BROS
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.

Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 2)

Cena: 14,99

Środek odstraszający psy i koty

Preparat odstraszający krety, psy i koty Bros to skuteczny środek odstraszający w proszku. Proszek na krety pozwala pozbyć się kretów z ogrodu i zniechęcić je od tworzenia nowych kopców. Środek na psy i koty pozwala oduczyć kota i psa oddawania moczu. Powierzchnia pokryta preparatem (np. okolice cennych roślin w ogrodzie) będzie unikana przez te zwierzęta. Preparat jest bezpieczny odstraszanych zwierząt. Substancja czynna nie niszczy roślin. 
Preparat BROS posiada unikalny skład. Mieszanka substancji czynnych swoim zapachem zniechęca psy i koty do znaczenia terytorium oraz krety od kopania tuneli i tworzenia kopców. 

środek na krety, preparat na sikające psy, odstraszacz psów w sprayu, odstraszacz kotów w sprayu, preparat na psy i koty, środek na psy i koty
Właściwości:

- odstrasza krety, psy i koty.


 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie

Preparat w proszku przeznaczony do odstraszania kretów oraz psów i kotów z terenów otwartych.

Sposób użycia:

Krety - Wsypać ok. 5 łyżek stołowych (20g) do odsłoniętego otworu tunelu. Następnie uszczelnić wejście tunelu tak by aromat preparatu rozchodził się jedynie w krecim korytarzu. Preparat można stosować równiez powierzchniowo rozsypując po obszarze gdzie chcemy zwalczyć krety (2 łyżki na m2)

Psy i koty - W miejscach szczególnie narażonych na oodawanie moczu i zanieczyszczanie, znaczenie terenu przez psy i koty wysypać powierzchniowo ok 2 łyżki stołowe proszku na 1m2.

Czas działania:

W warunkach suchych i w przypadku niewielkich opadów deszczu środek na krety, psy i koty jest skuteczny do 2 miesięcy.

Specyfikacja

Substancja czynna: olejek lawendowy 0,1-03 g/100g

Numer pozwolenia: 2298/05

Producent: Bros
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Środek odstraszający krety, koty i psy BROS.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Kupiłem z miesiąc temu w sklepie ogrodniczym. Na razie żaden hodowca nie dokonał zrzutu, ze swoim pupilem przed moją posesją. Chyba nie jest to przypadek? Nie pomagały tabliczki (posprzątaj po swoim psie), które i tak hodowcy niszczyli. I proszę od miesiąca spokój. Z czystym sumieniem polecam wszystkim , którzy mają taki problem. Co kilka dni rozsypuję dosłownie szczyptę. Powodzenia!!!
Napisał(a): , dnia

5 5

Produkt tani i skuteczny, a zamówienie wysłane bardzo szybko.
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Odstraszacz kotów. Odstraszacz psów. Solarny, Ultradźwiękowy.

Odstrasza psy i koty z trawników, klombów kwiatów, karmników dla ptaków, posesji itp. Odstraszacz psów i kotów ciągle emituje zmieniające się sygnały ultradźwiękowe, które zniechęcają/płoszą koty i psy bez robienia im krzywdy.

189,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów US1 Isotronic. Solarny + Akumulatorki.

Odstraszacz kotów US1 Isotronic. Odstraszanie ultradźwiękami, tryb nocny z silnymi diodami led. Odstrasza w promieniu 10 metrów. Bateria słoneczna, akumulatory i kabel USB w zestawie. Hak i magnes do montażu.

159,00 zł 129,00 zł

Zobacz

Przenośny odstraszacz kotów STV632. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów STV632 pozwala na odstraszanie kotów ultradźwiękami. Urządzenie swoim wyglądem przypomina pistolet. Posiada wskaźnik laserowy co znacznie ułatwia celowanie. 2 tryby działania - dźwięki i ultradźwięki.

139,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Odstraszacz kotów STV606. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów Mega Sonic Cat Repeller to produkt brytyjskiego producenta urządzeń odstraszających. Urządzenie jest w stanie pokryć powierzchnię o wielkości 100 m2. Odstraszacz kotów został wyposażony w fotokomórkę wychwytującą ruch.

189,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów samochodowy. Odstraszacz na koty Kemo FG015.

Odstraszacz kotów do samochodu Kemo skutecznie odstraszy zwierzęta z miejsca ich przebywania. Odstraszanie kotów odbywa się poprzez emisję ultradźwięków niesłyszalnych przez ludzi.

227,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów Jet Spray STV415. Odstraszacz na koty. Działko wodne.

Wodny odstraszacz kotów pozwala przegonić koty, lisy, wiewiórki, zające czy też ptaki z miejsc takich jak trawniki, ogrody czy też kwietniki. Urządzenie na fotokomórkę rozpryskuję wodę przez 5 sekund w promieniu 10 metrów.

239,00 zł 199,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów HK1 Isotronic. Odstraszacz na koty.

Odstraszacz kotów renomowanego producenta Isotronic, to urządzenie, które pozwala na odstraszanie niepożądanych zwierząt w promieniu 10 metrów od urządzenia. Urządzenie zasilane jest 3 bateriami typu AA, dzięki swojej mobilności może zostać zamontowane gdziekolwiek tylko chcemy.

88,95 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder