Odstraszacz kleszczy i wszy dla dzieci. Odstraszacz na kleszcze skudo.

89,95 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Odstraszacz kleszczy i wszy dla dzieci. Odstraszacz na kleszcze skudo.

Skuteczne odstraszanie kleszczy. Jak pozbyć się wszy?

Kleszcze i wszy to pasożyty, z którymi ludzie mają do czynienia od tysięcy lat. Zwłaszcza wszy są tak związane z ludźmi, że wyodrębniono osobny gatunek - wesz ludzka, oraz drugi wesz odzieżowa, które bez ludzkiej krwi i poza ciałem człowieka nie potrafią przeżyć. Wszy i kleszcze to pasożyty krwiopijne, które z uwagi na swój sposób życia przenoszą wiele groźnych chorób. W przypadku małych dzieci używanie silnych i często toksycznych środków chemicznych jest niewskazane. Aby chronić nasze pociechy przed pasożytami, możemy wyposażyć malucha w ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i wszy. Odstraszacz wszy emituje ultradźwięki niesłyszalne dla ludzkiego ucha, stanowią jednak nieznośną barierę dla pasożytów. Odstraszacz wszy i kleszczy nie emituje żadnych toksyn i jest bezpieczne dla dzieci. Odstraszacz ultradźwiękowy jest nietoksycznym urządzeniem w profilaktyce wszawicy. Dziecko w przedszkolu, ogrodzie czy urlopie będzie zabezpieczone przed pasożytami. Urządzenie zostało wykonane zgodnie z normami UE.

odstraszacz kleszczy, odstraszacz na kleszcze, odstraszanie kleszczy, odstraszacz wszy, sposób na wszy, zapobieganie wszawicy, profilaktyka wszawicy

Zastosowanie odstraszacza

Ultradźwiękowy odstraszacz wszy oraz kleszczy dla dzieci Skudo Baby. Odstraszacz kleszczy i wszy dla dzieci zapewnia wyjątkowo skuteczną i pewną ochronę przeciwko krwiopijnym pasożytom. Odstraszacz wszy i kleszczy dla dzieci działa poprzez emisję ultradźwięków, dźwięków wyjątkowo nieprzyjemnych w odsłuchu dla pasożytów. Ultradźwiękowy odstraszacz wszy i kleszczy posiada również działanie profilaktyczne, skutecznie zapobiega ponownej inwazji pasożytów.

Specyfikacja i zalecenia

● wymiary: 35mm x 29mm x 19mm,
● odstraszacz wszy oraz kleszczy dla dzieci Skudo Baby jest urządzeniem wyjątkowo łatwym w obsłudze,
● po rozpakowaniu należy aktywować urządzenie. Wystarczy usunąć czerwoną zawleczkę blokującą baterię,
● odstraszacz jak brelok, może być przyczepiony do elementów odzieży, tak aby ultradźwięki mogły się swobodnie rozchodzić,
● bezpieczny dla środowiska, nie wykorzystuje w działaniu toksyn ani subtancji chemicznych,
● proces odstraszania odbywa się poprzez emisje ultradźwięków niesłyszalnych dla ludzi oraz zwierząt domowych,
● jest bezpieczny dla małych dzieci i zwierząt,
● wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej. Odstraszacz przeciw wszom i kleszczom posiada certyfikowany znak bezpieczeństwa CE.


Popularne kategorie