Unichem

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Ratimor bromadiolone pasta.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 17,99

Skuteczne połączenie

ratimor

 

Skuteczna trutka na szczury, myszy, gryzonie - RATIMOR w formie pasty
 
- Pasta Ratimor jest skuteczniejsza od innych rodentycydów
- Pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację i skrócić cały proces.
- Bardziej soczysta i “smaczniejsza” dla gryzoni niż inne trutki!
- Specjalna receptura wabiąca gryzonie - szczury i myszy nie mogą się oprzeć trutce Ratimor, nawet jeśli obok mają inną żywność!
- Najlepszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!
 
Trutka Ratimor jest powszechnie stosowanym preparatem gryzoniobójczym zbierającym pozytywne opinie profesjonalistów. Wysoka zawartość bromadiolone zapewnia zabójczą skuteczność.  Trutka pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu). Wysokiej jakości aromaty wabią szczury i myszy a pasta w saszetkach traktowana jest przez myszy i szczury jako pokarm. Zawiera Bitrex - bardzo gorzką substancję, która zniechęca ludzi i zwierzęta domowe przed spożyciem trutki. Zabezpieczona przed pleśnieniem.

Szybka w działaniu
 
Jednorazowe "karmienie" myszy wystarcza do tego aby trutka na szczury zaczęła działać. Szczury i myszy nie mogą się jej oprzeć! Saszetki RATIMOR dzięki swej wyjątkowej soczystości i starannie dobranym aromatom najsilniej przyciągają gryzonie. Badania producenta dowodzą, że saszetki na szczury Ratimor są aż 50% bardziej atrakcyjne w porównaniu ze zwykłą żywnością.
 
Najlepszy wybór w przypadku stosowania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach, gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką.
 
Stabilizatory oraz tłuszcze i oleje zapobiegają jej utlenianiu dzięki czemu długo zachowuje świeżość i soczystość. Pozostaje atrakcyjna do spożycia w każdych warunkach.
 

dawkowanie trutki na szczury, myszy ratimor


jak wytępić szczury, trutki na szczury, skuteczna trutka na szczury, trutki na gryzonie


trutka na szczury dla profesjonalistów

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Przed użyciem trutki na myszy i szczury Ratimor należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Umieścić trutkę w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. Środek gryzoniobójczy Ratimor należy umieścić wzdłuż ścian pomieszczeń. Ratimor pasta nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

Pamiętaj!

Każda trutka powinna być wykładana w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych. Karmniki deratyzacyjne na trutkę znajdziesz u nas TUTAJ.
ratimor, kostka, trutka na myszy, trutka na szczury

Zalecenia

Trutki na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i myszy Ratimor pasta - cena za 1kg.

skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrex


Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

Oceny i komentarze użytkowników

5 5

super
Napisał(a): , dnia
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator