Pułapka na karaluchy. Sprawdzony sposób na karaczany.


Aby skutecznie pozbyć się karaluchów z pomieszczeń bardzo istotne jest wybranie sprawdzonych i skutecznych środków do zwalczania karaczanów. W Odstraszanie.pl znajdziesz skuteczne pułapki na karaluchy. Lep na karaluchy w połączeniu z preparatami w żelu to najczęściej skuteczna odpowiedź na problem z karaluchami w kuchni.

Jak działa pułapka na karaluchy? To kartonik pokryty jednostronnie bardzo silnym klejem z feromonami. Pułapki na karaluchy z wabikiem, feromonem czy atraktantem to często pierwszy wybór by pozbyć się karaluchów i prusaków. Lep na karaluchy pozwala wytępić karaluchy poprzez odławianie dorosłych osobników, ograniczając znacznie ich populację. Pułapki do łapania karaczanów pozwalają również na monitorowanie postępów dezynsekcji i czy udało się skutecznie wytępić karaluchy.

Odstraszanie.pl - mamy sposób na karaluchy w kuchni!

Katalog

Silny lep, pułapka na pluskwy i karaluchy. Klej Bell Trapper.

Pułapka lepowa na pluskwy i karaluchy wyposażona w silny klej z atraktantem. Lep na insekty od firmy Bell pozwala skutecznie pozbyć się pluskiew i wytępić karaluchy.

3,49 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy klejowa Hoy Hoy. Lep karaczany.

Pułapka na karaluchy i prusaki Hoy Hoy. Silna wabiąca pułapka klejowa na karaczany pozwala pozbyć się karaluchów. Mocny wabik w postaci granulatu zwabia owady do silnego kleju unieruchamiającego karaczany i prusaki.

3,99 zł

Zobacz

2 sztuki Pułapka, lep na prusaki, karaluchy, rybiki. Prusakolep Bros.

Skuteczna pułapka na prusaki, karaluchy, rybiki. Prusakolep na prusaki firmy BROS. 2 sztuki w opakowaniu.

6,99 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy, prusaki Vaco 2 szt.

Skuteczny sposób na karaluchy. Pułapka na karaluchy skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Produkt Polski.

11,99 zł

Zobacz

Pułapka lepowa na prusaki i karaluchy. Lep na karaczany 5 sztuk.

Skuteczna pułapka feromonowa na karaluchy i prusaki japońskiego producenta pozwoli Ci pozbyć się tych insektów z najbliższego otoczenia. 5sztuk.

15,90 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy trójdzielna. Lep Panko 15 arkuszy po 3 sztuki.

Trójdzielna pułapka na karaluchy Panko z wabikiem skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. 15 sztuk.

38,85 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy Panko. Lep na karaluchy 15 arkuszy.

Atraktantowa Pułapka na karaluchy Panko z wabikiem skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. 15 sztuk.

39,75 zł

Zobacz