Unichem

1kg Trutka na nornice, gryzonie polne. Ratimor bromadiolone pasta.

Cena: 17,99

ratimor

 

Skuteczna trutka na nornice - RATIMOR w formie pasty
 
Trutka na nornice Ratimor jest powszechnie stosowanym preparatem gryzoniobójczym zbierającym pozytywne opinie profesjonalistów. Trutka pozwala zwalczyć nornice całkowicie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu). Wysokiej jakości aromaty wabią gryzonie a pasta w saszetkach traktowana jest przez nornice jako pokarm. Zawiera Bitrex - bardzo gorzką substancję, która zniechęca ludzi i zwierzęta domowe przed spożyciem trutki. Zabezpieczona przed pleśnieniem.


jak wytępić szczury, trutki na szczury, skuteczna trutka na szczury, trutki na gryzonie


trutka na szczury dla profesjonalistów

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Przed użyciem trutki na nornice Ratimor należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Umieścić trutkę w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. 

Uwagi


Trutkę do zwalczania nornicowatych należy umieścić w zamieszkałej norce. W celu zminimalizowania ryzyka kontaktu z trutką zwierząt niecelowych i ludzi nie należy pozostawiać trutki na nornice na powierzchni gleby. Nie wykładać trutki w miejscach składowania produktów roślinnych. 

ratimor, kostka, trutka na myszy, trutka na szczury
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka nanornice Ratimor pasta - cena za 1kg.

skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrex

numer pozwolenia: PL/2013/0092/A/MR

Pliki do pobrania

Karta charakterystyki
Etykieta
Pozwolenie

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. 

Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator