Odstraszacz myszy. Ultadźwiękowy Pest Offence 230m2.

69,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Prosty w użyciu

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy Pest Offence jest urządzeniem niezwykle prostym w użyciu i działaniu. Odstraszacz myszy wystarczy wyjąć z opakowania a następnie podłączyć do gniazdka o napięciu 230V aby rozpoczął on swoją pracę. Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy zaświeci się zieloną diodą oraz lampką nocną która daje nam jednoznaczny sygnał o działaniu urządzenia. Ultradźwiękowy odstraszacz myszy pracuje w cyklach, czerwona dioda sygnalizuję nam aktywną pracę urządzenia. 

Bezpieczny dla środowiska

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy jest urządzeniem bezpiecznym dla środowiska. Odstraszacz myszy generuje ultradźwięki słyszalne przez myszy, szczury oraz inne gryzonie. Może być stosowany w miejscach, w których zakazane jest używanie rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych. Bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt domowych.

Duży zasięg działania

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy jest w stanie zabezpieczyć i ochronić powierzchnie do 230 m2 co czyni jego pracę wyjątkowo efektywną. Elektroniczny odstraszacz szczurów powinien być używany wyłącznie wewnątrz pomieszczeń w których ultradźwięki mogą się swobodnie rozchodzić. 


ultradźwiękowy odstraszacz szczurów© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.


Zastosowanie

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy Pest Offence 230 m2nadaję się do używania wszędzie tam gdzie występuje problem z myszami lub problem ze szczurami. Elektroniczny odstraszacz na myszy znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, spiżarniach, szpitalach, placówkach dydaktycznych, restauracjach oraz wielu innych miejscach gdzie używanie tradycyjnych metod chemicznych oraz mechanicznych jest zabronione. 

Sposób działania

Odstraszacz myszy, odstraszacz szczurów generuje ultradźwięki - dźwięki o wysokiej częstotliwości słyszalne przez gryzonie. Dźwięki te wywołują uczucie wysokiego dyskomfortu u okolicznych myszy oraz szczurów. Przebywanie w jednym pomieszczeniu myszy oraz szczurów razem z odstraszaczem staję się niemożliwe. Myszy oraz szczury zostają zmuszone do opuszczenia miejsc znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia. 

Czas odstraszania

Odstraszacz na myszy powinien być uruchomiony przez 24h dziennie siedem dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji korzystania z urządzenia. Pierwsze efekty zwalczania myszy oraz szczurów są już widoczne po kilku dniach od używania. Całkowity proces odstraszania myszy oraz szczurów może trwać maksymalnie do 6 tygodni.

Specyfikacja:

- napięcie: 230V,
- wymiary: 11x7x4cm,
- pobór prądu - 3W, 
- zasięg odstraszacza - 230m2.

 W pudełku znajduję się:

- instrukcja obsługi urządzenia,
- ultradźwiękowy odstraszacz myszy Pest Offence 230m2.

 

 


Zobacz podobne produkty

Viano MOCNY PRO OD10 Odstraszacz kun, szczurów, myszy do kontaktu.

Viano MOCNY PRO OD10 Odstraszacz kun, szczurów, myszy do kontaktu.

Viano MOCNY PRO to skuteczny odstraszacz na myszy, szczury, kuny, łasice. Dzięki połączeniu automatycznego systemu modulującego dźwięki i jasnej diodzie to doskonały sposób na pozbycie się nawet opornych szkodników.

137,00 zł

Sprawdź teraz

Elektromagnetyczny odstraszacz myszy i szczurów No Pest 300.1

Elektromagnetyczny odstraszacz myszy i szczurów No Pest 300.1

  • -6%
  • Polecamy

Elektromagnetyczny odstraszacz myszy No Pest to skuteczny sposób by pozbyć się gryzoni z domu. Sięga tam, gdzie nie sięga ultradźwiękowy odstraszacz myszy.

79,90 zł 74,99 zł

Sprawdź teraz

Ultradźwiękowy odstraszacz kun i gryzoni No Pest® Quattro Pro Ultrasonic Pest Repeller

Ultradźwiękowy odstraszacz kun i gryzoni No Pest® Quattro Pro Ultrasonic Pest Repeller

  • -48%

Ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni Quattro Pro Ultrasonic Pest Repeller No Pest® to skuteczny sposób na pozbycie się kun i gryzoni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Odstrasza migającymi światłami, światłem stroboskopowym czy ultradźwiękami w 3 trybach intensywności.

145,00 zł 74,99 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz myszy do samochodu Kemo M094N.

Odstraszacz myszy do samochodu Kemo M094N.

Odstraszacz zwierząt posiada konfigurowalny zakres emitowanych ultradźwięków który można dowolnie zmieniać - odstrasza kuny, łasice, ptaki oraz inne zwierzęta. Metoda ta jest skuteczna w działaniu i daje szybkie efekty.

85,00 zł

Sprawdź teraz

Najlepszy odstraszacz myszy, gryzoni do domu No Pest 500.3.

Najlepszy odstraszacz myszy, gryzoni do domu No Pest 500.3.

  • Polecamy

Zaawansowany odstraszacz myszy No Pest 500.3 wykorzystuje światło stroboskopowe, transmisję elektromagnetyczną i ultradźwięki, które mają wpływ na zdolności sensoryczne gryzoni. Myszy i szczury uciekają z obszarów, gdzie zamontowane jest urządzenie.

94,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie