LEAVEN
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.

Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 114,00

Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER nadaję się do zabezpieczenia miejsc o dużych powierzchniach dochodzących do 550 m2. Urządzenie skutecznie odstrasza pchły, prusaki, mrówki, pluskwy, pająki, mole oraz wszelkiego rodzaju inne insekty. Odstraszanie ultradźwiękami to innowacyjna metoda odstraszania. Odstraszacz DUO-PRO pozwala szybko pozbyć się karaluchów.

Bezpieczny dla ludzi

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 25.000 Hz do 65.000 Hz. Emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki czemu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz. Dźwięki emitowane przez odstraszacz myszy Duo-Pro Pestrepeller pozostają poza słyszalnością człowieka. Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych. 

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz karaluchów został wyposażony w dwa głośniki które emitują dźwięki o ciśnieniu akustycznym dochodzącym do 135 dB. Odstraszacz zabezpiecza powierzchnię 550 m2. Nie należy umieszczać urządzenia bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach. Absorbują one ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER nie powinien być zasłaniany np. przez meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane oraz strop betonowy. Przenikają przez pojedynczą warstwę płyty regipsowej. Ultradźwięki przenikają przez tkaniny, tekstylia, tapety - skutecznie odstraszają owady.Właściwości

- innowacyjna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- skutecznie odstrasza owady,
- zabezpiecza powierzchnię do 550 m2,
- niski pobór prądu ≈ 1.5 W. 

© odstraszanie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Proces odstraszania

Owady porażane emitowanym sygnałem ultradźwięków zostają zmuszone do zmiany miejsca w którym przebywają. Odstraszacz karaluchów dzięki niskiemu poborowi mocy (1.5W) może być uruchomiony całą dobę. Odstraszane szkodniki już po pierwszych dniach zaczną wychodzić ze swoich kryjówek. Można wówczas uzupełnić działanie odstraszacza o klejowe pułapki na karaluchy i prusaki

Tryby działania:

- Tryb DUO: odstraszacz ultradźwiękowy emituje przerywane fale o zmiennej częstotliwości, kóre będą emitowane zarówno z dwóch głośników jak i przetwornika. Tempo emitowanej częstotliwości w trybie DUO jest normalną pracą odstraszacza i może być delikatnie słyszalne przez ludzi i zwierzęta domowe. 
- Tryb TRANS: fale o zmiennej częstotliwości będą emitowane przez system przetwornika.
- Tryb ULTRA:przerywane fale impulsowe będą emitowane przez system podwójnego głośnika. 
- Tryb TEST: Odstraszacz ultradźwiękowy obniży sygnał wyjściowy do zakresu słyszalności ucha ludzkiego w celu sprawdzenia urządzenia, jeżeli urządzenie znajduje się w trybie TEST. Wyemitowany przenikliwy, wstrząsający, nie wyregulowany dźwięk przypominający syrenę, imituje dźwięk jaki stale słyszą zwierzęta. Nie powinno stosować się tej funkcji blisko ucha. 

Sposób użycia:

- wyjmij odstraszacz ultradźwiękowy z pudełka,
- podłącz urządzenie do standardowego gniazdka sieciowego,
- uruchamiając urządzenie pierwszy raz należy skorzystać z trybu "TEST" w którym będzie można zweryfikować prace urządzenia. Donośny pisk który wydobędzie się z odstraszacza symuluje ten który słyszą odstraszane owady. Prawda, że to nieprzyjemne? Kto by chciał przebywać w takim pomieszczeniu?
 
Specyfikacja:

- wymiary: 119 x 98 x 98 mm
- waga: 180 gram,
- zasilanie: 220-240 V,
- pobór prądu: 1.5 W,
- kąt emisji ultradźwięków: 260 stopni.
- częstotliwość emitowanych ultradźwięków: 25,000 Hz - 65,000 Hz. 
 

W opakowaniu znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- odstraszacz ultradźwiękowy,
- zasilacz sieciowy.
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.
Odstraszacz karaluchów DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na karaluchy.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

dzięki temu urządzeniu mój strych jest bezpieczny, a ja śpię spokojnie! :)
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder