Preparat na kuny do samochodu. Zmywacz zapachu NO-MARTEN SMELL.

Cena: 39,99

    39.99 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
Skuteczne połączenie

 
Jak pozbyć się kuny z samochodu na dobre?

Środek na kuny No-Marten Smell to produkt, który usuwa ślad zapachowy (terytorialny) pozostawiony przez kuny i gryzonie. 

Kuna lub szczur był już pod maską Twojego samochodu? Jeśli tak to na pewno wróci i przyprowadzi kumpli. Kuny i gryzonie to zwierzęta o bardzo dobrze rozwiniętym węchu. Znaczą swoje terytorium i często powracają w to miejsce. Przywabia to również inne osobniki płci przeciwnej. Zaloty kun na Twoim silniku? Dzęki preparatom serii No-Marten nigdy więcej!

W celu uniknięcia powracania kun zaleca się użycie środka do zmywania śladu zapachowego No-Marten Smell (krok 1) wraz ze sprayem na kuny do samochodu No-Marten (krok 2).

 

  1. Aktywna piana natychmiast usuwa zapachy pozostawione przez kuny i gryzonie (silniki samochodowe, strychy, garaże itp.), 
  2. Pozwala przygotować powierzchnię silnika pod użycie środka na kuny No-Marten lub montaż ultradźwiękowego odstraszacza kun,
  3. Posiada przyjemny zapach,
  4. Jest bezpieczny dla powierzchni takich jak: metal (blacha ocynkowana, blacha lakierowana, miedź, aluminium), tworzywa sztuczne lakierowane i nie lakierowane, szkła, gumy. 
zmywacz zapachu kun, preparat na kuny do auta, na kuny do samochodu

Właściwości:

- zmywacz śladu zapachowego kuny w sprayu, pojemność 600 ml© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zastosowanie:

Aktywna piana natychmiast usuwa zapachy pozostawione przez kuny i gryzonie (silniki samochodowe, strychy, garaże itp.). Pozwala przygotować powierzchnię silnika pod użycie środka na kuny No-Marten lub montaż ultradźwiękowego odstraszacza kun. Jest bezpieczny dla powierzchni takich jak: metal (blacha ocynkowana, blacha lakierowana, miedź, aluminium), tworzywa sztuczne lakierowane i nie lakierowane, szkła, gumy. 

spray na kuny jak użyć, sposób użycia spray na kuny do auta
Środek nie zabezpiecza przed powstawaniem uszkodzeń w pojazdach spowodowanych działalnością kuny, w tym celu należy użyć ś. 

Specyfikacja:

- Koncentrat 600 ml 
-
Środek w postaci aktywnej piany w sprayu do wygodnej aplikacji na wybranej powierzchni.

KARTA CHARAKTERYSTYKI

Zawiera:

<5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, konserwant METYL-1H-BENZOTRIAZOL. Frakcja zapachowa (LINALOOL)
 
 
W zestawie znajduję się:

Zmywacz zapachu kun w aktywnej pianie No-marten smell o pojemność 600 ml.

odstraszanie myszy
Oceny i komentarze użytkowników

10

10
Stosowałem razem ze sprayem odstraszającym. Na razie pomogło.
Napisał(a):

10

10
Nie wiem czy działa, ale na pewno bardzo dobrze czyści silnik z brudu.
Napisał(a):
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Produkty pokrewne

Odstraszacz kun w sprayu KEMO Z100. Preparat na kuny do samochodu.

Odstraszacz kun w sprayu to produkt w płynie, którego zadaniem jest stworzenie bariery zapachowej dla zwierząt. Doskonale sprawdza się wraz z dedykowanymi odstraszaczami ultradźwiękowymi KEMO.

57,90 zł

Zobacz

Środek na kuny, preparat odstraszający kuny spray NO-MARTEN.

Środek na kuny i gryzonie No-Marten tworzy niewidzialną barierę chroniącą samochód, garaż i dom. Odstraszacz kun w formie preparatu w sprayu od No-Pest® to preparat odstraszający kuny oparty o substancje silnie drażniące kuny i gryzonie.

24,99 zł

Zobacz