Bakterie do szamba, oczyszczalni Microbec Ultra proszek 1200g eukaliptus.

49,00 zł

Cena jednostkowa:
4,08 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Bakterie do szamba i oczyszczalni. Proszek do szamba w saszetkach 18x25g.


Bakterie do szamba, oczyszczalni Microbec Ultra to najnowszej generacji środek enzymatyczny do biodegradacji szamba. Posiada bardzo intensywny zapach eukaliptusa, który swietnie radzi sobie z nieprzyjemnymi zapachami. 

Jego systematyczne stosowanie pozwoli Ci zmniejszyć konieczność częstego opróżniania zbiornika na szambo, wspomoże pracę przydomowej oczyszczalni ścieków i pomoże udrożnić system kanalizacyjny. Środek do szamb działa kilku fazowo. Najpierw rozdziela zanieczyszczenia, które podlegają upłynnieniu, a następnie zostają rozłożone przez enzymy na bezpieczne dla środowiska związki proste i wodę. Bakterie nie powodują korozji oraz są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Microbec Ultra zawiera wyspecjalizowane klutury bakterii i enzymy, które przyspieszają naturalne procesy rozkładu resztek organicznych, takich jak na przykład: niczeczystości, tłuszcze czy papier. W ciągu godziny od zastosowania ilość bakterii w szambie może wzrosnąć do kilkuset miliardów. Proszek do szamba wykorzystuje także nowoczesne rozwiązanie, które zabezpiecza bakterie przed działaniem silnych środków chemicznych. Dzięki temu produkt zachowuje wysoką skuteczność nawet jeśli stosujesz tradycyjne detergenty.

Wszystkie cechy preparatu do szamba Microbec Ultra sprawią, że pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, usuniesz złogi i zatory, a także będziesz w stanie rzadziej opróżniać szambo


Bros Microbec Ultra bakterie do szamba, bakterie do oczyszczalni, microbec bioaktywator w proszku, bakterie do przydomowej oczyszczalni, bakterie do szamba, środek do szamba


Microbec Ultra- proszek do szamba. Chemia do szamba Microbec 1200g.


- Bakterie do szamba, oczyszczalni o przyjemnym eukaliptusowym zapachu.
- Jedna miarka może zawierać do 100 miliardów bakterii!
- Opatentowana formuła sprawia, ze środek działa skutecznie nawet, gdy stosujesz tradycyjne detergenty.
- Preparaty do szamba Microbec niwelują uciążliwe zapachy.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie


Microbec Ultra to najnowszej generacji enzymatyczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba i wspomaga pracę przydomowych oszczyszczalni. Usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej.

 

bakterie do szamba, bakterie do oczyszczalni, microbec do szamba, microbec bio, tabletki do szamba, środek do szamba, preparat do szamba, najskuteczniejsze bakterie do szamba, bakterie do szamba betonowego, preparat do szamb


Sposób użycia

Stosować regularnie, raz w tygodniu. Wsypać odpowiednią ilość preparatu bezpośrednio do toalety i dokładnie spłukać. Dawkowanie preparatu:

1 miarka tygodniowo - na każde 2- 3 m³ pojemności szamba 

 

Uwagi

Przechowywać w suchym miejscu.

 

Specyfikacja


Masa netto: 1200g


Producent: Bros

 

W  celu prawidłowego użycia i uzyskania zamierzonego efektu , zaleca się dokładne zapoznanie się z instrukcją stosowania preparatu , zawartą w treści etykiety.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zobacz podobne produkty

Microbec Ultra proszek 1200g Bakterie do szamba, oczyszczalni cytryna.

Microbec Ultra proszek 1200g Bakterie do szamba, oczyszczalni cytryna.

Microbec Ultra to nowoczesny preparat do szamba z wyspecjalizowanymi kulturami bakterii i enzymami. Przyspiesza proces rozkładu. jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Masa netto: 1200g.

49,00 zł

Sprawdź teraz

Preparat do latryn, suchych toalet. Microbec Ultra środek do latryn 4x30g.

Preparat do latryn, suchych toalet. Microbec Ultra środek do latryn 4x30g.

Preparat do latryn i suchych toalet Microbec Ultra w proszku. Środek do latryn zawiera dodatek enzymów i bakterii wspomagających i przyspieszających rozkład odpadów. Skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach. Zawartość opakowania: 4 saszetki.

14,99 zł

Sprawdź teraz

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec. Środek do czyszczenia WC 750ml.

Żel do WC Bros Microbec to środek do czyszczenia sanitariatów w instalacjach, gdzie używa się preparatów do biodegradacji. Dodatek bakterii i enzymów skutecznie wspomaga tworzenie naturalnej flory bakteryjnej w zbiornikach. Pojemność opakowania: 750ml.

15,99 zł

Sprawdź teraz

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec gratis.

Bakterie do szamba Microbec Ultra + żel do WC z aplikatorem Microbec gratis.

Bakterie do szamba Microbec Ultra to najnowsza generacja środków enzymatycznych do szamb i przydomowych oczyszczalni. Skutecznie niweluje przykre zapachy. Teraz z gratisem- żel do WC Microbec WC BIO.

49,00 zł

Sprawdź teraz

 Bakterie do oczyszczalni, szamba Microbec Ultra. Środek w saszetkach 18x35g.

Bakterie do oczyszczalni, szamba Microbec Ultra. Środek w saszetkach 18x35g.

Microbec Bio to nowoczesny preparat mikrobiologiczny do przydomowych oczyszczalni, którego regularne stosowanie pomoże utrzymać Ci wysoką sprawność oczyszczalni dzięki zmniejszaniu ilości złogów i osadów. Preparat w saszetkach: 18x35g.

41,40 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie