STV Defenders
Solarny odstraszacz kretów STV 757. 900 m2! Bateria słoneczna!

Solarny odstraszacz kretów STV 757. 900 m2! Bateria słoneczna!

Cena: 99,00 129,00

Skuteczne połączenie
Środek na krety, nornice. No-Mole Ultra Fogger.
Środek na krety, nornice. No-Mole Ultra Fogger.

Cena: 29,99 zł

Bawarska pułapka na krety i nornice 1 sztuka.
Bawarska pułapka na krety i nornice 1 sztuka.

Cena: 9,99 zł

Wyjątkowo skuteczny

Solarny odstraszacz kretów model STV-757 to wysokiej klasy urządzenie brytyjskiej marki STV Defenders specjalizującej się w odstraszaniu zwierząt. Jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię w promieniu 15 metrów od miejsca emisji dźwięków. W przypadku występowania problemu z kretami na większym obszarze zaleca się użycie kilku urządzeń STV-757. Odstraszacz kretów zasilany jest za pomocą wbudowanych akumulatorów 1.2V AA Ni-MH ładowanych słonecznie. Nadaję się wyłącznie do użytku zewnętrznego. Solarny odstraszacz kretów powinien zostać usunięty w przypadku zamarznięcia gleby oraz powodzi. To wyjątkowo skuteczny sposób na kreta - urządzenie emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości, które sprawiają duże uczucie dyskomfortu odstraszanym zwierzętom. Odstraszacz na krety może również posłużyć jako odstraszacz nornic, myszy polnych, wiewiórek, susłów oraz innych mniejszych zwierząt których obecności nie chcielibyśmy doświadczyć w najbliższej okolicy. Odstraszacz kretów jest w stanie zabezpieczyć około 900 metrów kwadratowych powierzchni. 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz kretów emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości, okoliczne gryzonie nie mają możliwości przyzwyczajenia się do działania urządzenia. Odstraszacz na krety emituje dźwięki co 50 sekund przez 24 godziny dziennie. Emitowanym dźwiękom towarzyszą wibracje wewnątrz pręta odstraszacza. Brak negatywnego wpływu na słuch zwierząt domowych, jest dla nich w 100% bezpieczny i niegroźny. 

solarny odstraszacz kretów, sposób na kreta, jak się pozbyć kreta, jak odstraszyć krety, sposób na nornice
Właściwości

- emituje niskie dźwięki o zmiennej częstotliwości
- odstrasza krety, nornice, myszy polne, wiewiórki, susły, itp. ,
- odstraszacz kretów posiada wbudowany panel solarny który pozwala na nieprzerwaną prace bez użycia dodatkowych baterii.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Sposób działania

Odstraszacz kretów wykorzystuje do działania panele solarne które ładują wbudowany akumulator, dzięki czemu odstraszacz na krety może działać zarówno w nocy jak i w pochmurne dni. Nie potrzebuje do działania dodatkowych źródeł zasilania i ładowania, jest zupełnie samowystarczalny. 

Miejsce działania

Odstraszacz na krety może zostać zamontowany w ogrodzie, trawniku, na działce oraz w wielu innych miejscach gdzie odnotowano obecność kretów oraz innych zwierząt. Montując urządzenie należy zwrócić uwagę na rodzaj podłoża w którym ma zostać on umieszczony. W przypadku suchych, piaskowych, wiotkich podłoży obszar ochrony będzie mniejszy, fale dzwiękowe oraz wibracje gorzej rozchodzą się w tego typu glebach. Najbardziej zadowalający efekt można uzyskać w przypadku umieszczenia urządzenia w glebie ubitej oraz gliniastej, wilgotnej. Pierwsze efekty działania odstraszacza kretów są widoczne już po około 5 dniach, jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć większy obszar terenu przed szkodnikami warto zaopatrzyć się w większą ilość urządzeń, które powinny być wtedy rozmieszczone mniej więcej w odległości około 30 metrów między sobą. Solarny odstraszacz kretów nadaje się do zabezpieczenia terenu przed niszczącą działalnością ssaków kretowatych. Odstraszacz należy umieścić w miejscu bezpośredniego nasłonecznienia, z daleka od zwisających drzew gałęzi oraz miejsc zacienionych. Solarny odstraszacz na krety nie powinien być wbijany czy też wciskany na siłę do ziemi. Odstraszacz na krety powinien zostać zakopany do wysokości podstawy główki urządzenia, zapewniając dobry kontakt trzonka z otaczającą glebą. Odstraszanie kretów odbywa się poprzez emisje dźwięków w interwale czasowym wynoszącym 50 sekund. Krety znajdujące się w okolicy odstraszacza zostaną zmuszone do zmiany otoczenia. Wbudowane ogniwo słoneczne powinno być regularnie czyszczone za pomocą wilgotnej szmatki w celu usunięcia potencjalnych zanieczyszczeń wynikłych podczas naturalnej eksploatacji odstraszacza. Dzięki wbudowanym akumulatorom jest w stanie pracować w nocy jak i również podczas słabiej nasłonecznionych dni. Odstraszacz kretów jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz jest bezpieczny dla zwierząt domowych. 

Specyfikacja:

- zasięg działania: 900 m2,
- zmienna częstotliwość działania
- akumulator: Ni-MH 1,2 V 
 


W opakowaniu znajduję się:

- odstraszacz na krety, 
- instrukcja obsługi,
- 12 miesięczna gwarancja producenta. 
Solarny odstraszacz kretów STV 757. 900 m2! Bateria słoneczna!
Solarny odstraszacz kretów STV 757. 900 m2! Bateria słoneczna!
Solarny odstraszacz kretów STV 757. 900 m2! Bateria słoneczna!
Solarny odstraszacz kretów STV 757. 900 m2! Bateria słoneczna!
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder