Pułapka na mole ubraniowe Effect. Lep na mole odzieżowe.

11,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Najlepsza pułapka na mole ubraniowe monitorująca 

Feromonowa pułapka na mole ubraniowe Effect przeznaczona do naturalnej ochrony przed wszystkimi gatunkami moli atakujących Twoją garderobę. W przypadku ochrony drogich futer, wełnianych garniturów czy swetrów przed molami ubraniowymi należy użyć pułapki spcjalnej budowy o bardzo silnym kleju i specyficznych feromonach wabiących. Dyspenser feromonów został specjalnie zaprojektowany i umieszczeny na środku by jeszcze lepiej pozbyć się moli z szafy. Te cechy zapewnią tylko pułapki Effect.

Nie jesteś entomologiem! Nie zastanawiaj się, który gatunek mola zaatakował Twoje ubrania. Zostaw to naukowcom a Ty użyj uniwersalnej pułapki na mole ubraniowe wabiącej każdy gatunek i pozbądź się problemu z molami w garderobie.

Jak działa pułapka na mole odzieżowe feromonowa Effect?

Pułapka na mole w ubraniach posiada żeński feromon płciowy owada. Feromon zwabia do pułapki samce owadów. Pułapki Effect wykorzystują również fakt, że jako pierwsze z poczwarek wychodzą samce. Skutecznie ogranicza to możliwość rozmnażania się moli ubraniowych, prowadząc do ograniczenia ich liczebności i stałego zażegnania problemu. Pułapka wydziela feromon przez około 3 miesiące od momentu odbezpiecznia. 

pułapka na mole ubraniowe, pułapka na mole odzieżowe, lep na mole ubraniowe, sposób na mole, jak się pozbyć moli, pułapka na mole

Zwalcza: 

- mole ubraniowe, mole odzieżowe, tekstylne, książkowe

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Pułapka na mole ubraniowe wabi feromonami. Służy do odławiania dorosłych moli odzieżowych oraz zablokowaniu możliwości rozmnażania tych szkodników bez użycia groźnych środków owadobójczych. Działa do 3 miesięcy od momentu wyłożenia pułapki na mole. Skuteczny obszar działania pojedynczej pułapki to obszar 100 m
 
pułapka na mole ubraniowe, pułapka na mole odzieżowe, lep na mole ubraniowe, sposób na mole, jak się pozbyć moli, pułapka na mole


Sposób montażu:

1. Rozłożyć pułapkę, zdjąć listek papieru zabezpieczający powierzchnię wabiąco-klejącą. 
2. Uważnie uformowanie pułapki do postaci pokazanej na schemacie. 
3. Rozmieszczenie pułapki kierując się zasadą, że do jej optymalnego działania wymagany jest odpowiedni obieg powietrza.

W zestawie:

-1 szt. pułapka na mole odzieżowe
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

100 szt. Lep na muchy Effect. Pułapka na muchy 5x80cm.

100 szt. Lep na muchy Effect. Pułapka na muchy 5x80cm.

Lep na muchy w dużym, ekonomicznym opakowaniu. Pułapka lepowa na muchy Effect pokryta jest silnym, nietoksycznym klejem z wabikiem. Opakowanie zbiorcze 100 sztuk.

129,00 zł

Sprawdź teraz

Lep na muchy Effect. Pułapka na muchy 5x80cm 4 szt.

Lep na muchy Effect. Pułapka na muchy 5x80cm 4 szt.

Lep na muchy to najprostsze a zarazem niezwykle skuteczny sposób na muchy. Pułapka lepowa na muchy Effect pokryta jest silnym, nietoksycznym klejem z wabikiem.

8,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie