Asplant
Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.

Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 24,30 25,49

Masz problem z pająkami? Odraża Cię ich widok? Wszędzie widzisz pajęczyny i chcesz się ich pozbyć? Nie mogłeś trafić lepiej!
 
Spray na pająki w formie preparatu mikrokapsułkowanego pozwala na zwalczanie pająków w higienie sanitarnej. Zamknięcie preparatu w mikrokapsułkach powoduje, że zawarte w preparacie substancje czynne uwalniają się bardzo powoli przez specjalną membranę. Mikrokapsułka z preparatem pęka gdy owad jej dotyka - zostajw wówczas porażony środkiem owadobójczym.
 

spray na pająki
STOP OWADOM Zabójczo skuteczny Spray na pająki 550 ml

Skuteczny środek w sprayu w formie mikrokapsułek
Silne substancje czynne zapewnią skuteczne działanie preparatu
Preparat na pająki przeznaczony do profesjonalnej dezynsekcji i użytku powszechnego
Butelka z triggerem ułatwia aplikację na wybrane powierzchnie
Duża pojemność 550 ml© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na pająki STOP OWADOM

Zlokalizować miejsca gromadzenia się pająków (rogi pomieszczeń, tylne ścianki mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki pająków). 
 
Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20-30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, na których przebywają lub mogą przebywać pająki. 
 
Używać 50 ml preparatu na 1m2. Po upływie 24-48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, z którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać.  Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.

Skład:

- cyphenotryna 0,25% (2,5g/l)
Nr. CAS 39515-40-7

Pozwolenie Nr 3665/09

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Pojemność: 550ml.
 

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.
- preparat przechowywać szczelnie zamknięty i suchy, w chłodnym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać z dala od źródła ognia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od środków spożywczych, napojów i pasz.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu na pluskwy w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.
Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.
Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.
Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

środek szybko pozbył się pająków z mojego mieszkania !
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder