LEAVEN
Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Cena: 189,00

Wyjątkowo skuteczny

Odstraszacz węży pozwala na zabezpieczenie terenu przed żmijami oraz innymi gadami jak zaskrońce czy padalce. Odstraszacz na żmije emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości 300 - 1000 Hz przez 24h na dobę, odstraszane zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Odstraszacz wzbudza uczucie dyskomfortu u odstraszanych gadów o wrażliwym zmyśle dotyku. Odstraszacz na węże jest jednym z najbardziej zaawansowanych odstraszaczy dostępnych na rynku. Odstraszacz zabezpiecza aż 1500 metrów kwadratowych powierzchni. 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz na węże nie ma negatywnego wpływu na odstraszane zwierzęta, jest dla nich w 100% bezpieczny i niegroźny. Urządzenie emituje dźwięki w odstępach 20 sekundowych. Emitowanym dźwiękom towarzyszą wibrację wewnątrz odstraszacza. Wibrację oraz emitowane dźwięki nie mają wpływu na zwierzęta domowe. 

Pamiętaj, że węże w Twoim ogrodzie nie pojawiają się tam bez powodu. Nie przychodzą dla Ciebie bo masz ładne grządki. Przychodzą by się najeść. Może to świadczyć o tym, że w Twoim ogrodzie znajdują się gryzonie stanowiące pożywienie węży. Postaraj się rozwiązać ten problem stosując sprawdzone metody i produkty do deratyzacji.

odstraszacz kretów

Właściwości

- emituje niskie dźwięki oraz wibracje o zmiennej częstotliwości 300-1000 Hz,
- skutecznie odstrasza węże: żmije, zaskrońce i inne.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Sposób działania

Odstraszacz węży emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości (przedział do 300 do 1000 Hz). Wibracyjny odstraszacz zasilany jest 4 bateriami typu R20. Przewidywany czas pracy na komplecie baterii alkalicznych wynosi około 4-6 miesięcy. Wibracyjny odstraszacz jest urządzeniem wodoodpornym, górna pokrywa powinna być mocno zakręcona.

Miejsce działania

Odstraszacz to skuteczne rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie ogrodu, działki, trawnika przed obecnością węży. Decydując się na montaż odstraszacza należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża w jakim ma zostać on zamontowany. W przypadku podłoża suchego, piaskowego, luźnego dźwięki oraz wibrację będą się dużo gorzej przenosić niż w przypadku podłoża mokrego, wilgotnego, gliniastego. Pierwsze efekty działania odstraszacza widoczne są od pierwszych chwil jego uruchomienia.  

Sposób użycia

- Odkręć pokrywkę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
- Wyjmij wkład bateryjny i umieść w niej 4 baterie typu R20 zgodnie ze znakami "+" i "-" na obudowie. Po zamontowaniu baterii, w przeciągu 25 sekund urządzenie powinno wydać dźwięk, oznaczający poprawne umieszczenie baterii. 
- Zakręć pokrywę obudowy, aby zapewnić 100% wodoodporności.
- Umieść odstraszacz pionowo w ziemi tak, aby cała metalowa część była umieszczona pod powierzchnią i stykała się z ziemią. 

Specyfikacja:

- wymiary: 41,5 cm x 8 cm,
- waga: 400 gram,
- zasilanie: 4x baterie R20,
- zasięg działania: 1500 m2.
 W opakowaniu znajduję się:

-
wibracyjny odstraszacz węży 

- brak baterii w zestawie

Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Mocny Odstraszacz Węży 1500m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Wibracyjny odstraszacz węży STV 645 (1000m2). Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Profesjonalny odstraszacz węży pozwalający na zabezpieczenie aż 1000 m2 powierzchni. Odstraszacz na żmije i inne gady emituje dźwięki oraz wibracje o niskiej częstotliwości. Urządzenie jest bezpieczne dla zwierząt domowych.

139,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Solarny odstraszacz węży STV 757. 900 m2! Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Solarny odstraszacz węży pozwala na zabezpieczenie terenu przed niepożądaną obecnością żmij, padalców, zaskrońców itp.. Odstraszacz na żmije pozwala na ochronę 650 metrów kwadratowych powierzchni.

129,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Odstraszacz węży sejsmiczny. Odstraszacz na żmije, zaskrońce KEMO.

Odstraszacz węży KEMO odstraszający żmije, zaskrońce, padalce i in. za pomocą agresywnych sygnałów sejsmicznych. Odstraszacz na żmije jest wodoodporny. Innowacyjna metoda odstraszania, alternatywa dla chemii!

199,00 zł 127,00 zł

Zobacz

Odstraszacz Węży 800m2. Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Jak odstraszyć żmije w ogrodzie? Odstraszacz na żmije Pest-X RR-2 emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości 300 - 400 Hz przez 24h na dobę, odstraszane zwierzęta nie są w stanie się przyzwyczaić. To skuteczny sposób na żmije pozwalający pozbyć się węży w ogrodzie.

109,90 zł 79,90 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder