Odstraszacz kleszczy Tickless Baby dla dzieci


Tickless Baby to skuteczny sposób gdy chcesz uchronić dzieci przed kleszczami. Odstraszanie kleszczy ultradźwiękami dzięki Tickless Baby to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na zmylenie zmysłów kleszczy i odpędzenie ich od Twojego dziecka. Pajęczaki odstraszane ultradźwiękami rezygnują z próby ataku. To skuteczny sposób na kleszcze i ochrona przed groźnymi chorobami. Tickless dla dzieci występuje w dwóch kolorach. Wybierz ulubiony kolor Twojej pociechy i najwyższy stopień ochrony.

Pozwól nam sobie pomóc i przekonaj się o naszej skuteczności. Oddaj się w ręce profesjonalistów.

Katalog

POLECAMY

Odstraszacz kleszczy dla dzieci. Tickless Baby beżowy. Odstraszacz na kleszcze.

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy dla dzieci Tick-less Baby, przy pomocy ultradźwięków pomaga zapobiegać wkręceniu się kleszcza w delikatną skórę dziecka. Działa również odstraszająco na komary.

109,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kleszczy dla dzieci Tickless Kid. Odstraszacz na kleszcze.

Odstraszacz kleszczy Tickless Kid to ultradźwiękowe urządzenie. Uchroni Twoje dziecko przed złapaniem kleszcza. Idealne rozwiązanie na rodzinne spacery i wycieczki.

109,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kleszczy dla dzieci. Tickless Baby różowy. Odstraszacz na kleszcze.

Odstraszacz kleszczy dla dzieci to ultradźwiękowe urządzenie. Uchroni Twoje dziecko przed złapaniem kleszcza. Idealne rozwiązanie na rodzinne spacery i wycieczki. Odstraszacz kleszczy polecany szczególnie dzieciom poniżej 2 r.ż.

109,00 zł

Zobacz