BIRD GARD
Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP

Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP

Bezpłatna dostawa

Cena: 29 900,00

Skuteczne połączenie
Sokół w locie, jastrząb odstraszacz ptaków.
Sokół w locie, jastrząb odstraszacz ptaków.

Cena: 139,00 zł
129,00 zł

Preparat do usuwania ptasich odchodów AVIK aż 750ml!
Preparat do usuwania ptasich odchodów AVIK aż 750ml!

Cena: 24,99 zł
19,99 zł

Zaawanosowany dźwiękowy odstraszacz ptaków Bird Gard SUPER PRO AMP


Odstraszacz ptaków Bird Gard Super Pro AMP został wyposażony w zaawansowany panel kontrolny który pozwala na ustawienie w dowolny sposób rozbudowanych funkcji urządzenia. Urządzenie Bird Gard Super Pro umożliwia wybór m.in.: rodzaju emitowanych odgłosów ptaków drapieżnych, porę dnia aktywacji urządzenia, częstotliwość wydawania dźwięków oraz tryb pracy (losowy/standardowy). Odstraszacz Bird Gard SUPER PRO AMP zawiera dwa wysokiej jakości wzmacniacze, które są zdolne do zasilania specjalnie do tego przeznaczonych 20 zestawów głośnikowych.

Bird Gard SUPER PRO AMP generuje intensywny dźwięk, który jest w stanie pokryć 16 ha. Wewnątrz wbudowany ma elektroniczny system oparty na technologii półprzewodnikowej, oraz obudowę typu NEMA odpowiednią dla większości zastosowań. Łatwy w montażu, można go umocować na palach lub słupach wykorzystując załączone wsporniki i elementy mocujące. Emiter dźwięku ma zamontowany wewnątrz elektroniczny system oparty na technologii półprzewodnikowej oraz posiada obudowę typu NEMA zabezpieczającą przed czynnikami klimatycznymi - specjalnie zaprojektowana obudowa, odporna na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV.  

UWAGA! Zestaw jest w stanie wytworzyć dźwięk do 125 decybeli, zalecamy stosowanie słuchawek ochronnych na uszy. 

odstraszanie szpaków, co na szpaki, odstraszanie szpaków, odstraszacz na szpaki, płoszenie szpaków

Dźwiękowe systemy odstraszania ptaków symulują naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi, płosząc w ten sposób inne ptaki. Dodatkowo dużą zaletą urządzeń tego typu jest możliwość wgrania odgłosów atakowanego przez drapieżnika (nękanego) ptaka. Dzięki takiemu zabiegowi inne ptaki z gatunku nie zbliżają się do miejsca potencjalnego zagrożenia.

W przypadku urządzeń elektronicznych należy utrzymywać w czystości ich otoczenie i wprowadzać zmienne środowisko pracy, poprzez zmianę miejsca położenia i parametrów działania.

Najlepsze efekty płoszenia uzyskuje się w połączeniu z wizualnymi metodami odstraszania ptaków, na przykład z makietami ptaków drapieżnych,balonami stresowymi, taśmami hologramowymi itp.

Pamiętajmy, że nie w każdym miejscu odstraszacze akustyczne będą skuteczne! Odradzamy ich montaż w miejscach bezpiecznych oraz przyjaznych dla gniazdowania i rozmnażania (osłonięte od deszczu, wiatru, słońca; zlokalizowane w nie dalekiej odległości od źródła pokarmu; rzadko lub w ogóle nie odwiedzane przez człowieka lub drapieżniki). Ptasia determinacja do powrotu w te miejsca jest na bardzo wysokim poziomie.

Przed zakupem urządzenia należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska  z dnia 12 października 2011 r. zakazuje się umyślnego zabijania, oraz okaleczania i chwytania zwierząt objętych ochroną, ale także zakazuje się m.in. umyślnego płoszenia i niepokojenia zwierząt. W szczególnych przypadkach można ubiegać się o zezwolenie na płoszenie zwierząt od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w przypadku braku rozwiązań alternatywnych).  

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

Najsilniejszy dźwiękowy system płoszenia ptaków. Odstraszacz ptaków zawiera dwa wysokiej jakości wzmacniacze, które są zdolne do zasilania specjalnie do tego przeznaczonych 20 zestawów głośnikowych. Płoszenie i odstraszanie ptaków z lotnisk, wysypisk, stawów, jezior, ogrodów, sadów, plantacji, parków, portów o dużej powierzchni to zadania jakim sprosta dźwiękowy odstraszacz ptaków Bird Gard SUPER PRO AMP.

Specyfikacja:


Wymiary zewnętrzne: 12,5"x8"x5,625"
Zasięg: 16 ha
Zakres emitowanych częstotliwości: 2.000-5000 Hz
Rodzaj zasilania: 3 AMP Bateria słoneczna, akumulator

Zawartość zestawu:

Generator dźwięku
2 wbudowane wzmacniacze (duża moc)
20 zestawów głośnikowych z okablowaniem
bateria słoneczna
przewód do akumulatora z klemą
elementy montażowe.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP
Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP
Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP
Dźwiękowy odstraszacz szpaków Bird Gard SUPER PRO AMP
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder