Żywołapka na szczury. Humanitarna pułapka na szczury.


Żywołapka na szczury to humanitarna pułapka na szczury. Łapie szczury, nie zabija. Pozwala złapać gryzonia bez wyrządzania mu krzywdy. Zwierzę złapane do takiej pułapki na szczury może być przewiezione/przeniesione w inne miejsce. Taka metalowa żywołapka na szczura pozwala na użycie w miejscach występowania zwierząt domowych oraz dzieci.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

Żywołapka na szczury. Łapka na szczury 35x17x20cm

Metalowa pułapka na szczury jest humanitarna. Skutecznie łapie nie zabijając a złapany szczur może zostać później wypuszczony w innym miejscu. Żywołapka na szczury wymiary 35x17x20cm. Grubość drutu 2mm.

42,00 zł 39,00 zł

Zobacz

Żywołapka na szczury, kuny. Łapka na szczury 50x17x20cm.

Nieduża żywołapka na szczury pozwala na natychmiastowe złapanie i wywiezienie natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali ocynkowanej, o zwiększonej odporności na korozję.

79,00 zł 57,00 zł

Zobacz

Łapka, pułapka na szczury. Żywołapka na szczury i myszy 27x11x11cm.

Pułapka żywołowna na szczury i myszy to skuteczny sposób na humanitarne pozbycie się uciążliwych gryzoni z Twojej okolicy. Prosty mechanizm sprężynowy zapewnia wysoką skuteczność i niezawodność działania. Wymiary żywołapki: 27x11x11cm.

24,99 zł

Zobacz

Żywołowna pułapka na szczury. Łapka na szczury 35x17x20cm zielona.

Żywołowna pułapka na szczury 35x17x20cm. Wykonana z solidnego ocynkowanego drutu pozwala na humanitarne chwytanie szczurów. Skutecznie łapie nie zabijając. Łatwa w obsłudze i prosta do czyszczenia.

42,00 zł

Zobacz