Pułapka na karaluchy. Skuteczne lepy na karaluchy i prusaki.


W Sklepie Odstraszanie.pl znajdziesz skuteczne pułapki na karaluchy. Lep na karaluchy w połączeniu z preparatami w żelu to najczęściej skuteczna odpowiedź na problem z karaluchami w kuchni. Pułapki lepowe z atraktantem nie tylko wabią ale unieszkodliwiają owady przytwierdzając je do silnego kleju na karaluchy.

Jak działa pułapka na karaluchy? To kartonik pokryty jednostronnie bardzo silnym klejem z feromonami. Pułapki na karaluchy z wabikiem, feromonem czy atraktantem to często pierwszy wybór by pozbyć się karaluchów i prusaków. Lep na karaluchy pozwala wytępić karaluchy poprzez odławianie dorosłych osobników, ograniczając znacznie ich populację. Pułapki do łapania karaczanów pozwalają również na monitorowanie postępów dezynsekcji i czy udało się skutecznie wytępić karaluchy.

Odstraszanie.pl - Najlepsze pułapki na karaluchy i sprawdzone lepy. Największy wybór, Najlepsze opinie, Najniższa cena.

Katalog

2 sztuki Pułapka, lep na prusaki, karaluchy, rybiki. Prusakolep Bros.

Skuteczna pułapka na prusaki, karaluchy, rybiki. Prusakolep na prusaki firmy BROS. 2 sztuki w opakowaniu.

8,29 zł

Zobacz

Silna pułapka na pluskwy, karaluchy, rybiki z klejem. Lep na owady.

Silna pułapka na pluskwy, karaluchy, mrówki to lep na owady pokryty gęstym, mocnym klejem. Owady przyklejone do lepu nie mogą się uwolnić. Pułapka lepowa na insekty o wymiarach 21,7 x 13,4 cm.

3,49 zł

Zobacz

Silny lep, pułapka na pluskwy i karaluchy. Klej Bell Trapper.

Pułapka lepowa na pluskwy i karaluchy wyposażona w silny klej z atraktantem. Lep na insekty od firmy Bell pozwala skutecznie pozbyć się pluskiew i wytępić karaluchy.

3,49 zł

Zobacz

POLECAMY

Pułapka na karaluchy, prusaki NO PEST™ 2 szt.

Skuteczny sposób na karaluchy. Pułapka na karaluchy skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Produkt Polski.

9,99 zł 6,99 zł

Zobacz

Pułapka lepowa na prusaki i karaluchy. Lep na karaczany 5 sztuk.

Skuteczna pułapka feromonowa na karaluchy i prusaki japońskiego producenta pozwoli Ci pozbyć się tych insektów z najbliższego otoczenia. 5sztuk.

15,90 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy Panko. Lep na karaluchy 15 arkuszy.

Atraktantowa Pułapka na karaluchy Panko z wabikiem skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. 15 sztuk.

39,75 zł

Zobacz

Lep na karuluchy, prusaki, rybiki Bros. Pułapka Feromox.

Lep na karaluchy, prusaki i rybiki. Pułapka renomowanej firmy BROS na owady biegające.

5,49 zł 4,99 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy trójdzielna. Lep na karaluchy Panko 15 sztuk (5x3).

Trójdzielna pułapka na karaluchy Panko z wabikiem skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. 15 sztuk.

38,85 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy klejowa Hoy Hoy. Lep karaczany.

Pułapka na karaluchy i prusaki Hoy Hoy. Silna wabiąca pułapka klejowa na karaczany pozwala pozbyć się karaluchów. Mocny wabik w postaci granulatu zwabia owady do silnego kleju unieruchamiającego karaczany i prusaki.

3,99 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy, prusaki Vaco 2 szt.

Skuteczny sposób na karaluchy. Pułapka na karaluchy skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Produkt Polski.

14,99 zł 9,99 zł

Zobacz