ICB Pharma
Pułapka na osy wabiąca + GRATIS wabik.

Pułapka na osy wabiąca + GRATIS wabik.

Cena: 18,90 27,00

Rażąca na owady!
Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.
Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.

Cena: 19,50 zł
14,99 zł

Pułapka na osy z wabikiem. Najlepsza osołapka co wabi osy!

 
Jeśli chcesz wytępić osy oprócz standardowych środków owadobójczych na osy możesz je wyłapać. Osołapka to bardzo skuteczny sposób by pozbyć się całego gniazda. Postaw pułapkę na osy w miejscu gdzie najczęściej spotykasz owady lub w pobliżu zlokalizowanego gniazda. Wlej do pułapki wabik, zakręć i poczekaj.

Co wabi osy?

Silny wabik przyciąga owady z daleka - znacznie silniej niż jakiekolwiek źródło pożywienia. Dlatego pozostawienie pułapki w przydomowym ogrodzie pozwoli Ci spokojnie zjeść posiłek z rodziną podczas grilla. Wabik odciągnie osy od waszej biesiady. Osy już nie będą przeszkadzać, skończy się nerwowe oganianie się od os. Wabik to opatentowana mieszanina różnych substancji spożywczych i zapachowych, którym osy nie mogą się oprzeć. Atraktant przygotowano tak by działał długo a jego zapach działał skutecznie na dużą odległość. Co istotne działa wybiórczo - zwabia osy i muchy, nie przywabiając pszczół!

Jak działa pułapka na osy?

Zaawanowana budowa osołapki powoduje, że osa która do niej wejdzie nie jest w stanie się wydostać, a wysoka temperatura panująca wewnątrz szybko rozwiązuje problem z osami. Pułapka do łapania os jest wielokrotnego użytku. Gdy całkowicie się zapełni wylej zawartość i uzupełnij ją nowym wabikiem.

Bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska

Pułapka wabiąca osy nie posiada środka owadobójczego, jedynie odpowiednio dobraną recepturę aromatów spożywczych. Pułapka jest wielokrotnego użytku. To ekologiczna pułapka na osy

pułapka na osy, sposób na osy, jak się pozbyć osy, jak pozbyć się osy, co na osy, gniazdo osy, wabik na osy, odstraszacz os

Zwalcza: 

- Osy i muchy

Zalety:

- silny wabik
- zaawansowana kontrukcja, która łapie i nie wypuszcza owadów
- wielokrotnego użytku
- bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Pułapka na osy wabiąca służy do monitorowania obecności os poprzez ich odławianie. Osołapka jest skuteczna dzięki specjalnej konstrukcji i kompozycji płynu wabiącego. Sam płyn wabiący to mieszanina naturalnych soków roślinnych, skutecznie wabiący muchy, osy i inne insekty. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Odpowiednio dobrane PH i gęstość cieczy uniemożliwia wydostanie się owadów na zewnątrz. Wyrób posiada estetyczny, harmonijny kształt.
 
Sposób montażu:

Wlać zawartość saszetki do pułapki. Pułapkę zakręcić i umieścić w miejscu trudno dostępnym dla dzieci (z uwagi na osy). Pułapkę mocować w nocy lub wcześnie rano, kiedy owady wykazują najniższą aktywność.

co wabi osy, wabik na osy, lur na osy, wasp lure refill

Pojemność:

- 200 ml

W zestawie:

- 1x pułapka na osy, muszki owocówki
- 1x wabik płynny w saszetce.
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
Pułapka na osy wabiąca + GRATIS wabik.
Pułapka na osy wabiąca + GRATIS wabik.
Pułapka na osy wabiąca + GRATIS wabik.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Wabik na muchy i osy. Wkład do pułapki.

Wabik na osy i muchy - uzupełnienie do pułapki wabiącej muchy i osy.

17,90 zł 11,99 zł

Zobacz

Pułapka na mole ubraniowe i kuchenne. Vaco 2 sztuki.

Wyłapuje dorosłe mole kuchenne i ubraniowe, które nie mogą się rozmnożyć i inwazja po jakimś czasie zostaje zatrzymana. Pułapka na mole jest rozwiązaniem skutecznym i bezpiecznym dla żywności.

14,99 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder