Pułapka na kuny. Żywołapka na kuny.Pułapka na kuny to metalowa klatka z grubego na 2mm drutu stalowego to skuteczny sposób by złapać kunę. Pułapka żywołowna na kuny pozwala humanitarnie pozbyć się kuny ze strychu, poddasza czy garażu. Zwierzę złapane do takiej pułapki na kuny może być przewiezione/przeniesione w inne miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą żywołapek na kuny. Posiadamy modele jedno i dwuwejściowe oraz różne rozmiary pułapek na kuny.

Odstraszanie.pl - Najlepsza pułapka na kuny, pozytywne opinie. Wysyłka natychmiast.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

Pułapka na kuny. Klatka na kuny dwuwejściowa 65x17x20cm.

Klatka na kuny dwuwejściowa o wymiarach 65x17x20cm to dwustronna pułapka na kuny typu żywołapka zatrzaskowa, dzięki której szybko złapiesz kunę na strychu i przewieziesz ją w inne miejsce.

79,00 zł

Zobacz

POLECAMY

 102x20x27cm Najlepsza pułapka na kuny, norkę, kota. Żywołapka na kunę.

Pułapka na kuny to żywołapka o w solidnej, stalowej konstrukcji. Bogaty zestaw dołączonych akcesoriów pozwoli na uzyskanie największego sukcesu. Produkt Polski.

129,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny. Pułapka żywołowna na kunę 82x17x20cm.

Pułapka na kuny pozwoli na pozbycie się natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana z wysokiej jakości stali ocynkowanej, zaopatrzona w mechanizm zapadkowy, który zamyka się po zwolnieniu go przez zwierzę, które wejdzie do wnętrza klatki.

129,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Pułapka na kunę, kota. Pułapka żywołowna. Klatka na kuny 82x26x26cm

Pułapka na kuny, koty o wymiarach 82x26x26cm to humanitarna, zatrzaskowa klatka typu żywołapka, dzięki której szybko złapiesz kunę lub bezpańskiego kota i żywe przewieziesz w inne miejsce.

79,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, koty, szopy. Klatka na kuny 88x21x31cm.

Żywołapka łapie nie zabijając. Zwierzęta zwabione na przynętę zostają zatrzaśnięte w solidnej, stalowej konstrukcji. Pułapka na kunę pozwala na złapanie i przewiezienie żywego zwierzęcia w inne miejsce. Produkt Polski.

89,00 zł

Zobacz

102x17x20cm Pułapka na kuny, koty. Klatka na kuny dwuwejściowa. Zestaw.

Kompletny zestaw łowcy do skutecznego łapania kun, kotów, norek itp. Żywołapka (pułapka na kuny), kamuflaż, wabik i inne akcesoria pozwolą na pozbycie się intruza.

149,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, bobry, lisy i koty. Żywołapka na kunę dwustronna 120x25x25cm.

Pułapka na kuny, lisy, bobry i koty to żywołapka o w solidnej, stalowej konstrukcji. Bogaty zestaw dołączonych akcesoriów pozwoli na uzyskanie największego sukcesu. Produkt Polski.

125,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny do rynny. Tunelowa klatka na kuny do rynny.

Nieduża żywołapka rynnowa na kuny, szczury pozwala na natychmiastowe złapanie i wywiezienie natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali ocynkowanej, o zwiększonej odporności na korozję.

49,00 zł

Zobacz

Pułapka na kunę, lisa, kota, bobra żywołowna. Klatka na kuny 80x34x34cm.

Żywołowna pułapka o wymiarach 80x34x34cm. Bardzo skuteczna w walce z kunami, lisami, czy kotami! Gratisy!

119,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, bobry, borsuki z komorą. Żywołapka na kunę 145x31x36cm.

Pułapka na kuny, lisy, bobry i koty to żywołapka o w solidnej, stalowej konstrukcji. Komora na żywą przynętę zwiększa skuteczność żywołapki! Produkt Polski.

199,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, bobry, lisy i koty z komorą. Klatka na kuny 105x21x21cm.

Pułapka na kuny, lisy, bobry i koty to żywołapka o w solidnej, stalowej konstrukcji. Dołączona komora na żywą przynętę, która zapewni skuteczne działanie pułapki.

119,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, bobry, lisy i koty z komorą. Pułapka żywołowna 120x21x31cm.

Pułapka na kuny, lisy, bobry i koty to żywołapka o w solidnej, stalowej konstrukcji. Bogaty zestaw dołączonych akcesoriów pozwoli na uzyskanie największego sukcesu. Produkt Polski.

149,00 zł 129,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, koty, łasice. Pułapka żywołowna na kunę 82x17x20cm.

Pułapka na kuny pozwoli na pozbycie się natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana z wysokiej jakości stali ocynkowanej, zaopatrzona w mechanizm zapadkowy, który zamyka się po zwolnieniu go przez zwierzę, które wejdzie do wnętrza klatki.

129,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Pułapka na kuny, bobry, wydry, lisy i koty. Żywołapka na kunę 102x29x31cm.

Żywołapka na kuny, bobry i lisy to skuteczny i humanitarny sposób na pozbycie się tych szkodników z Twojego otoczenia. Odpowiednie wymiary i czułe mechanizmy zapewniają wysoką skuteczność chwytania.

139,00 zł

Zobacz

Żywołapka na kuny, koty. Pułapka żywołowna na kunę 82x20x27cm.

Pułapka na kuny i koty to humanitarny i skuteczny sposób na te stworzenia. Czuły mechanizm spustowy nie pozwoli uciec żadnemu zwierzęciu, a wygodny uchwyt pozwoli Ci je wywieźć poza miejsce konfliktowe. Wymiary klatki: 82x20x27cm.

79,00 zł

ZobaczJak złapać kunę do żywołapki?1. Nie dotykaj pułapki gołymi dłońmi, by kuna nie czuła zapachu człowieka.

2. Należy użyć zanęty, jaką zwierze zna i lubi. Wabik należy wkładać do żywołapki na kuny zawsze szczypcami lub w rękawicach. Możesz w tym celu użyć gotowych zanęt lub np. surowego jaja kurzego w skorupce, mięsa, suszonych śliwek. Zimą sprawdzają się zanęty suche, które nie zamarzną (sucha karma dla zwierząt). Staraj się zmieniać zanęty – zwierzęta mają także różne upodobania.

3. Wabik na kuny lepiej wyłożyć w kilku kawałkach niż tylko w jednym. Zwierzęta wtedy muszą sięgać po nią kilka razy, zwiększa to szansę, że poruszą mechanizm spustu. Mięso najlepiej zahaczyć o haczyki tak by nie mogły go ściągnąć. Suchą karmę rozsypać w kilku grupkach.

4. Pułapka na kunę powinna być ustawiona wzdłuż ścian lub na znanej ścieżce, po której wiesz, że przemieszcza się zwierzę.

5. Kunę możesz złapać już pierwszego dnia lub po kilku miesiącach. Najważniejsze to się nie poddawać. Zwierzę w końcu popełni błąd. Zwierzęta na początku są bardzo ostrożne i niepewne wobec nowego przedmiotu, dlatego warto pułapkę dobrze zamaskować np. plandeką tak by zwierzę nie rozpoznało zagrożenia.

6. Przez pierwsze dwa, trzy dni zostaw pułapkę w ogóle nie nastawioną, potem ją nastaw, ale bez zanęty. Niech zwierzę zobaczy, że nie stanowi ona żadnego zagrożenia. Potem postaw zanętę przed pułapką i wokół niej, następnie wsadź trochę zanęty do pułapki (przy samym wejściu) jeśli zanęta zniknie podążaj coraz dalej do wnętrza pułapki. Kuna będzie traktować taką pułapkę jak karmnik z jedzeniem. W końcu popełni błąd i wpadnie.

żywołapkaDowiedz się więcej...
Jak złapać kunę. Żywołapka - skuteczny sposób na kunę.