LEAVEN

Dźwiękowy odstraszacz ptaków Birdchaser. Odstraszacz na ptaki ze stroboskopem.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 69,00 149,00

Skuteczne połączenie
Sokół w locie, jastrząb odstraszacz ptaków.
Sokół w locie, jastrząb odstraszacz ptaków.

Cena: 149,00 zł
79,00 zł

Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.
Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.

Cena: 35,99 zł

Skuteczny w odstraszaniu:

Druga odmiana dźwiękowego odstraszacza Birdchaser wzbogacona o lampę stroboskopową płoszącą ptaki mrugającym światłem. Dźwiękowo-błyskowy odstraszacz ptaków Birdchaser 2 przeznaczony jest do zabezpieczania miejsc uciążliwie obleganych przez niechciane ptaki. Odstraszacz Birdchaser 2 chroni balkony, tarasy, ogrody, altany, wiaty. Urządzenie Birdchaser 2 może być wykorzystywane wewnątrz pomieszczeń oraz na wolnych (małych) przestrzeniach.

Sposób działania:

Odstraszacz Birdchaser 2 działa poprzez emitowanie donośnych dźwięków odstraszających ptaki, urządzenie dodatkowo posiada wbudowany stroboskop który wzmacnia efekt płoszenia. Odstraszacz ptaków uruchamia się po wykryciu ruchu za pomocą specjalnego czujnika. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: nocnym i dziennym.

Tryb dzienny: w trybie dziennym urządzenie pracuje w ciągu dnia poprzez emisję dźwięków. W nocy jednocześnie emituje dźwięk oraz światło.

Tryb nocny: w trybie nocnym odstraszacz pracuje w ciągu dnia poprzez emisję dźwięku, w nocy pracuje poprzez emisję jedynie błysków stroboskopowych.
 

Zawartość zestawu:

- Birdchaser,

- instrukcja obsługi

 odstraszacz ptaków, dźwiękowy odstraszacz ptaków, odstraszacz dzięciołów

 

Odstraszanie dźwiękowe

Dźwiękowe systemy odstraszania ptaków emitują dźwięki huków i wystrzałów, które skutecznie płoszą ptaki. Dzięki takiemu zabiegowi inne ptaki z gatunku nie zbliżają się do miejsca potencjalnego zagrożenia.

W przypadku urządzeń elektronicznych należy utrzymywać w czystości ich otoczenie i wprowadzać zmienne środowisko pracy, poprzez zmianę miejsca położenia i parametrów działania. Najlepsze efekty płoszenia uzyskuje się w połączeniu z wizualnymi metodami odstraszania ptaków, na przykład z makietami ptaków drapieżnych,balonami stresowymi, taśmami hologramowymi itp. Pamiętajmy, że nie w każdym miejscu odstraszacze akustyczne będą skuteczne! Odradzamy ich montaż w miejscach bezpiecznych oraz przyjaznych dla gniazdowania i rozmnażania (osłonięte od deszczu, wiatru, słońca; zlokalizowane w nie dalekiej odległości od źródła pokarmu; rzadko lub w ogóle nie odwiedzane przez człowieka lub drapieżniki). Ptasia determinacja do powrotu w te miejsca jest na bardzo wysokim poziomie.
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Zastosowanie:

Elektroniczny odstraszacz ptaków można zastosować do ochrony elewacji, budynków, dachów lub ogrodów, farm, plantacji, oczek wodnych czy innych bardziej rozległych terenów. Odstrasza takie ptaki jak: gołębie, dzięcioły, jaskółki, wróble, szpaki, sroki, kawki, itp. 

SPECYFIKACJA:

Wymiary: 12x12,5x7cm,

Waga: 0,22kg,

Zasilanie: 4 x baterie AA (brak w zestawie).

Tryb pracy: noc, dzień.

Pobór prądu : w czasie spoczynku 0,8mA, w czasie pracy 22mA.

Zasięg: 10 m, kąt 30 stopni.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 

 

odstraszacz ptaków Birdchaser 2,

instrukcja obsługi.

 
Wideorecenzja produktu:

Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Jest skuteczny, szczególnie na gołębie. Jest zbudowany solidnie, rosa ani lekki deszcz mu nie przeszkadza. W połączeniu z wiszącym krukiem pozbyłem się problemu brudzenia przez ptaki barierki na tarasie, a gołębie to nawet u sąsiada nie usiądą.
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator