Asplant

Spray na pająki preparat Stop Owadom 550ml.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 21,39

Masz problem z pająkami? Odraża Cię ich widok? Wszędzie widzisz pajęczyny i chcesz się ich pozbyć? Nie mogłeś trafić lepiej!
 
Spray na pająki w formie preparatu mikrokapsułkowanego pozwala na zwalczanie pająków w higienie sanitarnej. Zamknięcie preparatu w mikrokapsułkach powoduje, że zawarte w preparacie substancje czynne uwalniają się bardzo powoli przez specjalną membranę. Mikrokapsułka z preparatem pęka gdy owad jej dotyka - zostajw wówczas porażony środkiem owadobójczym.
 

spray na pająki
STOP OWADOM Zabójczo skuteczny Spray na pająki 550 ml

Skuteczny środek w sprayu w formie mikrokapsułek
Silne substancje czynne zapewnią skuteczne działanie preparatu
Preparat na pająki przeznaczony do profesjonalnej dezynsekcji i użytku powszechnego
Butelka z triggerem ułatwia aplikację na wybrane powierzchnie
Duża pojemność 550 ml© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na pająki STOP OWADOM

Zlokalizować miejsca gromadzenia się pająków (rogi pomieszczeń, tylne ścianki mebli oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki pająków). 
 
Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20-30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, na których przebywają lub mogą przebywać pająki. 
 
Używać 50 ml preparatu na 1m2. Po upływie 24-48 godzin od dezynsekcji należy zmyć preparat z powierzchni, z którymi ma bezpośredni kontakt użytkownik. Na pozostałych powierzchniach preparat powinien pozostać.  Po zabiegu pomieszczenia należy wywietrzyć.

Skład:

- cyphenotryna 0,25% (2,5g/l)
Nr. CAS 39515-40-7

Pozwolenie Nr 3665/09

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Pojemność: 550ml.
 

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.
- preparat przechowywać szczelnie zamknięty i suchy, w chłodnym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać z dala od źródła ognia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od środków spożywczych, napojów i pasz.

UWAGA: Nie należy stosować preparatu na pluskwy w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). blog odstraszanie baner

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

środek szybko pozbył się pająków z mojego mieszkania !
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator