10m kabel przedłużający pomiędzy urządzeniem Antykuna a zasilaczem.

  • (brak opinii)

34,99 zł

  • Dostępny Towar dostępny
  • Kup teraz, wyślemy dzisiaj Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 11,00 zł (szczegóły)

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Przedłużacz do odstraszacza kun Antykuna wersji domowej

Często zdarza się, że dystans między odstraszaczami kun zamontowanymi gdzieś wysoko jest niewystarczający by dołączony do zestawu zasilacz sięgnął gniazdka. Przedłużka do odstraszacza kun pozwala zamontować urządzenie jeszcze dalej i wyżej. 


przedłużacz do odstraszacza kun, przedłużka do odstraszacza kun, przedłużka do antykuny, przedłużka antykunaWykonanie samodzielnych połączeń pomiędzy zasilaczem a urządzeniem może spowodować przepięcia. Uszkodzenia w wyniku użycia nieautoryzowanych kabli przedłużających może być podstawą do odrzucenia gwarancji przez producenta. 

Kabel przedłużacza jest solidny i gruby. Zastosowane rozwiązania zapewniają odpowiedni przesył energii elektrycznej. Wysokiej jakości wtyki zapobiegaja przypadkowemu odłączeniu od zasilania. 

odstraszanie kun

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 Zastosowanie

Przedłużka do odstraszacza kun pozwalająca na zwiększenie dystansu pomiędzy zasilaczem a domowym odstraszaczem kun Antykuna (pojedynczy, zespolony, podwójny). Przedłużacz nie jest przeznaczony do odstraszaczy hermetycznych (szare odstraszacze kun Antykuna). 


przedłużacz do odstraszacza kun, przedłużka do odstraszacza kun, przedłużka do antykuny, przedłużka antykunaSpecyfikacja:

długość: 10m

W ofercie dostępne również:

Przedłużacz odstraszacza kun Antykuna 5m

 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

3m kabel przedłużający pomiędzy urządzeniem Antykuna a zasilaczem.

3m kabel przedłużający pomiędzy urządzeniem Antykuna a zasilaczem.

Przedłużka do odstraszacza kun pozwalająca na zwiększenie dystansu pomiędzy zasilaczem a domowym odstraszaczem kun Antykuna (pojedynczy, zespolony, podwójny). Kabel przedłużający o długości 5m.

18,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie