STV Defenders
Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni elektryczny 3 szt. STV 728

Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni elektryczny 3 szt. STV 728

Cena: 129,00 149,00

Prosty w użyciu

Odstraszacz myszy Sonic Repellers The Big Cheese STV 728 jest zestawem 3 innowacyjnych urządzeń renomowanej brytyjskiej firmy STV. Te zaawansowane urządzenia charakteryzuje niezwykła prostota w użyciu i działaniu. Odstraszacz myszy montowany jest do zwykłego kontaktu i pasuje do każdego wnętrza. Urządzenia wystarczy wyjąć z opakowania a następnie podłączyć do gniazdka o napięciu 230V aby rozpoczęły pracę - zaświeci się czerwoną dioda, która daje nam jednoznaczny sygnał o działaniu urządzenia. Świetnie sprawdza się w miejscach, które często nie są zamieszkałe np. domki letniskowe. 

Bezpieczny dla środowiska

 

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy jest urządzeniem bezpiecznym dla środowiska. Odstraszacz gryzoni generuje ultradźwięki słyszalne przez myszy, szczury oraz inne gryzonie, pozostając niesłyszalnym dla ludzi i zwierząt domowych. Może być z powodzeniem stosowany w miejscach gdzie zakazane jest używanie rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych. Ultradźwiękowe odstraszacze myszy są bezpieczne dla dzieci oraz zwierząt domowych.

 

Duży zasięg działania

 

Każdy zestaw zawiera 3 sztuki. Pozwala to na zabezpieczenie dużych pomieszczeń (do 120m²) lub trzech mniejszych. Pojedyncze urządzenie zabezpiecza powierzchnie do 37m². Odstraszacz myszy powinien być używany wyłącznie wewnątrz pomieszczeń, w których ultradźwięki mogą się swobodnie rozchodzić. 

 

 odstraszacze ultradźwiękowe, ultradźwięki, odstraszacz mysz, odstraszacz szczur

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zastosowanie
 
Odstraszacz na myszy znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, spiżarniach, szpitalach, placówkach dydaktycznych, restauracjach oraz wielu innych miejscach gdzie używanie tradycyjnych metod chemicznych oraz mechanicznych jest zabronione. Eleganckie wykonanie, oraz kolory sprawiają, że urządzenia nie rzucają się w oczy, są dyskretne i pasują do każdego wnętrza.
 
Sposób działania
 
Odstraszacze generują ultradźwięki - dźwięki o wysokiej częstotliwości słyszalne przez gryzonie. Dźwięki te wywołują uczucie wysokiego dyskomfortu i ciągły niepokój prowadzący do notorycznego stresu u myszy oraz szczurów. Myszy oraz szczury zostają zmuszone do opuszczenia miejsc znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia. Nie należy zasłaniać urządzenia zasilającego, może to powodować ograniczenie działania.
 
 
Czas odstraszania
 
Odstraszacz na myszy powinien być uruchomiony przez 24h dziennie siedem dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej skuteczności. Pierwsze efekty zwalczania niechcianych zwierząt są już widoczne po kilku dniach od używania. Całkowity proces odstraszania gryzoni może trwać maksymalnie do 6 tygodni.
 
Specyfikacja:
 
- napięcie: 230V,
- wymiary: 5,5 x 7,5 cm,  
- waga: 100g,
- zasięg działania do 37m².
 
Zestaw zawiera:
 
- 3 x ultradźwiękowy odstraszacz myszy, szczurów i gryzoni STV 728
Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni elektryczny 3 szt. STV 728
Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni elektryczny 3 szt. STV 728
Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni elektryczny 3 szt. STV 728
Odstraszacz myszy, szczurów, gryzoni elektryczny 3 szt. STV 728
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder