KOLLANT
Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.

Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.

Cena: 344,00

Skuteczne połączenie

Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.


Najsilniejsza trutka na szczury, myszy Brody 2.5 w granulkach zawiera brodifakum. Jest to najmocniejsza na rynku substancja gryzoniobójcza, której już jedna dawka wystarcza, aby pozbyć się gryzonia. "Zamknięcie" trutki na szczury w formie granulatu ze starannie wyselekcjonowaną mieszanką zbóż i kukurydzy sprawia, że Brody 2.5 świetnie wabi szczury i myszy. Jest w stanie bez problemu konkurować z naturalną żywnością. Atrakcyjnośc trutki na myszy jest tym większa, im bardziej gryzonie są przyzwyczajone do spożywania pokarmów zbożowych.

Zewnętrzą warstę granulowanej trutki stanowi warstwa parafinowa. Dzięki niej Brody 2.5 jest bardziej wytrzymały na warunki atmosferyczne niż inne granulaty na gryzonie. Większa odporność na wilgotność pozwala używać peletu na gryzonie w miejscach bardziej zawligoconych, jak na przykład piwnica. 

W składzie trutki znajdziesz również substancje mumifikujące, które przyspieszają wysuszanie martwych gryzoni i ograniczają wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów. Dodatkow trutka na myszy, szczury Brody jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem silnie gorzką substancją- bitrexem.

mumifikująca trutka na szczury i myszy, Brody 2.5, trutka na myszy i szczury, trucizna na myszy i szczury, granulat na myszy i szczury, brodifacoum, trutka zbożowa, trutka na myszy wysuszająca, niebieski granulat, niebieska trutka na gryzonie

Trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulowana trutka z brodifakum.

 
- Najsilniejsza trutka na szczury z brodifakum.
- Szybkie i skuteczne działanie- wystarczy jedna dawka!
- Warstwa parafiny zwiększa ochronę na warunki atmosferyczne.
- Substancje wysuszające skutecznie ograniczają wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów.
- Bardzo gorzki bitrex skutecznie zapobiega przypadkowemu spożyciu. 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.
Miejsce i sposób użycia

Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę oraz ocenić poziom infestacji (liczebności gryzoni). Umieszczać przynętę w miejscach, w których widoczne są oznaki aktywności gryzoni, takie jak świeże odchody, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, tras przejścia lub żerowiskach gryzoni.


Umieszczać karmniki z przynętą w miejscach zasiedlonych przez gryzonie. Chronić punkty wykładanie przed dostępem dzieci, zwierząt domowych i zwierząt innych niż objęte zwalczaniem oraz wody. Zaleca się stosowanie zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmników deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża. W przypadku, gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy nie będące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.


Nie należy długoterminowo stosować na danym terenie środków gryzoniobójczych zawierających antykoagulanty. W przypadku tego typu środków gryzonie powinny zostać zwalczone w ciągu 35 dni. Jeśli po tym okresie aktywność gryzoni nadal się utrzymuje, należy ustalić przyczynę braku skuteczności ich zwalczania. W przypadku stosowania produktu w miejscach publicznych, miejsca te powinny być w trakcie deratyzacji odpowiednio oznakowane.


Dokonywać regularnych kontroli punktów wyłożenia przynęty. Uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie lub zniszczoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Jeżeli w danym obszarze zjedzona została cała przynęta, należy zwiększyć ilość przynęty ustawiając więcej karmników  z przynętą. Nie należy zwiększać wielkości karmników. Śmierć gryzoni nastąpi dopiero po kilku dniach po spożyciu przynęty, zazwyczaj 4-10 dni.


brody 2.5, trutka na myszy i szczury, trucizna na myszy i szczury, granulat na myszy i szczury, brodifacoum, trutka zbożowa, pellet na gryzonie, granulat na szczury, granulat na myszy, granulki na szczury, granulki na myszy, granulat na gryzonie, sposób na myszy, sposób na szczury


Zalecenia
 
W przypadku zasiedlenia przez szczury
 
45 - 60 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą. Umieszczać przynętę w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja).
 
W przypadku zasiedlenia przez myszy
 
10 - 25 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą. Umieszczać przynętę w odległości 5m od siebie (niska infestacja), zmniejsząc dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja).

Objawy pojawią się kilka godzin po spożyciu, a gryzonie padają w ciągu kolejnych kilku dni, nie wzbudzając zaniepokojenia innych osobników tego samego gatunku. Dwu- lub trzykrotne spożycie jest wymagane do osiągnięcia opóźnionej śmiertelności (4-10 dni): większość gryzoni pada w norach, gdzie nie są widoczne.
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka w formie granulatu 20kg

skład: brodifacoum 0,0025 g/kg, bitrex

numer pozwolenia: PL/2019/0384/MR/SBP
 

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.
Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.
Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.
Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Silna trutka na gryzonie z Brodifakum. Trutka na myszy wysuszająca Brody 2.5 Pellet 5kg.

Niebieska trutka na gryzonie Brody 2.5 Pellet zawiera najsilniejszą substancję gryzoniobójczą- brodifakum. Starannie dobrana mieszanka zbóż i kukurydzy skutecznie wabi gryzonie. Masa netto: 5kg.

119,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.

Granulat na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet marki Kollant to niebieska trutka granulowana, która zawiera brodifakum - najbardziej skuteczny środek gryzoniobójczy. Zawartość netto: 1,5kg.

42,99 zł

Zobacz

Mumifikująca trutka na szczury z brodifakum Brody 2.5 Pellet. Granulat na myszy, szczury 3kg.

Trutka na szczury Brody 2.5 Pellet to granulowana trutka na gryzonie z brodifakum. To najsilniejszy środek gryzoniobójczy i doskonały sposób na myszy, szczury. Masa netto 3kg.

74,99 zł

Zobacz

Granulat na szczury, myszy bodifakum. Silna trutka na szczury Brody 2.5 10kg.

Granulowana trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Najsilniejszy rodentycyd- brodifakum w połączeniu ze starannie dobranymi zbożami skutecznie wabi i zwalcza gryzonie. Masa netto: 10kg.

209,99 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder