Nawóz naturalny do ogórków, cukinii 1kg. Nawóz organiczny Bio Plantella Nutrivit + rękawiczki

19,99 zł

Cena jednostkowa:
2,00 zł/szt


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Nawóz do ogórków 1kg. Nawóz organiczny Bio Plantella Nutrivit. Naturalny nawóz do ogórków. Rękawiczki ogrodowe gratis.


Bio Plantella Nutrivit to nawóz do ogórków, który jest w 100% organiczny. Naturalny nawóz do ogórków Bio Plantella stanowi doskonałe źródło materii organicznej pochodzenia naturalnego i jak żaden inny zapewnia obfite plonowanie, podnosząc walory smakowe owoców, warzyw i ziół. Dzięki skoncentrowanej zawartości biologicznie aktywnych substancji zapewnia prawidłowy wzrost, bogate zbiory, aromatycznych i chrupiących ogórków. Naturalny nawóz do ogórków dzięki swej zbilansowanej wartości odżywczej, łatwo przyswajalnych niezbędnych makro i mikroelementów zaspokoja zróżnicowane wymagania pokarmowe i podnosi odporność roślin na choroby i szkodniki.

Zbilansowane składniki odżywcze - zdrowe i smaczne owoce i warzywa


W odróżnieniu od nawozów mineralnych Bio Plantella nie stwarza ryzyka przenawożeniem. To idealne rozwiązanie dla sadzonek, gdyż zastosowana dawka nie jest groźna dla młodych roślin. Nawóz organiczny może być stosowany przez cały okres wegetacyjny. Zrównoważona formuła NPK umożliwia właściwy rozwój korzeni i sprzyja zdrowemu wzrostowi. Kwasy fulwowy i huminowy dostarczają dużych ilości substancji organicznych. Odpowiednia zawartość potasu sprawia, że warzywa i owoce są zdrowe, aromatyczne i posiadają intensywny kolor. Wysoka zawartość suchej i organicznej masy zwiększa zdolność zatrzymywania wody w glebie oraz jej prawidłowe przewietrzenie. 

nawóz do ogórków, nawóz organiczny do ogórków, naturalny nawóz do ogórków, bio nawóz do ogórków, nawóz do ogórków szklarniowych, nawóz do cukiniiNaturalne pochodzenie z recyclingu!


Nawóz produkowany jest w zgodzie z zasadą ZERO WASTE wykorzystując recycling składników pochodzących z przemysłu przetwórstwa spożywczego. Nic się nie zmarnuje! Specjalny proces produkcji sprawia, że nawóz Bio Plantella jest całkowicie wolny od chwastów i patogenów. 

Długotrwałe nawożenie bez nieprzyjemnych zapachów


Zastosowana wielkość i forma granulatu, zapewnia szybkie i długotrwałe uwalnianie cennych dla rośliny składników odżywczych. Granulowany nawóz do ogórków trwale użyźnia glebę dostarczając naturalnej próchnicy. Specjalna formuła sprawia, że granulat stopniowo rozpuszcza się w kontakcie z glebą i wodą, co umożliwia efektywne nawożenie oraz zapobiega przedostawaniu się do wód gruntowych. Dzięki temu nawóz nie jest wymywany z deszczem, tylko wciąż odżywia rośliny. Nie posiada charakterystycznego zapachu jak obornik kurzy czy bydlęcy, dzięki czemu idalnie nadaje się do uprawy warzyw na balkonie czy tarasie.

 
nawóz do ogórków, nawóz organiczny do ogórków, naturalny nawóz do ogórków, bio nawóz do ogórków, nawóz do ogórków szklarniowych, nawóz do cukinii


Zastosowanie:

Bio nawóz organiczny nadaje się zarówno do wstępnego i uzupełniającego nawożenia ogórków, papryki, pomidorów, melonów i innych warzyw owocowych, a także różnych rodzajów roślin strączkowych i ziół. 

 

Zalety:

Zrównoważona formuła NPK.

Dodatek naturalnego potasu zapewnia smaczne, wybarwione i zdrowe owoce.

Forma granulatu zmniejsza utratę składników odżywczych, zatrzymuje wodę i napowietrza glebę

Stanowi doskonałe źródło materii organicznej pochodzenia naturalnego (naturalnej próchnicy).

Powstały w 100% z masy organicznej recyglingowanej z przemysłu spożywczego (zero waste)

Bez chwastów i patogenów.

Nie posiada nieprzyjemnego zapachu


W zestwie rękawiczki ogrodowe gratis

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Jak stosować nawóz organiczny Bioplantella?
 
Sposób użycia:
 
Nawóz organiczny występuje w formie granulatu, który należy rozsypać równomiernie po glebie. Zaleca się zakopywanie granulatu w glebie, aby zapewnić natychmiastową skuteczność, umożliwić szybsze dotarcie nawozu do korzeni
i zmniejszyć straty składników odżywczych.
 
Rośliny należy nawozić na wiosnę w zalecanej dawce. Gdy gleba wymaga dużej ilości składników odżywczych, należy nawozić na początku wzrostu rośliny. Rośliny należy odżywiać również jesienią, gdy gleba jest zubożona i wymaga użyźnienia. W okresie wegetacji roślin należy ograniczyć nawożenie do 40% zalecanych ilości.
 
Pomidory
 
Normalna gleba:
0,7 kg / 10 m2
 
Uboga gleba
1,1 kg / 10 m2
 
Pozostałe warzywa i owoce (np. papryka, bakłażan, ogórek, cukinia, arbuz, melon, groch, bób, fasola, soja, soczewica)
 
Normalna gleba:
0,8 kg / 10 m2
 
Uboga gleba
1,3 kg / 10 m2

nawóz do ogórków, nawóz organiczny do ogórków, naturalny nawóz do ogórków, bio nawóz do ogórków, nawóz do ogórków szklarniowych, nawóz do cukinii
 
Nawóz do ogórków skład:
 
Makroskładniki odżywcze: N (całkowita zawartość azotu): 5%, Azot organiczny: 4,6%, P2O5 (pięciotlenek dwufosforu): 3%, K2O (tlenek potasu): 7%. Masa organiczna: min. 63%. Masa sucha: 90%.

Wprowadzono do obrotu na podstawie art. 5 Ustawy o nawozach i nawożeniu.

W opakowaniu znajduję się:
 
- Nawóz organiczny do ogórków 1 szt.  
- Pojemność: 1 kg.
- Rękawiczki ogrodowe gratis.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Żelazo w płynie dla roślin. Nawóz z żelazem Plantella 250ml.

Żelazo w płynie dla roślin. Nawóz z żelazem Plantella 250ml.

Mineralny nawóz Plantella dla roślin to uniwersalny sposób na przeciwdziałanie niedoborom żelaza w Twoim ogródku. Płynna formuła preparatu umożliwia podlewanie lub jego dolistną aplikację. Pojemność: 250ml.

15,99 zł

Sprawdź teraz

Nawóz organiczny do warzyw. Płyn Zdrowe Warzywa Planteo 1L.

Nawóz organiczny do warzyw. Płyn Zdrowe Warzywa Planteo 1L.

Organiczny nawóz do owoców zapewniający zdrowy porost i lepszą kondycje. Polecany jest do odżywiania wszystkich roślin warzywnych uprawianych zarówno w gruncie jak i na balkonie oraz pod osłonami. Zaleca się go do nawożenia, m.in. ogórków, grochu, sałaty, kapusty, bobu, chrzanu, buraków ćwikłowych i ziemniaków. 100% pochodzenia roślinnego. Zawartość:1L.

18,90 zł

Sprawdź teraz

Nawóz organiczny do warzyw. Płyn Zdrowe Warzywa Planteo 5L.

Nawóz organiczny do warzyw. Płyn Zdrowe Warzywa Planteo 5L.

Organiczny nawóz do owoców zapewniający zdrowy porost i lepszą kondycje. Polecany jest do odżywiania wszystkich roślin warzywnych uprawianych zarówno w gruncie jak i na balkonie oraz pod osłonami. Zaleca się go do nawożenia, m.in. ogórków, grochu, sałaty, kapusty, bobu, chrzanu, buraków ćwikłowych i ziemniaków. 100% pochodzenia roślinnego. Zawartość: 5L.

48,90 zł

Sprawdź teraz

Nawóz organiczny do warzyw, owoców 3 kg. Naturalny nawóz Bio Plantella + rękawiczki

Nawóz organiczny do warzyw, owoców 3 kg. Naturalny nawóz Bio Plantella + rękawiczki

Nawóz organiczny Bio Plantella Universal to wysokiej jakości nawóz naturalny do warzyw, owoców, drzew, krzewów, winogron. Zawiera obornik kurzy, melasę, winiak i zrównoważoną kompozycję NPK. Nawóz ekologiczny 3kg.

28,99 zł

Sprawdź teraz

Taśma miedziana na ślimaki NO PEST. Taśma na ślimaki No Snail Tape 4m.

Taśma miedziana na ślimaki NO PEST. Taśma na ślimaki No Snail Tape 4m.

  • Polecamy

Taśma miedziana na ślimaki NO PEST to skuteczna ochrona Twoich roślin. Prosta zasada działania sprawia, że doskonale odstrasza ślimaki skorupowe i bezskorupowe. Całkowicie nieszkodliwa dla roślin, zwierząt i ludzi. Długość: 4m.

19,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie