Odstraszacz kotów do ogrodu ANIMAL-AWAY

199,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Skuteczny odstraszacz kotów do ogrodu

Odstraszacz kotów Animal-Away PIR pozwala na wyjątkowo skuteczne pozbyć się kotów z ogrodu. Odstraszacz zwierząt emituje ultradźwięki - dźwięki o wysokiej częstotliwośći (23,000 Hz) które są niesłyszalne przez ucho ludzkie. Dźwięki te są jednak wyjątkowo nieprzyjemne i drażniące dla samych zwierząt, sprawiają im uczucie dużego dyskomfortu zmuszając je w konsekwencji do zmiany miejsca położenia. Metoda odstraszania ultradźwiękami cechuję się wysoką skutecznością na tle innych dostępnych metod odstraszania. Zabezpiecza teren przed niepożądaną obecnością zwierząt takich jak koty, psy, króliki, wiewiórki itp. 

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Emitowane ultradźwięki wpływają na układ słuchowy odstraszanych zwierząt. Odstraszacz na koty jest dla samych zwierząt jednak w 100% bezpieczny, ultradźwięki nie kolidują również z działaniem telewizji, nie mają wpływu na prace elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych oraz innych sprzętów elektronicznych i elektrycznych.  

Zasięg działania

Odstraszacz ultradźwiękowy na koty Animal-Away PIR został wyposażony w zaawansowany podczerwony pasywny system wykrywania typu PIR. Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt pozwala na monitorowanie obszaru w kształcie półkola o kącie 70 stopni na odległości 18 metrów. Pamiętaj by przed urządzeniem nie stały żadne przednioty lub rośliny! Ultradźwięki wymagają przestrzeni by móc swobodnie się rozchodzić i skutecznie odstraszać koty.

Łatwy montaż

Urządzenie można zamontować bezpośrednio do ściany lub ogrodzenia lub wbić w dowolnym miejscu ogrodu przy pomocy załączonego do zestawu stojaka. 

odstraszacz na psy

Właściwości:

- skutecznie odstrasza koty, psy, króliki, wiewiórki,
- emituje niesłyszalne ultradźwięki o częstotliwości 23,000 Hz.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Miejsce odstraszania

Odstraszacz kotów ultradźwiękowy może zostać zamontowany w ogródku działkowym, przed domem na trawniku, w sadzie oraz w wielu innych miejscach które mogą być narażone na niepożądaną obecność takich zwierząt jak koty, psy, króliki, wiewiórki. 

Sposób użycia

- usuń główny moduł z osłony mocującej poprzez umieszczenie cienkiego, tępego ostrza z tyłu urządzenia i przekręceniu go delikatnie. Moduł się wysunie.
- rozsuń osłonę komory na baterie znajdująca się z tyłu głównego modułu i umieść tam nową 9V baterię alkaliczną.
- wstaw ponownie moduł główny wciskając go w osłonę mocującą. Użyj śruby, aby przymocować osłonę do plastikowego palika, a następnie umieść palik w ziemi, aby osłona była na wysokości 30 - 40 cm ponad ziemią. Możesz także zamontować osłonę pomiędzy 30 - 40 centymetrami nad ziemią na ścianie lub paliku. 
- włącz przełącznik na pozycję "ON". Wbudowana wewnątrz soczewki czerwona dioda zacznie świecić po czasie nagrzewnia równym w przybliżeniu 30 sekundom, w celu potwierdzenia wykrywania oraz emisji fal ultradźwiękowych.
- Pozostaw odstraszacz zwierząt Animal-Away na 24 godziny. 
Jeżeli czerwona dioda nie zapala się w obrębie chronionego obszaru, najwyższy czas wymienić baterię. W celu wymiany baterii przekręć przełącznik zasilania na pozycję "OFF" i powtórz kroki od 1 - 2 oraz wstaw moduł główny wciskając go w osłonę mocującą. Specyfikacja:

- wymiary: 114 x 88 x 60 mm,
- waga: 180 gram (moduł główny + osłona),
- zasilanie: 9V (1 x 9V bateria alkaliczna),
- moc: prąd czuwania: 0.16 mA, 
- częstotliwość: około 23,000 Hz,
- zasięg działania: półkolisty obszar o kącie rozwarcia 70 stopni, odległość do 18 metrów,
- akcesoria: śruby, plastikowy palik (45 cm).
Uwagi dodatkowe:

- wyłącz odstraszacz zwierząt Animal-Away jeżeli Twoje zwierze przebywa w chronionym obszarze.
- Jeżeli ktokolwiek przebywa w chronionym obszarze wyłącz baterie w celu wydłużenia czasu życia baterii.
- Nie zanurzaj urządzenia w wodzie czy innych cieczach.
- Nie modyfikuj ani nie reguluj wewnętrznych elementów urządzenia. Przykrywanie lub malowanie przedniej części głośnika może uszkodzić urządzenie lub spowodować jego złe funkcjonowanie.
- System wykrywający PIR włącza się i wyłącza gdy wykryje ruch.
- Upewnij się, że soczewka jest czysta. Nie dotykaj soczewki. Użyj wilgotnej szmatki i usuń delikatnie brud. Nie używaj benzyny, alkoholu czy rozcieńczalnika do farb.
- Jeżeli używasz Animal-Away w zamkniętych pomieszczeniach upewnij się, że Twój kot czy pies ma możliwość ucieczki. 

W zestawie znajduję się:

- odstraszacz ultradźwiękowy Animal-Away PIR.
- akcesoria montażowe,
- instrukcja obsługi.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

19,37 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie