniknąć zwarcia.
- Ostrożnie wciśnij wtyczkę w ziemię w wybranym miejscu, uważając, aby nie stosować bezpośredniego nacisku na obudowę czujnika.
- Upewnij się, że urządzenie ustawione jest na prawidłowym poziomie, urządzenie nie jest skierowane w kierunku obszaru, który ma być chroniony oraz, że działania soczewki PIR nie zakłócają liście lub inne przeszkody.


działko wodne na koty, odstraszacz na koty


Szczegółowa instrukcja obsługi

- Produkt przeznaczony jest tylko do użytku zewnętrznego.
- Podłącz wąż ogrodowy do urządzenia ale go nie włączaj.
- Aby przetestować czujnik PiR, obróć pokrętło (z tyłu urządzenia) do oporu zgodnie ze wskazówkami ruchu zegara i pomachaj ręką przed czujnikiem. Zawór się otworzy i kliknie, następnie zamknie znowu po upływie 5 sekund.
- Ustaw zasięg czujnika PiR poprzez obrócenie pokrętła z tyłu urządzenia - 0 oznacza wyłączone a 9 oznacza wykrywanie ruchu z odległości około 10 metrów od czujnika PiR.
- Sprawdź zasięg działania urządzenia poprzez przejście przed urządzeniem do momentu usłyszenia kliknięcia, które oznacza otwarcie zaworu. W miarę potrzeby dopasuj zasięg działania urządzenia w strefie ochronnej.
- Zasięg działania rozpryskiwacza odstraszającego dzikie zwierzęta tworzy powierzchnię w kształcie łuku. Ustaw szerokość tego łuku, przesuwając dwie zielone klapki w lewo i prawo. Uchwyt przewodu porusza się pomiędzy tymi dwoma klapkami, gdy aktywowany jest strumień natrysku. Urządzenie automatycznie zmienia kierunek w momencie dotarcia uchwytu przewodu do klapki. 
- Włącz doprowadzenie wody i przejdź przed czujnikiem PiR aby przetestować urządzenie. Powtórz kroki 3-6 aby dostosować zasięg działania urządzenia. 

Specyfikacja:

- zasilanie bateryjne
- zasięg 10 metrów w promieniu 120 stopni 

W zestawie znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- wodny odstraszacz kotów Jet-Spray,
- niezbędne akcesoria montażowe.
- brak baterii w zestawie
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.
Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.
Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.
Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.

Preparat odstraszający psy i koty Bros to skuteczny środek w płynie odstraszający psy i koty z ogrodu. Proszek swoim zapachem zniechęca psy i koty do znaczenia terytorium oraz krety od kopania tuneli i tworzenia kopców.

14,99 zł

Zobacz

Środek odstraszający koty i psy. Odstrasza koty i psy BROS.

Preparat odstraszający psy i koty Bros to skuteczny środek w płynie odstraszający psy i koty z ogrodu. Środek na psy i koty pozwala oduczyć kota i psa oddawania moczu.

19,99 zł 18,99 zł

Zobacz

Odstraszacz psów, kotów granulat. Postrach psa i kota BROS 300ml.

Odstraszacz psów i kotów w formie granulatu firmy BROS dzięki sprawdzonej i biodegradowalnej formule wyjątkowo skutecznie odstrasza koty i psy, nie niszcząc roślinności w ogrodzie.

15,49 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder