Naturalny preparat na krety i nornice z nawozem Vaco. Granulat 1kg.

22,99 zł

Cena jednostkowa:
2,30 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Naturalny preparat na ślimaki z nawozem Vaco. Granulat 1kg.


Naturalny preparat na krety i nornice z nawozem Vaco jest ekologicznym produktem łączącym zalety repelentu i nawozu do roślin. Przy regularnym i całorocznym stosowaniu granulatu do trawników, krety i nornice opuszczą chroniony obszar. Preparat na krety Vaco to zbilansowana mieszanka mikroskładników pokarmowych odżywiająca rośliny. Za sprawą odpowiednio dobranych składników środek na krety nie tylko nawozi rośliny, lecz przede wszystkim w naturalny sposób pozwala zwalczyć nornice i krety w uprawach rolniczych, warzywnych, roślin ozdobnych, na trawnikach, w ogrodach działkowych i przydomowych.

Jesli wciąz walczysz z nornicami i nie wiesz jaki jest skuteczny sposób na kreta? Chcesz zlikwidować kopce kreta w sposób naturalny i bezpieczny? Jednym z powszechnych i skutecznych sposobów na pozbycie się kretów i nornic drążących tunele jest stosowanie specjalnej mieszanki Vaco. Odstraszacz kreta w połączeniu z pełnowartościowym nawozem pozwala na pozbycie się problemu ze szkodnikiem i jednocześnie zasilenie trawnika i roślin ogrodowych w niezbędne składniki mineralne.

Podwójna korzyść - ekologiczny środek na krety i nawóz


Wapń z magnezem stanowią składniki odżywcze, które polepszają wykorzystanie azotu w glebie i regulują jej odczyn, eliminując zakwaszenie. Magnez z żelazem wpływają na syte zabarwienie trawnika. Zeolitowy składnik nawozu zawiera nieprzyjemne dla kretów substancje aromatyczne, co powoduje ucieczkę zwierząt występujących na nawożonej powierzchni. Przy regularnym i całorocznym stosowaniu granulatu do trawników, krety przestaną tworzyć nowe kretowiska. Nawóz do trawników można stosować do wszystkich rodzajów trawników. Nawóz zawiera mikroskładniki.


odstraszacz kreta, sposób na kreta, jak pozbyć się kreta, odstraszacz na kreta, środek na krety, środek na krety, środek na krety, preparat odstraszający krety, preparat odstraszający nornice, co odstrasza krety,Właściwości:


- Naturalny preparat na krety i nornice
- Nie zawiera substancji biobójczych
- Podwójne działanie - odstrasza krety i nawozi rośliny
1kg na 150m² lub 20 kopców

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Miejsce użycia
 
Nawóz na krety Vaco jest produktem łączącym zalety repelentu i nawozu do roślin. Posiada szeroki zakres zastosowania min. na lotniskach, ziemnych konstrukcjach hydrotechnicznych, nasypach kolejowych, ogródkach działkowych, polach i wielu innych miejscach.  Może być stosowany bez obaw w przydomowych ogrodach. Przy regularnym i całorocznym stosowaniu granulatu do trawników, krety przestaną tworzyć nowe kretowiska. Nawóz do trawników można stosować do wszystkich rodzajów trawników. Nawóz zawiera mikroskładniki.
 
Zalecenia

Preparat na krety należy stosować od marca do września w odstępach 2-3 tygodniowych w dawkach 50 g nawozu na 2 m2 trawnika. Nawóz rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po jego skoszeniu. Nie stosować w czasie dużego nasłonecznienia i silnego wiatru.

skład:
mieszania wodorofosforanu wapnia i gipsu
 
W opakowaniu znajduję się:
 
- Nawóz na krety VACO 1 szt.  
- Pojemność: 1 kg.


Działa na: 

- Krety

Kod EAN: 5901821957533
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 


Zobacz podobne produkty

Odstraszacz kun, szczurów, myszy. Odstraszacz na kuny wodoodporny.

Odstraszacz kun, szczurów, myszy. Odstraszacz na kuny wodoodporny.

Odstraszacz kun Kemo do domu wytwarza niesłyszalne dla ludzi, agresywne sinusoidalne ultradźwięki, które odstraszają zwierzęta. Dzięki odporności na wodę i zabrudzenia urządzenie to można montować na zewnątrz.

179,00 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz węży sejsmiczny. Odstraszacz na żmije, zaskrońce KEMO.

Odstraszacz węży sejsmiczny. Odstraszacz na żmije, zaskrońce KEMO.

Odstraszacz węży KEMO odstraszający żmije, zaskrońce, padalce i in. za pomocą agresywnych sygnałów sejsmicznych. Odstraszacz na żmije jest wodoodporny. Innowacyjna metoda odstraszania, alternatywa dla chemii!

127,00 zł

Sprawdź teraz

1kg Trutka na myszy, gryzonie. Effect rodent pasta difenakum.

1kg Trutka na myszy, gryzonie. Effect rodent pasta difenakum.

Effect Rodent trutka na myszy pasta w saszetkach. Zabójczo skuteczna - wystarczy jedno karmienie. Difenakum 0,05g/kg.

34,99 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz zwierzyny leśnej Kemo M161.

Odstraszacz zwierzyny leśnej Kemo M161.

Odstraszacz kun Kemo M161 to produkt wysokiej jakości, który jest alternatywą dla armatek hukowych w walce z niepożądaną obecnością kun i dzikich zwierząt takich jak dziki, jelenie, bobry czy wydry. Daleki zasięg (do 300 m) dzięki załączonemu głośnikowi.

119,00 zł

Sprawdź teraz

Zasilacz sieciowy 9V 200mA. Do BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR.

Zasilacz sieciowy 9V 200mA. Do BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR.

Zasilacz sieciowy 9V jest kompatybilny z produktami BirdAway, ANIMAL-AWAY PLUS, ANIMAL-AWAY PIR, Kemo M069N.

19,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie