Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.

145,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER nadaję się do zabezpieczenia miejsc o dużych powierzchniach dochodzących do 550 m2. Urządzenie skutecznie odstrasza pchły, prusaki, mrówki, pluskwy, pająki, mole oraz wszelkiego rodzaju inne insekty. Odstraszanie ultradźwiękami to innowacyjna metoda odstraszania. Odstraszacz DUO-PRO pozwala szybko pozbyć się karaluchów.

Bezpieczny dla ludzi

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 25.000 Hz do 65.000 Hz. Emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki czemu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz. Dźwięki emitowane przez odstraszacz myszy Duo-Pro Pestrepeller pozostają poza słyszalnością człowieka. Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych. 

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz karaluchów został wyposażony w dwa głośniki które emitują dźwięki o ciśnieniu akustycznym dochodzącym do 135 dB. Odstraszacz zabezpiecza powierzchnię 550 m2. Nie należy umieszczać urządzenia bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach. Absorbują one ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER nie powinien być zasłaniany np. przez meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane oraz strop betonowy. Przenikają przez pojedynczą warstwę płyty regipsowej. Ultradźwięki przenikają przez tkaniny, tekstylia, tapety - skutecznie odstraszają owady.Właściwości

- innowacyjna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- skutecznie odstrasza owady,
- zabezpiecza powierzchnię do 550 m2,
- niski pobór prądu ≈ 1.5 W. 

© odstraszanie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Proces odstraszania

Owady porażane emitowanym sygnałem ultradźwięków zostają zmuszone do zmiany miejsca w którym przebywają. Odstraszacz karaluchów dzięki niskiemu poborowi mocy (1.5W) może być uruchomiony całą dobę. Odstraszane szkodniki już po pierwszych dniach zaczną wychodzić ze swoich kryjówek. Można wówczas uzupełnić działanie odstraszacza o klejowe pułapki na karaluchy i prusaki

Tryby działania:

- Tryb DUO: odstraszacz ultradźwiękowy emituje przerywane fale o zmiennej częstotliwości, kóre będą emitowane zarówno z dwóch głośników jak i przetwornika. Tempo emitowanej częstotliwości w trybie DUO jest normalną pracą odstraszacza i może być delikatnie słyszalne przez ludzi i zwierzęta domowe. 
- Tryb TRANS: fale o zmiennej częstotliwości będą emitowane przez system przetwornika.
- Tryb ULTRA:przerywane fale impulsowe będą emitowane przez system podwójnego głośnika. 
- Tryb TEST: Odstraszacz ultradźwiękowy obniży sygnał wyjściowy do zakresu słyszalności ucha ludzkiego w celu sprawdzenia urządzenia, jeżeli urządzenie znajduje się w trybie TEST. Wyemitowany przenikliwy, wstrząsający, nie wyregulowany dźwięk przypominający syrenę, imituje dźwięk jaki stale słyszą zwierzęta. Nie powinno stosować się tej funkcji blisko ucha. 

Sposób użycia:

- wyjmij odstraszacz ultradźwiękowy z pudełka,
- podłącz urządzenie do standardowego gniazdka sieciowego,
- uruchamiając urządzenie pierwszy raz należy skorzystać z trybu "TEST" w którym będzie można zweryfikować prace urządzenia. Donośny pisk który wydobędzie się z odstraszacza symuluje ten który słyszą odstraszane owady. Prawda, że to nieprzyjemne? Kto by chciał przebywać w takim pomieszczeniu?
 
Specyfikacja:

- wymiary: 119 x 98 x 98 mm
- waga: 180 gram,
- zasilanie: 220-240 V,
- pobór prądu: 1.5 W,
- kąt emisji ultradźwięków: 260 stopni.
- częstotliwość emitowanych ultradźwięków: 25,000 Hz - 65,000 Hz. 
 

W opakowaniu znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- odstraszacz ultradźwiękowy,
- zasilacz sieciowy.

Zobacz podobne produkty

Płytka na owady. Płytka na muchy, komary, mrówki, mole, meszki Bros.

Płytka na owady. Płytka na muchy, komary, mrówki, mole, meszki Bros.

Skuteczna płytka owadobójcza BROS. Płytka na zwalczania owadów latających (muchy, komary, meszki, muszki owocówki i mole odzieżowe) oraz mrówek w pomieszczeniach. Nawet do 2 miesięcy ochrony.

19,99 zł

Sprawdź teraz

Płytka owadobójcza No Pest®. Płytka na owady latające i biegające.

Płytka owadobójcza No Pest®. Płytka na owady latające i biegające.

  • Polecamy

Skuteczna płytka owadobójcza No Pest. Płytka na zwalczania owadów latających takich jak muchy, komary, meszki, muszki owocówki i mole odzieżowe oraz owadów biegających jak prusaki, karaluchy czy mrówki. Nawet do 4 miesięcy ochrony.

9,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie