Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco 300 ml.

19,99 zł

Cena jednostkowa:
6,66 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Skuteczne rozwiązanie

ECO Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco to opracowana formuła ekstraktów roślinnych, które działają silnie odstraszająco na zwierzęta. Nadaje się idealnie do zabezpieczenia pomieszczeń takich jak strychy, piwnice, garaże przed kuną i innymi szkodnikami jak również do powszechnego użytku w ogrodzie. Spray jest produktem ekologicznym, nie zawiera substancji toksycznych, dlatego z powodzeniem może być stosowany w pobliżu dzieci i zwierząt domowych. 

jak pozbyć się kuny, kemo, odstraszacz kun, pułapka na kuny, sposób na kuny, spray na kuny, środek na kuny, odstraszacz na kuny

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Produkt posiada szerokie spektrum działania, jego receptura zawiera tylko naturalne ekstrakty roślinne i zniechęca zwierzęta do przebywania w miejscu zastosowania, takich jak strychy, pomieszczenia gospodarcze, ogrody, cmentarze, parki, obiekty sportowe, rośliny, pojazdy. Chroni rośliny przed podgryzaniem, chroni ogród przed szkodnikami, chroni kable samochodowe przed przegryzaniem. Aerozol do stosowania w pomieszczeniach i na terenach otwartych. Ulega biodegradacji, jest całkowicie biodegradowalny.

Zwalcza:

- kuny, lisy, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne, zające, króliki, karczowniki i inne.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć i opryskiwać miejsca, które chcemy zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem zwierząt. Chronioną powierzchnię całkowicie opryskać preparatem. W przypadku gryzienia kabli elektrycznych zaleca się spryskanie kawałka ściereczki (szmatki) i położenie (obwiązanie) jej na kablach. Stosowanie na krety i nornice w przypadku kiedy ogród został zaatakowany przez szkodniki. Nasączyć kawałki gąbki (tampony), otworzyć pojedyncze kopce w ziemi i umieścić w nich nasączone gąbki, uszczelnić go tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz podziemnych korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Czas działania:

Środek o długim czasie działania: przy bezdeszczowej pogodzie do 12 tygodni, przy deszczowej pogodzie do 8 tygodni. Skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu, zabezpiecza do 4m2 powierzchni.

Pojemność:

- 300 ml.
 
Kod EAN: 
5901821957472

W zestawie:


- 1x odstraszacz na kuny w sprayu 300 ml
 

Zobacz podobne produkty

Preparat na kuny Pest Protect. Środek odstraszający lisy, łasice i kuny 200ml.

Preparat na kuny Pest Protect. Środek odstraszający lisy, łasice i kuny 200ml.

Preparat na kuny, lisy, łasice Pest Protect to skuteczny odstraszacz w koncentracie do stosowania jako oprysk lub do nanoszenia punktowego w celu stworzenia odstraszającej bariery. Pojemność 200ml.

62,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie