LEAVEN
Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 2)

Cena: 187,00 249,00

Skuteczne połączenie
Sokół w locie, jastrząb odstraszacz ptaków.
Sokół w locie, jastrząb odstraszacz ptaków.

Cena: 139,00 zł
129,00 zł

Preparat do usuwania ptasich odchodów AVIK aż 750ml!
Preparat do usuwania ptasich odchodów AVIK aż 750ml!

Cena: 24,99 zł
19,99 zł

Birdchaser - Najlepszy dźwiękowy odstraszacz ptaków w swoim przedziale cenowym!


Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser to urządenie odsytaszające ptaki takie jak: wróble, szpaki, mewy, dzięcioły, jaskółki, gołębie i inne. Odstraszacz na ptaki Birdchaser działa w dwóch trybach odstraszania: Auto i PIR. Elektroniczny odstraszacz ptaków symuluje naturalne odgłosy ptaków drapieżnych (krzyki): atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, przepłaszając w ten sposób inne ptaki, które nie są mile widziane.

Dźwiękowe odstraszanie ptaków

Ta naturalna i bardzo skuteczna metoda jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego, a zarazem nie stanowi obciążenia dla ludzi i zwierząt domowych. Dodatkowo można ją efektywnie wykorzystywać w stosunku do małych gryzoni, które również boją się odgłosów ptaków drapieżnych. Birdchaser to sprawdzone urządzenie do odstraszania ptaków posiadające pozytywne opinie. Wielu rolników używa go z powodzeniem jako odstraszacz szpaków, chwaląc jego działanie.

birdchaser, dźwiękowy odstraszacz ptaków, odstraszacz ptaków, odstraszacz na ptaki

Jak działa dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser?

Odstraszacz ptaków z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR nadaje się również znakomicie do wykorzystania jako alarm. Czujnik ruchu rejestruje ruch włamywacza, aktywując odgłosy symulujące krzyk ptaków drapieżnych. Głośność regulowana jest pokrętłem.

Tryb pracy na fotokomórkę PIR: Urządzenie emituje odgłosy ptaków drapieżnych, jeżeli jakiś ptak lub ssak znajdzie się w odległości 10 m oraz w promieniu 130 stopni. W ustawieniu tym dioda kontrolna świeci na stałe. Głośność można dowolnie regulować.

Tryb pracy Auto: Automatyczny tryb pracy powoduje emitowanie odgłosów ptaków drapieżnych w ustawionych odstępach czasu (od 5 do 30 minut). Odstępy te można dowolnie regulować przy pomocy pokrętła. Im dłuższy jest wybrany cykl emitowania odgłosów, tym mniejsza jest częstość migotania diody LED. Głośność można dowolnie regulować.

Jak odstraszyć ptaki odgłosami ptaków drapieżnych?

 

Dźwiękowe systemy odstraszania ptaków symulują naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, płosząc w ten sposób inne ptaki. Aby zwiększyć skuteczność działania urządzenia należy zmieniać co jakiś czas jego położenie i parametry działania. Najlepsze efekty płoszenia uzyskuje się w połączeniu z wizualnymi metodami odstraszania ptaków, na przykład z makietami ptaków drapieżnych, balonami stresowymi, taśmami hologramowymi itp. Pamiętajmy, że nie w każdym miejscu odstraszacze akustyczne będą skuteczne! Odradzamy montaż w miejscach gniazdowania i rozmnażania. Ptasia determinacja do powrotu w te miejsca jest na bardzo wysokim poziomie.
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Zastosowanie:

Elektroniczny odstraszacz ptaków można zastosować do ochrony elewacji, budynków, dachów lub ogrodów, farm, plantacji, oczek wodnych czy innych bardziej rozległych terenów. Odstrasza takie ptaki jak: gołębie, jaskółki, wróble, szpaki, sroki, kawki, itp. 

Jeżeli odstraszacz ptaków ma „obsługiwać” niezbyt rozległy teren lub będzie wykorzystywany jako alarm, należy wybrać tryb pracy na fotokomórkę PIR. Jeżeli urządzenie przewidziane jest dla rozległego obszaru (farma, plantacja owocowa itd.), konieczne jest wybrani trybu pracy Auto. Ponadto zaleca się przetestować odstraszacz w różnych miejscach w celu wyszukania najbardziej skutecznej lokalizacji. 


birdchaser na ptaki, odstraszacz na ptaki, dźwiękowy odstraszacz ptaków, urządzenie co odstrasza ptaki

Specyfikacja:

Zasilanie: 220-240V 50Hz poprzez 12V

Zasilacz -220-240 V, 50/60 Hz

Tryb pracy: PIR, AUTO

Możliwość zasilania z akumulatora samochodowego

Napięcie wyjściowe: 12 V DC

Emisja odgłosów: orły, sokoły, sowy, jastrzębie

Zasięg: do 0,4047 hektara (ok. 4000m2)

Czujnik ruchu: zasięg 10 m, kąt 130 stopni

 

Zawartość zestawu:

- Birdchaser odstraszcza ptaków,

- zasilacz sieciowy,

- instrukcja obsługi

 

 

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.
Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.
Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.
Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.
Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Urządzenie dość głośne, ale dzięki temu skutecznie radzi sobie z gołębiami..
Napisał(a): , dnia

5 5

Posiadam dwa egzemplarze, wszystkie ptaki oprócz wróbli wyprowadziły się, łatwy w obsłudze i po kilku dniach człowiek przyzwyczaja się do dźwięku, który wydają. Polecam
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder