Unichem

1kg Trutka na nornice, karczowniki. Granulat, trutka granulowana Ratimor.

Cena: 11,97

ratimorSilny granulat na nornice - wyjątkowo atrakcyjna trutka na nornice w granulacie!

 

Granulat na nornice RATIMOR to trutka na gryzonie w postaci sprężonych okruchów zbóż. Gotowe do użycia granulowane przynęty wzbogacone są o wzmacniacze smaku i zapachu, dlatego są tak wyjątkowo atrakcyjne dla gryzoni.

 

Wysoka zawartość mieszanki zbóż silnie wabi nornice, a zawarte w granulkach aromaty nie pozwalają gryzoniom oprzeć się trutce, nawet gdy w pobliżu mają naturalną żywność!

 

Granulat RATIMOR to ceniony w całej Europie środek, stosowany przez profesjonalistów zajmujących się deratyzacją. RATIMOR to nowa jakość, połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności. Wystarczy, że raz zastosujesz trutkę na nornice w granulacie Ratimor, a już więcej nie będziesz chciał skorzystać z innych środków!

 

Zadbaj o bezpieczeństwo wokół domu!

Granulat gryzoniobójczy zawiera Bitrex - wyjątkowo gorzką w smaku substancję, która zapobiega przed przypadkowym spożyciem trutki przez ludzi i zwierzęta domowe. 


Dlaczego powinieneś wybrać granulat na nornice Ratimor?

 

  • Najwyższa jakość i zabójcza skuteczność
  • Zabójcza moc i wysoka efektywność - zawiera mieszanki zbóż, aromaty wabiące i wyjątkowo mocny środek bromadiolon 0,05g/kg
  • Ceniona i polecana przez deratyzatorów - wyjątkowo popularna wśród rolników.
  • Zawiera gorzki dla ludzi i zwierząt domowych Bitrex 
  • Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.

 

 

granulat na myszy, granulat na szczury, granulat ratimor

Z Ratimor oszczędzasz!

 

Wybierz mocne trutki na szczury Ratimor posiadające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na nornice najczęściej ostatecznie jest tańsza w użytkowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces granulatu na nornice Ratimor zapewnia dobór najlepszych i skutecznych aromatów, które wabią gryzonie. 

ratimor profesjonalna trutka

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

Miejsce użycia granulatu gryzoniobójczego Ratimor
 
Trutki w formie granulatu są szczególnie polecane do stosowania w suchych obszarach, gdzie trutka nie ulegnie zawilgoceniu i rozmoczeniu. Przeznaczony do użytku profesjonalnego i powszechnego. 

Granulat na nornice idealnie nadaję się do zwalczania gryzoni w:
 
gospodarstwach domowych,
zwalczaniu nornic w ogrodzie,
obiektach komercyjnych,
gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych.

Uwagi
 
Trutkę do zwalczania nornicowatych należy umieścić w zamieszkałej norce. W celu zminimalizowania ryzyka kontaktu z trutką zwierząt niecelowych i ludzi nie należy pozostawiać trutki na nornice na powierzchni gleby. Nie wykładać trutki w miejscach składowania produktów roślinnych. 
 
Ile używać granulatu na nornice? Jak dawkować?

od 40 g do 200 g przynęty na na 5 - 10 m
 

granulat na szczury, granulat na myszy, ratimor granulat, pellet

Szybkość działania granulatu na gryzonie 

Granulat jest oparty o zabójcze działanie bromadiolonu. Silnej substancji gryzoniobójczej. Wszystkie trutki z bromadiolonem (czerwone) posiadają działanie wydłużone w czasie i efektu deratyzacji należy spodziewać się po około 2 tygodniach od wyłożenia preparatu. Jeśli potrzebujesz natychmiastowego efekty wybierz niebieską pastę Ratimor z brodifakum - to najmocniejsza trutka na nornice (kliknij by sprawdzić), która działa natychmiastowo!

Specyfikacja

Zawartość opakowania:
 
Trutka w formie granulatu - 1kg

Numer pozwolenia:
 
PB/PL/2013/0090/A/MR

Skład:
 
Bromadiolon 0,05 g/kg,
Bitrex.


Produkt do użytku profesjonalnego. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


 

Zobacz również:


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator