Zabójczo skuteczny środek na osy. Preparat na osy i szerszenie. 3x150ml.

178,50 zł

Cena jednostkowa:
39,67 zł/100 ml


  • Dostępny Brak
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikatorPreparat na osy i szerszenie w samoopróżniającym się kartuszu.

Lato i jesień to czas kiedy osy i szerszenie są dla nas szczególnie uciążliwe. Niebezpieczeństwo użądlenia przez osę, a tym bardziej przez szerszenia niesie ze sobą poważne skutki, zwłaszcza u osób starszych, dzieci i uczulonych na jad os. Nic więc dziwnego, że wpadamy w panikę, kiedy osy i szerszenie postanawiają założyć gniazdo właśnie u nas na poddaszu czy garażu.

ONE SHOT DIPTRON Fogger- to bardzo mocny preparat na osy natychmiastowo zabijąjacy insekty. Środek na szerszenie i osy w specjalnym samoopróżniającym się sprayu.

Jak zlikwidować gniazdo os lub szerszeni?

Środek na osy wystarczy postawić na środku pomieszczenia, w którym znajduje się gniazdo os lub szerszeni, wcisnąć do końca spust i opuścić pomieszczenie. W ciągu 10 minut pomieszczenie wypełni mgła insektycydu, która skutecznie pozwoli pozbyć się os i szerszeni. Pojedynczy kartusz (150ml) wystarczy do dezynsekcji mieszkania o kubaturze ok. 80 m3.

Pozwala na zlikwidowanie gniazda os i szerszeni. Jeśli gniazdo znajduje się na zewnątrz możesz zamontować kartusz przy pomocy taśmy klejącej do długiej tyczki. Włączony spray działa jak gaśnica na osy. Przybliż preparat do gniazda w celu wyeliminowania os/szerszeni oraz ich larw (czerwi) znajdujących się w gnieździe.

Ze względu na swój skład nadaje się do zwalczania zarówno owadów biegających jak i latających. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, lokalach, piwnicach, poddaszach, garażach itp.

Insektycyd do przeprowadzania profesjonalnej dezynsekcji, do użytku powszechnego. Skuteczny sposób na osy i szerszenie!
 
preparat na osy, środek na szerszenie, spray na osy, sposób na osy, jak pozbyć się os

Zastosowanie 

- preparat osy
- środek na szerszenie


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na osy i szerszenie

Preparat na osy działa jako samoopróżniający się kartusz. Wyobrazić to sobie można jako działanie granatu dymnego. Po wciśnięciu do oporu przycisku środek owadobójczy jest stale uwalniany, aż do opróżnienia opakowania. W tym czasie nie należy przebywać w pobliżu insektycydu a po dezynsekcji wywietrzyć pomieszczenie.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 
 
Odpowiedni dla miejsc, w których przebywają zwierzęta domowe.
Produkt przeznaczony do odymiania.


Pojemność: 3x 150 ml

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na osy: 50 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3 godzin.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych.
- czas uzyskania właściwości owadobójczych 4 h.
- działanie środka utrzymuje się przez okres 7 dni od zastosowania.

Zawiera:

Etofenproks 10%
Numer CAS: 80844-07-1
Numer WE: 407-980-2

Butoksylan piperonylu 20%
Numer CAS: 51-03-6
Numer WE: 200-076-7

KARTA CHARAKTERYSTYKI

POZWOLENIE NR.: 6659/16
UWAGA: Nie należy stosować preparatu na osy i szerszenie w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 
 
 

Zobacz podobne produkty

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie