LEAVEN
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 3)

Cena: 119,00

Skuteczne połączenie
Środek na kuny, preparat odstraszający kuny spray NO-MARTEN.
Środek na kuny, preparat odstraszający kuny spray NO-MARTEN.

Cena: 24,99 zł
22,99 zł

Możesz potrzebować

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.


DUO-PRO PESTREPELLER ultradźwiękowy odstraszacz kun i gryzoni to wysoce skuteczny i efektywny sposób na kuny. Zabezpiecza miejsca o dużych powierzchniach dochodzących do 550 m2. Odstraszacz kun ultradźwiękowy może posłużyć jako elektroniczny odstraszacz gryzoni takich jak myszy, szczury oraz pozostałych szkodników jak tchórze i łasice.

Szerokie pasmo emitowanych ultradźwięków powoduje, że Odstraszacz Duo-Pro skutecznie odstrasza pchły, karaluchy, mrówki, świerszcze, pająki, mole oraz wszelkiego rodzaju inne insekty. Odstraszanie ultradźwiękami to innowacyjna metoda odstraszania, która wyróżnia się wysoką skutecznością na tle innych metod walki ze szkodnikami. Duo-Pro jest absolutnie dyskretny - ultradźwięki drażniące kuny są niesłyszalne przez ludzi. 

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Odstraszacz kun DUO-PRO PESTREPELLER jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które atakują układ słuchowy kun i gryzoni wywołując u nich duże uczucie dyskomfortu.

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 25.000 Hz do 65.000 Hz, emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki czemu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz, dźwięki emitowane przez odstraszacz kun Duo-Pro Pestrepeller pozostają poza słyszalnością człowieka. Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych. 
odstraszacz kun duo-pro pestrepeller Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz kun Duo-Pro został wyposażony w dwa głośniki które emitują dźwięki o ciśnieniu akustycznym dochodzącym do 135 dB. Odstraszacz myszy jest w stanie zabezpieczyć i odstraszyć gryzonie oraz owady z powierzchni 550 m2.
Właściwości

- innowacyjna metoda odstraszania kun ultradźwiękami,
- skutecznie odstrasza kuny i gryzonie gryzonie,
- jest w stanie zabezpieczyć powierzchnie o wielkości dochodzącej do 550 m2,
- znikomy pobór prądu wynoszący 1.5 W. 

© odstraszanie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Proces odstraszania

Odstraszacz ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER emituje ultradźwięki, dźwięki o wysokiej częstotliwości nie słyszalne przez ucho ludzkie ale sprawiające wyjątkowo duży dyskomfort odstraszanym gryzoniom oraz owadom. Odstraszane zwierzęta zostają zmuszone po pewnym czasie od uruchomienia urządzenia do zmiany miejsca w którym przebywają. Elektroniczny odstraszacz kun i gryzoni pobiera znikome ilości prądu (1.5W) dlatego powinien być uruchomiony przez 24h/7 dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej skuteczności z działania. Odstraszane szkodniki już po pierwszych dniach zaczną wychodzić ze swoich kryjówek. Urządzenie może być używane tak naprawdę wszędzie tam gdzie nie wolno korzystać z rozwiązań mechanicznych oraz chemicznych podczas walki ze szkodnikami.

kuna na strychu, kuna na poddaszu
Tryby działania:

- Tryb DUO:
odstraszacz ultradźwiękowy emituje przerywane fale o zmiennej częstotliwości, kóre będą emitowane zarówno z dwóch głośników jak i przetwornika. Tempo emitowanej częstotliwości w trybie DUO jest normalną pracą odstraszacza i może być delikatnie słyszalne przez ludzi i zwierzęta domowe.  
- Tryb TRANS: fale o zmiennej częstotliwości będą emitowane przez system przetwornika.
- Tryb ULTRA: przerywane fale impulsowe będą emitowane przez system podwójnego głośnika. 
- Tryb TEST:
Odstraszacz ultradźwiękowy obniży sygnał wyjściowy do zakresu słyszalności ucha ludzkiego w celu sprawdzenia urządzenia, jeżeli urządzenie znajduje się w trybie TEST. Wyemitowany przenikliwy, wstrząsający dźwięk prezentuje ten jaki stale słyszą odstraszane zwierzęta. Nie powinno stosować się tej funkcji blisko ucha. 

Sposób użycia:

- wyjmij odstraszacz ultradźwiękowy z pudełka,
- podłącz urządzenie do standardowego gniazdka sieciowego,
- uruchamiając urządzenie pierwszy raz należy skorzystać z trybu "TEST" w którym będzie można zweryfikować prace urządzenia. Donośny pisk który wydobędzie się z odstraszacza przypomina ten który słyszą odstraszane kuny i gryzonie.
 
Specyfikacja:

- wymiary: 119 x 98 x 98 mm
- waga: 180 gram,
- zasilanie: 220-240 V,
- pobór prądu: 1.5 W,
- kąt emisji ultradźwięków: 260 stopni.
- częstotliwość emitowanych ultradźwięków: 25,000 Hz - 65,000 Hz. 
 

W opakowaniu znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- odstraszacz ultradźwiękowy,
- zasilacz sieciowy.

Pamiętaj 

Odstraszacz ultradźwiękowy na kuny nie może być umieszczany bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach - absorbują one ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER nie powinien być również przysłonięty przez wszelkiego rodzaju meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane oraz strop betonowy, nie przenikają więcej jak przez jedną warstwę płyty gipsowej. 
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.
Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Najlepsze urządzenie na myszy. Wyniosły się po dwóch dniach,a było całe stado
Napisał(a): , dnia

5 5

Urządzenie bardzo dobre ,sprawdza się zarówno na pająki jak i myszy . Godne polecenia
Napisał(a): , dnia

5 5

Jestem naprawdę zadowolony z zakupu. To dej pory borykałem się z problemem kuny w magazynie, a po zamontowaniu tego urządzenia problem zniknął. Kuzyn kupił go do domowego garażu i na szczury też działa. Polecam!
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder