Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco 300 ml.

  • 5/5
  • (opinii: 1)

19,99 zł

  • Dostępny Towar dostępny
  • Kup teraz, wyślemy dzisiaj Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 11,00 zł (szczegóły)

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Skuteczne rozwiązanie

ECO Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco to opracowana formuła ekstraktów roślinnych, które działają silnie odstraszająco na zwierzęta. Nadaje się idealnie do zabezpieczenia pomieszczeń takich jak strychy, piwnice, garaże przed kuną i innymi szkodnikami jak również do powszechnego użytku w ogrodzie. Spray jest produktem ekologicznym, nie zawiera substancji toksycznych, dlatego z powodzeniem może być stosowany w pobliżu dzieci i zwierząt domowych. 

środek na karaluchy, na pluskwy, proszek na mrówki, preparat na owady, środek na owady biegające

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Produkt posiada szerokie spektrum działania, jego receptura zawiera tylko naturalne ekstrakty roślinne i zniechęca zwierzęta do przebywania w miejscu zastosowania, takich jak strychy, pomieszczenia gospodarcze, ogrody, cmentarze, parki, obiekty sportowe, rośliny, pojazdy. Chroni rośliny przed podgryzaniem, chroni ogród przed szkodnikami, chroni kable samochodowe przed przegryzaniem. Aerozol do stosowania w pomieszczeniach i na terenach otwartych. Ulega biodegradacji, jest całkowicie biodegradowalny.

Zwalcza:

- kuny, lisy, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne, zające, króliki, karczowniki i inne.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć i opryskiwać miejsca, które chcemy zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem zwierząt. Chronioną powierzchnię całkowicie opryskać preparatem. W przypadku gryzienia kabli elektrycznych zaleca się spryskanie kawałka ściereczki (szmatki) i położenie (obwiązanie) jej na kablach. Stosowanie na krety i nornice w przypadku kiedy ogród został zaatakowany przez szkodniki. Nasączyć kawałki gąbki (tampony), otworzyć pojedyncze kopce w ziemi i umieścić w nich nasączone gąbki, uszczelnić go tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz podziemnych korytarzy. Działa natychmiast po zastosowaniu.

Czas działania:

Środek o długim czasie działania: przy bezdeszczowej pogodzie do 12 tygodni, przy deszczowej pogodzie do 8 tygodni. Skuteczny nawet przy oszczędnym stosowaniu, zabezpiecza do 4m2 powierzchni.

Pojemność:

- 300 ml.
 
Kod EAN: 
5901821957472

W zestawie:


- 1x odstraszacz na kuny w sprayu 300 ml
 

Opinie o produkcie

  • Mariusz

    26-09-2017

    Jak zobaczyłem ponad tuzin krecich kopców w moim ogrodzie to postanowiłem coś z tym zrobić, by całe moje obejście nie uległo zniszczeniu. Wybrałem ten spray i jestem mega zadowolony z efektów, bo kretów już nie ma, a poza tym mogłem bawić się z psem na podwórku bez obaw o jego zdrowie. Gorąco polecam !
Zobacz podobne produkty

Preparat na kuny Pest Protect. Środek odstraszający lisy, łasice i kuny 200ml.

Preparat na kuny Pest Protect. Środek odstraszający lisy, łasice i kuny 200ml.

Preparat na kuny, lisy, łasice Pest Protect to skuteczny odstraszacz w koncentracie do stosowania jako oprysk lub do nanoszenia punktowego w celu stworzenia odstraszającej bariery. Pojemność 200ml.

59,99 zł

Sprawdź teraz

Mocny odstraszacz na kuny, lisy, krety, ptaki, koty, psy. Żel odstraszający kuny Pepper Gel 330ml.

Mocny odstraszacz na kuny, lisy, krety, ptaki, koty, psy. Żel odstraszający kuny Pepper Gel 330ml.

Pepper Gel to uniwersalny odstraszacz na kuny, szczury, lisy, psy i koty. Unikalna żelowa formuła jest odporna na warunki atmosferyczne i skutecznie działa aż do 12 tygodni. Pojemność: 330ml.

19,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie