Stojak obrotowy do armatki hukowej Deger. Odstraszacz ptaków, dzików.

Bezpłatna dostawa

Cena: 249,00 390,00

    249.00 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 0,00 zł zobacz szczegóły
deger_logo

Stojak obrotowy do armatki hukowej Deger
 - akcesoria rozszerzające działanie armatki hukowej

Firma Deger to renomowany producent armatek hukowych z doświadczeniem sięgającym do 1974r. Armatka hukowa pozwala na znaczne zmniejszenie szkód w uprawach. Zaoszczędź cenny czas dzięki zaawansowanemu systemowi hukowemu. Grodzenia pól to bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Użycie repelentów i innych środków zapachowych wymaga od Ciebie częstego powtarzania zabiegu.

Stojak obrotowy do armatek hukowych DEGER pozwala na znaczne zwiększenie zabezpieczanej powierzchni przed ptakami oraz dziką zwierzyną. Obrotowy stojak dzięki swej budowie zmienia ustawienie armatki hukowej po każdym kolejnym wystrzale a następny huk oddawany jest w innym kierunku. Armatka hukowa stoi wyżej ponad gruntem i dźwięk niesie się dalej. Podłoże nie tłumi dźwięku.

Każdy stojak do armatki odstraszającej posiada specjalny wieszak do zawieszenia butli LPG zasilającej odstraszacz hukowy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów stojak jest odporny na warunki atmosferyczne. 

- Armatki to profesjonalne urządzenia do odstraszania dzików, zwierzyny płowej oraz ptaków z pól uprawnych, plantacji, sadów.
- Prosta konstrukcja i łatwa obsługa. Te dwie cechy zapewniają o jej niezawodności i dużej popularności wśród rolników.
- Odstraszanie hukowe to skuteczny sposób na szpaki doceniany przez sadowników. 

armatki deger odstraszanie szpaków

Odstraszanie przy pomocy armatki hukowej jest uznana za jedną z najlepszych metod płoszenia zwierząt. Pozwoli Ci na znaczne ograniczenie strat wyrządzanych przez dzikie zwierzęta i ptaki na terenach rolnych.


Armatki hukowe to rozwiązania rekomendowane przez organizacje łowieckie oraz jednostki uniwersyteckie na całym świecie. 

armatka hukowa, odstraszacz szpaków, sposób na szpaki

Zalety: 
 
- Prosta konstrukcja
- Łatwa obsługa
- Niezawodność
 
 deger, armatka na dziki, armatka na ptaki

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zastosowanie:

Zwiększenie zasięgu działania armatki hukowej. Zwierzyna (ptaki, dziki, jelenie) jest jeszcze bardziej zdezorientowana, gdyż wystrzały dochodzą z różnych kierunków.


 

Zestaw zawiera:

- Stojak obrotowy Deger DBS-RT
- Karta gwarancyjna
 
UWAGI: przed użyciem należy koniecznie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz zaleceniami producenta. 
 
Przed zakupem urządzenia należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska  z dnia 12 października 2011 r. zakazuje się  umyślnego zabijania, oraz okaleczania i chwytania zwierząt objętych ochroną, ale także zakazuje się m.in. umyślnego płoszenia i niepokojenia zwierząt. W szczególnych przypadkach można ubiegać się o zezwolenie na płoszenie zwierząt od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w przypadku braku rozwiązań alternatywnych). 
 
 
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Produkty pokrewne

Odstraszacz szpaków, ptaków, dzików. Armatka hukowa Deger DBS-MC.

Armatka hukowa do profesjonalnego odstraszania dzików, zwierzyny płowej i ptaków. Zabezpiecza pola, plantacje i sady przed zwierzętami wyrządzającymi szkody w uprawach.

770,00 zł

Zobacz

BESTSELLER

Armatka na ptaki, dzii. Armatka hukowa Deger DBS-E.

Elektroniczna Armatka hukowa z zegarem Deger DBS-E to najlepszy odstraszacz szpaków i dzików. Odstraszanie ptaków i dzikich zwierząt z pól jest efektywne jak nigdy. Akumulator i ładowarka GRATIS!

999,00 zł

Zobacz