Odstraszacz Węży 800m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

79,90 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

pest-x-logo

Najlepszy odstraszacz węży


Jak odstraszyć żmije w ogrodzie? Urządzenie odstraszające węże zabezpieczy ogród przed żmijami oraz innymi gadami jak zaskrońce czy padalce. Odstraszacz na żmije emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości 300 - 400 Hz przez 24h na dobę, odstraszane zwierzęta nie są w stanie się przyzwyczaić. To skuteczny sposób na żmije i inne węże.

Jak działa odstraszacz na żmije i węże?

Gady są bardzo wrażliwe na wibracje podłoża. Odczuwają je jako wstrząsy sejsmiczne podobne do trzęsienia ziemi. Odstraszacz Pest-X RR-2 wykorzystuje tę właściwość. Wytwarza silne wibracje co 30 sekund. Nagłe sygnały wibracyjne są przerażające dla gadów i w końcu węże uciekają z zabezpieczonego miejsca. 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz węży Pest-X to bezpieczny dla środowiska sposób na żmije. Nie ma negatywnego wpływu na odstraszane zwierzęta, jest dla nich w 100% bezpieczny i niegroźny. Urządzenie jest całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Pozwala skutecznie pozbyć się żmii.
 
Pamiętaj, że węże w Twoim ogrodzie nie pojawiają się tam bez powodu. Nie przychodzą dla Ciebie bo masz ładne grządki. Przychodzą by się najeść. Może to świadczyć o tym, że w Twoim ogrodzie znajdują się gryzonie stanowiące pożywienie węży. Postaraj się rozwiązać ten problem stosując sprawdzone metody i produkty do deratyzacji.

odstraszacz węży, odstraszacz żmii, odstraszacz na żmije, co na żmije, na padalce, na węże

Właściwości

- emituje wibracje co 30sek. o zmiennej częstotliwości 300-400 Hz,
- skutecznie odstrasza węże: żmije, zaskrońce i inne.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Sposób działania

Odstraszacz węży emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości (przedział do 300 do 400 Hz). To udowodniony, najbardziej skuteczny na węże zakres częstotliwości. Wibracyjny odstraszacz zasilany jest 4 bateriami 4,5V. Przewidywany czas pracy na komplecie baterii alkalicznych wynosi około 4-6 miesięcy. Wibracyjny odstraszacz jest urządzeniem wodoodpornym, górna pokrywa powinna być mocno zakręcona.

Miejsce działania

Odstraszacz to skuteczne rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie ogrodu, działki, trawnika przed wężami. Decydując się na montaż odstraszacza należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża w jakim ma zostać on zamontowany. W przypadku podłoża suchego, piaskowego, luźnego dźwięki oraz wibrację będą się dużo gorzej przenosić niż w przypadku podłoża mokrego, wilgotnego, gliniastego. Pierwsze efekty działania odstraszacza widoczne są od pierwszych chwil jego uruchomienia.  

Sposób użycia


1. Odkręcić nasadkę urządzenia w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
2. Wyjmij rdzeń urządzenia.
3. Umieść 3 baterie /1,5V-R20 / D / jak wspomniano na etykiecie. W ciągu najbliższych 30 sek. urządzenie powinno zacząć wibrować co świadczy o jego poprawnym działaniu.
4. Włóż rdzeń urządzenia z powrotem do obudowy.
5. Dokręć korek w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.
6. Stwórz cylindryczny otwór w gruncie i włóż go do środka. Górna część urządzenia powinna znajdować się około 2 cm nad podłożem.
7. Aby uzyskać optymalną wydajność, dociśnij ziemię wokół urządzenia. Zapewnia to lepszy kontakt z urządzeniem i pozwala na lepsze rozchodzenie się wibracji w gruncie.

pest-x odstraszacz węży, rr-2, na węże

OSTRZEŻENIE

1. Nie należy wbijać odstraszacza węży do ziemi przy pomocy narzędzi.
2. Zestaw baterii dołączony do zestawu wystarczy na 4-6 miesięcy użytkowania. Sprawdzaj regularnie, czy urządzenie działa. Jeśli nie ma zauważalnych wibracji po prostu umieść w urządzeniu nowe baterie.
3. Aby uzyskać optymalną wydajność urządzenia, należy je umieścić w pożądanym obszarze. W przypadku obszarów uprawnych należy to zrobić co najmniej 2 tygodnie przed sadzeniem roślin.
4. Efekt odstraszania węży stanie się zauważalny po 2-3 tygodniach w zależności od rodzaju gleby i od wielkości grup węży.
5. Odstraszacze należy usunąć z gleby wraz z pierwszymi przymrozkami. Niska temperatura gruntu w zimie powoduje szybkie zużywanie baterii.

Specyfikacja:


- zasilanie: 3x baterie 4,5V (nie w zestawie)
- zasięg działania: 800 m2
- brak baterii w zestawie


- wibracyjny odstraszacz węży 
- instrukcja obsługi w języku polskim

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
 

Popularne kategorie